Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві запрацювала школа практичної самореалізації

Time Додано: четвер, 03 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Відтепер у Бердичеві усім бажаючим зможуть допомогти самореалізуватися. Члени місцевої молодіжної громадської організації «БОМОНД» прагнуть навчити молодь знаходити у житті себе, шлях, що ним ітимуть, визначатися із уподобаннями та не боятися втілювати у життя нові ідеї та задуми.

У Бердичеві запрацювала школа практичної самореалізації

Вікторія Кравчук, керівник проектів БМГО «БОМОНД»: «Ідея створення школи виникла ще восени, коли ми проводили акцію “Усім серцем”. Ми залучили до неї молодь, та виявили при цьому, що вона не має достатніх навичок для участі в подібних акціях. Саме їх вони здобудуть у нашій школі. Також ми будемо вчити їх реалізовувати себе.»

Школа самореалізації від «БОМОНДу» – це тренінги, семінари, практичні завдання. Теми занять розбиті на 4 блоки: «Спілкування», «Громадська діяльність», «Психологія» та «Лідерство».

Вікторія Кравчук, керівник проектів БМГО «БОМОНД»: ”Спілкування” передбачає навчання правильно вести діалоги, дебати, дискусії, перемовини. Молодь має вчитися вільно спілкуватися та підбирати потрібні слова. Блок “Психологія” допомагає краще зрозуміти одного, людські вчинки, навички, дії. “Лідерство” дозволяє краще розумітися, проявляти себе, знайти у собі потрібні вміння, втілити їх у життя. Блок “Громадська діяльність” передбачає вміння створювати громадські організації, спілкування, ведення документації та презентацію проектів.”

Чи не кожна людина прагне бути успішною. Першою і головною складовою успіху у «БОМОНДі» вважають здоров’я: без нього, кажуть, ні про яку активність, а значить і самореалізацію, мови бути не може. Отож і тема першого заняття торкалась питань, пов’язаних зі здоров’ям, здоровим способом життя та пошуку спільного між поняттями «здоров’я», «лідерство» та «самореалізація»…

У кожної людини є свої таланти, мрії, очікування, говорить лідер організації Михайло Солодкий, основне завдання авторів проекту допомогти молоді ефективно використати все це у житті. Мова йде про реальну практику, наголошує Михайло. На певному етапі навчання вихованцям школи дозволять обирати будь-яку тему, що їх цікавить, та спільно розвиватимуть її.

Михайло Солодкий, голова БМГО «БОМОНД»: «Ось, наприклад, школяр або студент цікавиться політикою... Ми спробуємо йому показати, як він може реалізувати себе як політик. Є такі сфери як учнівське та студентське самоврядування, існує досвід інших регіонів країни та держав... Покажемо, де знайти та скористатися необхідною інформацією, аби розв’язати те чи інше питання.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0