Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві визначився лідер президентської гонки

Time Додано: понеділок, 18 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Дільниці територіального виборчого округу №64 зачинилися вчасно о двадцятій годині. Після підрахунку голосів на місцях, внесення даних до протоколів голови та члени виборчих дільниць не лише міста, а й Бердичівського, Чуднівського, Романівського та Любарського районів зустрічаються в одному місті — у будівлі міськвиконкому. Усі вони чекають своєї черги передачі протоколів членам окружної виборчої комісії.

У Бердичеві визначився лідер президентської гонки

Олена Шелегон, голова ДВК №31: «О другій годині ночі ми уже приїхали сюди. Зараз дуже багато людей, тож ми чекаємо своєї черги. Вблизько 70% виборців взяли участь у голосуванні. Комісія у складі трьох чоловік виїжджала до людей, які голосували поза межами дільниці. З ними був спостерігач від однієї з партій кандидата у Президенти. Усе пройшло нормально.»

Час пік прийому бюлетенів припадає на третю годину ночі. Усі дані вводяться у комп’ютер, що показує дійсний протокол чи ні, розповідає член окружної виборчої комісії Олександр Підгорчук. Його команда відповідає за Романівський район. Він налічує 52 виборчі дільниці. Наразі прийнято більше половини протоколів. Основна проблема, з якою стикаються і члени окружної комісії, і виборчих дільниць — втома. Саме через неї люди допускають незначні помилки, каже Олександр Підгорчук. Представників двох дільниць Романівського району через неточності повернули додому.

Олександр Підгорчук, член ОВК ТВО №64: «Не врахували людей, які голосували за межами дільниці, до загальної кількості виборців. Через це не сходилася цифра виданих бюлетенів та проголосувавших. Звичайно, комісія чекає на них. Члени однієї з дільниць уже повернулися, і ми прийняли їх без черги.»

За паралельним підрахунком голосів у Бердичеві є два лідери: Юлія Тимошенко, яка набрала 37,39% голосів зареєстрованих виборців, та Віктор Янукович. Кандидат у Президенти України від “Партії регіонів” відстає від Прем’єр-міністра більше, ніж на 10%. Точні дані будуть відомі після обробки усіх результатів міста та району.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0