Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві визначився лідер президентської гонки

Time Додано: понеділок, 18 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Дільниці територіального виборчого округу №64 зачинилися вчасно о двадцятій годині. Після підрахунку голосів на місцях, внесення даних до протоколів голови та члени виборчих дільниць не лише міста, а й Бердичівського, Чуднівського, Романівського та Любарського районів зустрічаються в одному місті — у будівлі міськвиконкому. Усі вони чекають своєї черги передачі протоколів членам окружної виборчої комісії.

У Бердичеві визначився лідер президентської гонки

Олена Шелегон, голова ДВК №31: «О другій годині ночі ми уже приїхали сюди. Зараз дуже багато людей, тож ми чекаємо своєї черги. Вблизько 70% виборців взяли участь у голосуванні. Комісія у складі трьох чоловік виїжджала до людей, які голосували поза межами дільниці. З ними був спостерігач від однієї з партій кандидата у Президенти. Усе пройшло нормально.»

Час пік прийому бюлетенів припадає на третю годину ночі. Усі дані вводяться у комп’ютер, що показує дійсний протокол чи ні, розповідає член окружної виборчої комісії Олександр Підгорчук. Його команда відповідає за Романівський район. Він налічує 52 виборчі дільниці. Наразі прийнято більше половини протоколів. Основна проблема, з якою стикаються і члени окружної комісії, і виборчих дільниць — втома. Саме через неї люди допускають незначні помилки, каже Олександр Підгорчук. Представників двох дільниць Романівського району через неточності повернули додому.

Олександр Підгорчук, член ОВК ТВО №64: «Не врахували людей, які голосували за межами дільниці, до загальної кількості виборців. Через це не сходилася цифра виданих бюлетенів та проголосувавших. Звичайно, комісія чекає на них. Члени однієї з дільниць уже повернулися, і ми прийняли їх без черги.»

За паралельним підрахунком голосів у Бердичеві є два лідери: Юлія Тимошенко, яка набрала 37,39% голосів зареєстрованих виборців, та Віктор Янукович. Кандидат у Президенти України від “Партії регіонів” відстає від Прем’єр-міністра більше, ніж на 10%. Точні дані будуть відомі після обробки усіх результатів міста та району.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0