Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві завелась “мафія”

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Коли до міста приходить вечір, у ньому прокидається мафія. Вона обирає собі чергову жертву і стріляє в неї, щоб наступного дня, не викликаючи підозр, знову змішатися із мирним населенням. Приблизно за такою схемою щоп’ятниці проводять своє дозвілля члени клубу інтелектуально-психологічних ігор “BellaMafia”. Два місяці тому його створили Вікторія Гаврилюк та Олександр Лотоцький, які свого часу раз і назавжди “підсіли” на “мафію”.

У Бердичеві завелась “мафія”

Вікторія Гаврилюк, організатор клубу “BellaMafia”, ведуча гри: “Перший раз сіла грати, навіть жодної гри не дивилась. Витягнула карту Дона і мене “спалили” вже на першому колі. Загалом гравці або пробують один раз і більше не грають, або залишаються з “мафією” на все життя. Так зі мною і сталося. Спочатку була гравцем, а потім спробувала вести гру. Коли переїхала до Бердичева, то створила власний клуб, де виконую роль ведучоъ, але можливості пограти теж не упускаю”.

Андрій Мусевич, член клубу “BellaMafia”: “Развивается умение общаться с людьми, потом с ними намного проще общаться, проще высказывать свои мысли, а также появляется много новых друзей. Тяжелей всего играть Дона и шерифа, но я люблю эти роли».

Двері клубу відчинені для усіх бажаючих, кажуть організатори. Щоб почати грати в “Мафію”, потрібно небагато.

Олександр Лотоцький, організатор клубу “BellaMafia”: “Нужно желание, интерес, а еще представление об этикете. Если человек умеет думать, ему эта игра понравится. А если не любит напрягаться, то ничего у него не получится».

Тарас Чернега, член клубу “BellaMafia”: “Cьогодні прийшов, одну гру подивився, ознайомився з правилами, а в другій взяв участь. Мені дісталась роль шерифа, виконувати яку було досить складно, бо я не знав, як поводитись”.

За столом грають десятеро людей, серед них є мирні жителі і мафія. На початку гри учасники закривають очі і по черзі витягують картку із зазначенням своєї ролі. Потім городяни знайомляться між собою, бажають усім гарної гри і одразу намагаються визначити, хто є хто.

Андрій Мусевич, член клубу “BellaMafia”: “Обращается внимание даже на дыхание человека, на эмоции и жесты. Иногда «мафия» стреляет в своих, чтобы завести горожан в заблуждение».

Шериф є головним серед мирних жителів. Їхнє завдання - “розкусити” мафіозі й викинути з гри. Цього ж прагне і “мафія”, під час гри учасники намагаються поводитись невимушено і бути переконливим, щоб ніхто не здогадався про виконувану роль. На кожному колі гравці визначають, хто і з яких причин повинен вибути. Вночі мафія “стріляє”. Також під покривом ночі Дон мафії і шериф можуть отримати підказку від ведучого про те, хто з гравців виконує роль їхнього супротивника, аби вдень скористатися цією інформацією.

Знову настав ранок, він приніс городянам погану звістку: вночі мафія вбила гравця №8 і він залишає стіл. Кому це може бути вигідно та хто буде наступним, намагаються з’ясувати гравці та звужують коло підозрюваних і зрештою, викидають гравця №3.

Населення помилилось: “трійка” до складу мафії не входила. Від такого кроку потайки раділи справжні мафіозі — номер 1, 2 та 5. На останніх колах про їхню суть здогадались інші учасники, та було вже запізно, адже мирних і мафії залишилось по троє.

Наприкінці гри учасники обмінялись враженнями, через поразку ніхто не засмутився, адже головної мети досягнуто: час проведено приємно і з користю.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0