Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві визначено склад ТВК

Time Додано: п'ятниця, 17 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Не за горами вибори до місцевих рад, і Центральна виборча комісія вже видала Постанову про склад територіально-виборчих комісій. Бердичівська ТВК зібралася на своє перше засідання, аби представити виконавчій владі та представникам преси голову, заступника, секретаря та усіх членів. Михайло Кравчук очолював комісію неодноразово, тож, як досвідченого у цій справі фахівця, його призначили головою і на цьогорічні вибори.

У Бердичеві визначено склад ТВК

Михайло Кравчук, голова ТВК у м. Бердичеві: «Я обращаюсь к представителям партии с такой просьбой: не допускать тех выпадов, которые были на прошлых выборах. Я тогда тоже был главой этой комиссии. Мы будем действовать в рамках закона, не вправо, ни влево от закона отступать не будем. Я прошу представителей партии, если вы будете отправлять к нам кого-то из партии, пусть они ведут себя толерантно. На прошлых выборах нам и угрожали, и через стол бросались с кулаками, но мы провели достойно эти выборы, за что Бердичев был отмечен ЦВК как город, в котором нормально прошли выборы.»

Склад комісії визначено, час поставити перед собою завдання, зазначив Михайло Кравчук. Першочергово, вони обрали звільненого члена, людину, яка постійно перебуватиме разом із головою, заступником та секретарем і допомагатиме в організаційних та інших питаннях. До 25-го вересня працівники міського відділу ведення державного реєстру виборців подадуть до комісії точну кількість виборців, і тоді вже будуть створені виборчі округи. Їх у Бердичеві налічуватиметься 25. А вже до 18-го жовтня територіально-виборчою комісією буде сформовано дільничі комісії.

Перше засідання відбулося, завдання визначені, тож бердичівська ТВК приступила до роботи. Представники виконавчої влади запевнили: допомагатимуть в усіх організаційних або технічних питаннях, що виникатимуть у членів комісії.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0