Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві визначено склад ТВК

Time Додано: п'ятниця, 17 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Не за горами вибори до місцевих рад, і Центральна виборча комісія вже видала Постанову про склад територіально-виборчих комісій. Бердичівська ТВК зібралася на своє перше засідання, аби представити виконавчій владі та представникам преси голову, заступника, секретаря та усіх членів. Михайло Кравчук очолював комісію неодноразово, тож, як досвідченого у цій справі фахівця, його призначили головою і на цьогорічні вибори.

У Бердичеві визначено склад ТВК

Михайло Кравчук, голова ТВК у м. Бердичеві: «Я обращаюсь к представителям партии с такой просьбой: не допускать тех выпадов, которые были на прошлых выборах. Я тогда тоже был главой этой комиссии. Мы будем действовать в рамках закона, не вправо, ни влево от закона отступать не будем. Я прошу представителей партии, если вы будете отправлять к нам кого-то из партии, пусть они ведут себя толерантно. На прошлых выборах нам и угрожали, и через стол бросались с кулаками, но мы провели достойно эти выборы, за что Бердичев был отмечен ЦВК как город, в котором нормально прошли выборы.»

Склад комісії визначено, час поставити перед собою завдання, зазначив Михайло Кравчук. Першочергово, вони обрали звільненого члена, людину, яка постійно перебуватиме разом із головою, заступником та секретарем і допомагатиме в організаційних та інших питаннях. До 25-го вересня працівники міського відділу ведення державного реєстру виборців подадуть до комісії точну кількість виборців, і тоді вже будуть створені виборчі округи. Їх у Бердичеві налічуватиметься 25. А вже до 18-го жовтня територіально-виборчою комісією буде сформовано дільничі комісії.

Перше засідання відбулося, завдання визначені, тож бердичівська ТВК приступила до роботи. Представники виконавчої влади запевнили: допомагатимуть в усіх організаційних або технічних питаннях, що виникатимуть у членів комісії.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0