Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві визначився лідер президентської гонки

Time Додано: понеділок, 18 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Дільниці територіального виборчого округу №64 зачинилися вчасно о двадцятій годині. Після підрахунку голосів на місцях, внесення даних до протоколів голови та члени виборчих дільниць не лише міста, а й Бердичівського, Чуднівського, Романівського та Любарського районів зустрічаються в одному місті — у будівлі міськвиконкому. Усі вони чекають своєї черги передачі протоколів членам окружної виборчої комісії.

У Бердичеві визначився лідер президентської гонки

Олена Шелегон, голова ДВК №31: «О другій годині ночі ми уже приїхали сюди. Зараз дуже багато людей, тож ми чекаємо своєї черги. Вблизько 70% виборців взяли участь у голосуванні. Комісія у складі трьох чоловік виїжджала до людей, які голосували поза межами дільниці. З ними був спостерігач від однієї з партій кандидата у Президенти. Усе пройшло нормально.»

Час пік прийому бюлетенів припадає на третю годину ночі. Усі дані вводяться у комп’ютер, що показує дійсний протокол чи ні, розповідає член окружної виборчої комісії Олександр Підгорчук. Його команда відповідає за Романівський район. Він налічує 52 виборчі дільниці. Наразі прийнято більше половини протоколів. Основна проблема, з якою стикаються і члени окружної комісії, і виборчих дільниць — втома. Саме через неї люди допускають незначні помилки, каже Олександр Підгорчук. Представників двох дільниць Романівського району через неточності повернули додому.

Олександр Підгорчук, член ОВК ТВО №64: «Не врахували людей, які голосували за межами дільниці, до загальної кількості виборців. Через це не сходилася цифра виданих бюлетенів та проголосувавших. Звичайно, комісія чекає на них. Члени однієї з дільниць уже повернулися, і ми прийняли їх без черги.»

За паралельним підрахунком голосів у Бердичеві є два лідери: Юлія Тимошенко, яка набрала 37,39% голосів зареєстрованих виборців, та Віктор Янукович. Кандидат у Президенти України від “Партії регіонів” відстає від Прем’єр-міністра більше, ніж на 10%. Точні дані будуть відомі після обробки усіх результатів міста та району.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0