Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві закликають мешканців оперативніше перевіряти їхні персональні дані у списках виборців

Time Додано: середа, 18 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Співробітники міського відділу ведення Державного реєстру виборців звертаються до бердичівлян: для того, аби виявити помилку в персональних даних у виборчих списках, громадянам не потрібно чекати дня виборів. Правильність ідентифікаційних, службових та персональних даних, що визначають місце та умови голосування виборця, наголошують у відділі, кожен може перевірити вже сьогодні.

У Бердичеві закликають мешканців оперативніше перевіряти їхні персональні дані у списках виборців

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “У серпні нами були розіслані іменні повідомлення кожному виборцю, занесеному до Реєстру з повідомленням про проведення первинного уточнення. Кожен, хто не отримав такі повідомлення, або ж виявив у них помилки, повинен звернутися до нашого відділу... Під час виборів списки мають бути достовірними й якісними.”

Первинне уточнення списків вже відбулося, говорить Галина Поліщук: починаючи з 5-го вересня, у відділі періодично отримують зміни у персональних даних виборців, що надходять з міськвідділу внутрішніх справ, РАЦСу, закладів виконання покарань, військових частин, управління праці і соцзахисту та міської лікарні.

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “Прийом громадян ми проводимо щоденно, окрім вихідних, з 9-00 до 17-30 (обідня перерва з 13 до 14-ї год). Дуже просимо мешканців, які ще не встигли виправити неточності, звернутися до нас. Ми працюємо для людей і хочемо, аби у день виборів списки на дільницях були достовірними...”

Щодня до кабінету під № 73 приходять від 40 до 80-ти осіб. Роботи “з головою”, говорить Галина Поліщук, але 1500 звернень — саме стільки опрацьовано співробітниками відділу — дуже мало. Звісно, відповідальність за правильність даних у списках виборців несуть службовці, визнає керівник відділу, але й самі люди мають не стояти осторонь. Попередні списки виборців передаватимуть до окружної виборчої комісії: аби виправити усі неточності, до відділу ведення Держреєстру бажано прийти до 17-го грудня. Хто не встиг — матиме змогу зробити це до 10-го січня 2010-го року: того дня завершується термін подання до ОВК вже уточнених списків.

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “Законом “Про вибори” передбачені навіть звернення громадян у день виборів. Але тоді це вже вирішуватиметься через суд. Не хотілося б, аби до цього дійшло. Тому просимо, щоби люди до нас зверталися, і ми вирішимо їхні проблеми. Тим паче у наших силах вирішити їх зараз, на місці, не звертаючись до судових органів.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0