Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві здійснять садибну забудову, розмістять м’ясопереробний цех та змінять обличчя Жовтневої площі

Time Додано: п'ятниця, 21 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві, на Елінгу, здійснять садибну забудову. Таке рішення ухвалили на розширеному засіданні містобудівної ради. Забудова площею у 32 га. складатиметься з кількох кварталів — це майже 200 земельних ділянок під індивідуальне житло. Площа однієї складатиме близько 10-ти соток.

У Бердичеві здійснять садибну забудову, розмістять м’ясопереробний цех та змінять обличчя Жовтневої площі

Розробниками проекту передбачена наявність у даній забудові дитячого садка, торгівельних та медичних закладів, відділення банку. Водоймище, що його планується облаштувати в одній з частин даного мікрорайону, з одного боку понизить рівень ґрунтових вод, з іншого — стане елементом невеличкої зони відпочинку. Планується, що у новоствореному мікрорайоні проведуть повний комплекс інженерного забезпечення.

Петро Тарасюк, головний архітектор проекту: “Касаемо электрообеспечения, то будет подводится 2 кабеля от подстанции 33/10 кВ (так называемая подстанция “Эллинг”). В квартале мы построим трансформаторную подстанцию 10/0,4 Кв. Кабеля 0,4 кВ будут проложены ко всем участкам со входом в каждый дом.”

Водопостачання, зі слів Петра Тарасюка, забезпечуватиметься вже існуючим водоводом, який проходить вулицею Котовського.

Петро Тарасюк, головний архітектор проекту: “В этом микрорайоне будет поквартальная закольцовка, т. е. каждый застройщик сможет осуществить подключение к закольцованному водопроводу. Система канализации предусмотрена в всех жилых улицах с отводом самотеком на низшую точку, в которой будет размещена КНС. С неё напорным коллектором стоки будут переноситься в коллектор на Котовского.”

Тією ж вулицею Котовського проходить газопровод середнього тиску. За планами розробників, після облаштування поквартальної розводки, відбудеться підключення до газової мережі.

Петро Тарасюк, головний архітектор проекту: “Для каждого дома будут установлены счетчики и регуляторы. Подаваемый газ будет предназначаться для газовых плит. Нагрев воды и отопление здания будут проходить за счет локальных внутренних котелень.”

Близько 10-ти міст країни об’їхали білоруські харчовики у пошуках місця, де можна було б розташувати сучасний м’ясопереробний цех з новітніми технологіями. У Бердичеві, стверджують, є все, що потрібно для будівництва такого підприємства. На вулиці Білопільській, 131 зведуть цех, виробнича потужність якого складатиме 2 тис. т. ковбасних виробів щомісяця. Убою на підприємстві не буде — лише переробка. Екології Бердичева вони не нашкодять, запевняють замовники: цех розташується у східній частині міста, а отже викиди до нього не потраплять. Згідно підрахунків керівництва підприємства, вони інвестують у Бердичів близько 6 млн. доларів. Планується, що з відкриттям цеху роботу отримають 500-700 чоловік, у разі успішної діяльності, прогнозують харчовики, ця кількість збільшиться вдвічі.

Замовником наступного проекту виступила Бердичівська міська рада. Згідно нього, нове обличчя отримає центральна площа міста. Більшу її частину одягнуть у граніт, та про озеленення теж не забудуть. Ялинки, що біля виконкому, залишать, до них додадуть насаджень. Не чіпатимуть також і пам’ятник Володимиру Леніну. Із нового на Жовтневій з’являться ліхтарі, лавки та басейн площею близько 35-ти кв. м. Архітектор Валерій Колесник запевняє, що розроблений ним проект благоустрою площі не дисонуватиме з раніш затвердженим планом реконструкції вулиць К. Лібкнехта та Садової.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0