Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві завелась “мафія”

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Коли до міста приходить вечір, у ньому прокидається мафія. Вона обирає собі чергову жертву і стріляє в неї, щоб наступного дня, не викликаючи підозр, знову змішатися із мирним населенням. Приблизно за такою схемою щоп’ятниці проводять своє дозвілля члени клубу інтелектуально-психологічних ігор “BellaMafia”. Два місяці тому його створили Вікторія Гаврилюк та Олександр Лотоцький, які свого часу раз і назавжди “підсіли” на “мафію”.

У Бердичеві завелась “мафія”

Вікторія Гаврилюк, організатор клубу “BellaMafia”, ведуча гри: “Перший раз сіла грати, навіть жодної гри не дивилась. Витягнула карту Дона і мене “спалили” вже на першому колі. Загалом гравці або пробують один раз і більше не грають, або залишаються з “мафією” на все життя. Так зі мною і сталося. Спочатку була гравцем, а потім спробувала вести гру. Коли переїхала до Бердичева, то створила власний клуб, де виконую роль ведучоъ, але можливості пограти теж не упускаю”.

Андрій Мусевич, член клубу “BellaMafia”: “Развивается умение общаться с людьми, потом с ними намного проще общаться, проще высказывать свои мысли, а также появляется много новых друзей. Тяжелей всего играть Дона и шерифа, но я люблю эти роли».

Двері клубу відчинені для усіх бажаючих, кажуть організатори. Щоб почати грати в “Мафію”, потрібно небагато.

Олександр Лотоцький, організатор клубу “BellaMafia”: “Нужно желание, интерес, а еще представление об этикете. Если человек умеет думать, ему эта игра понравится. А если не любит напрягаться, то ничего у него не получится».

Тарас Чернега, член клубу “BellaMafia”: “Cьогодні прийшов, одну гру подивився, ознайомився з правилами, а в другій взяв участь. Мені дісталась роль шерифа, виконувати яку було досить складно, бо я не знав, як поводитись”.

За столом грають десятеро людей, серед них є мирні жителі і мафія. На початку гри учасники закривають очі і по черзі витягують картку із зазначенням своєї ролі. Потім городяни знайомляться між собою, бажають усім гарної гри і одразу намагаються визначити, хто є хто.

Андрій Мусевич, член клубу “BellaMafia”: “Обращается внимание даже на дыхание человека, на эмоции и жесты. Иногда «мафия» стреляет в своих, чтобы завести горожан в заблуждение».

Шериф є головним серед мирних жителів. Їхнє завдання - “розкусити” мафіозі й викинути з гри. Цього ж прагне і “мафія”, під час гри учасники намагаються поводитись невимушено і бути переконливим, щоб ніхто не здогадався про виконувану роль. На кожному колі гравці визначають, хто і з яких причин повинен вибути. Вночі мафія “стріляє”. Також під покривом ночі Дон мафії і шериф можуть отримати підказку від ведучого про те, хто з гравців виконує роль їхнього супротивника, аби вдень скористатися цією інформацією.

Знову настав ранок, він приніс городянам погану звістку: вночі мафія вбила гравця №8 і він залишає стіл. Кому це може бути вигідно та хто буде наступним, намагаються з’ясувати гравці та звужують коло підозрюваних і зрештою, викидають гравця №3.

Населення помилилось: “трійка” до складу мафії не входила. Від такого кроку потайки раділи справжні мафіозі — номер 1, 2 та 5. На останніх колах про їхню суть здогадались інші учасники, та було вже запізно, адже мирних і мафії залишилось по троє.

Наприкінці гри учасники обмінялись враженнями, через поразку ніхто не засмутився, адже головної мети досягнуто: час проведено приємно і з користю.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0