Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві запрацювала школа практичної самореалізації

Time Додано: четвер, 03 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Відтепер у Бердичеві усім бажаючим зможуть допомогти самореалізуватися. Члени місцевої молодіжної громадської організації «БОМОНД» прагнуть навчити молодь знаходити у житті себе, шлях, що ним ітимуть, визначатися із уподобаннями та не боятися втілювати у життя нові ідеї та задуми.

У Бердичеві запрацювала школа практичної самореалізації

Вікторія Кравчук, керівник проектів БМГО «БОМОНД»: «Ідея створення школи виникла ще восени, коли ми проводили акцію “Усім серцем”. Ми залучили до неї молодь, та виявили при цьому, що вона не має достатніх навичок для участі в подібних акціях. Саме їх вони здобудуть у нашій школі. Також ми будемо вчити їх реалізовувати себе.»

Школа самореалізації від «БОМОНДу» – це тренінги, семінари, практичні завдання. Теми занять розбиті на 4 блоки: «Спілкування», «Громадська діяльність», «Психологія» та «Лідерство».

Вікторія Кравчук, керівник проектів БМГО «БОМОНД»: ”Спілкування” передбачає навчання правильно вести діалоги, дебати, дискусії, перемовини. Молодь має вчитися вільно спілкуватися та підбирати потрібні слова. Блок “Психологія” допомагає краще зрозуміти одного, людські вчинки, навички, дії. “Лідерство” дозволяє краще розумітися, проявляти себе, знайти у собі потрібні вміння, втілити їх у життя. Блок “Громадська діяльність” передбачає вміння створювати громадські організації, спілкування, ведення документації та презентацію проектів.”

Чи не кожна людина прагне бути успішною. Першою і головною складовою успіху у «БОМОНДі» вважають здоров’я: без нього, кажуть, ні про яку активність, а значить і самореалізацію, мови бути не може. Отож і тема першого заняття торкалась питань, пов’язаних зі здоров’ям, здоровим способом життя та пошуку спільного між поняттями «здоров’я», «лідерство» та «самореалізація»…

У кожної людини є свої таланти, мрії, очікування, говорить лідер організації Михайло Солодкий, основне завдання авторів проекту допомогти молоді ефективно використати все це у житті. Мова йде про реальну практику, наголошує Михайло. На певному етапі навчання вихованцям школи дозволять обирати будь-яку тему, що їх цікавить, та спільно розвиватимуть її.

Михайло Солодкий, голова БМГО «БОМОНД»: «Ось, наприклад, школяр або студент цікавиться політикою... Ми спробуємо йому показати, як він може реалізувати себе як політик. Є такі сфери як учнівське та студентське самоврядування, існує досвід інших регіонів країни та держав... Покажемо, де знайти та скористатися необхідною інформацією, аби розв’язати те чи інше питання.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0