Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві висадилися Mika Newton, “D. Lemma”, Юлія Nelson та Маня

Time Додано: п'ятниця, 23 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У зоряний тур школами України відправилися представники вітчизняного шоу-бізу. Цікаве й оригінальне запрошення — і співачки

У Бердичеві висадилися Mika Newton, “D. Lemma”, Юлія Nelson та Маня

Mika Newton, Юлія Nelson, Маня та дует “D. Lemma” у твоєму навчальному закладі. Першою у зоряному списку опинилася житомирська школа № 7. Гостювати у Житомирі і не побувати у Бердичеві — гріх, вирішили у концертному агенстві Валерія Нужди і запросили зірок виступити у міському Палаці культури. Подібний тур аж ніяк не піар-хід, кажуть артисти, вони називають це просто доброю справою. Те, що діти — найвдячніша публіка — вже давно ні для кого не є секретом.

Mika Newton, співачка: “Настроение поднялось раз в 100. Захотелось продолжать делать что-то дальше. Детей интересует абсолютно всё: “Когда будет что-то новое?”, “Это мне нравится”, “Это — нет”, “Тебе лучше быть блондинкой”, “Тебе лучше брюнеткой”. Хочется ездить по таким турам: из детских уст ты узнаешь всю правду о себе, о своем творчестве.”

Jay B, гурт “D. Lemma”: “Когда нам предложили отправиться в этот тур, я сначала подумал: что за фигня — одни едут в предвыборные туры, а мы... Но впоследствии понял, что именно даёт это нам и остальным людям. ”

Master, гурт “D. Lemma”: “Мы ведь ездим не по лицеям и “мажорным школам”, а по школам, где учатся самые обычные дети, которые не могут иногда позволить приобрести билеты на концерт.”

Юлія Nelson, співачка: “Приятнее впечатления у меня не было. Детская публика рада тебя видеть и отдавать тебе свою энергетику всего лишь потому, что ты работаешь на сцене.”

Для них головне, щоби після концертів глядачі виходили наповненими енергією й позитивом, і не важливо — дорослий ти чи дитина. Артисти прагнуть, аби їхні глядачі й усі люди більше читали, більше думали і поважали тих, хто знаходиться поруч. Для Mikі Newton головне у житті — це чесність. До цього, каже, її привчив батько.

Mika Newton, співачка: “Моя правда вся в мои песнях. Пусть она выглядит немного философской, пускай будут “белые лошади-черные вороны”... Для меня это символы хорошего и не очень. Хочется, конечно, чтобы было больше “белых лошадей”. Хочется, чтобы хорошее было в каждом из нас.”

Кохання — головна тема творчості Юлії Nelson. Співачка хоче прищепити глядачам любов до “правильної” музики і не приховує, що пісня для неї важливіша за особисте життя. Дівчина прагне всебічно розвиватися і не проти, зокрема, спробувати себе не лише у ролі співачки, а й акторки. На питання, де, на її думку, межа між талантом й відсутністю смаку, відповідає, що покладається на інтуїцію. Головне — не перетнути невидиму лінію, яка проходить між цими поняттями.

Юлія Nelson, співачка: “Самое главное, чтобы то, что, допустим, считается эротикой и сексуальностью, не превращалось в пошлость. То, что происходит в шоу-бизнесе — пошлятина. Это не потому, что у нас плохие артисты или плохие продюсеры, а потому что люди пытаются налепить на себя ненастоящий образ. А всё ненастоящее — пошло.”

Колись тріо, а нині дуету “D. Lemma” — 7 років. Таких у країні шоу-бізнесу вважають якщо не ветеранами, то, меншою мірою, “зубатими” мешканцями. Чи вважають Jay B та Master свої хіти нетлінними? Хтозна, кажуть, і додають: нехай композиції “D. Lemma” і не винесли їх на вершини чартів, та без сумніву залишили відбиток у тисячах людських сердець.

Jay B, гурт “D. Lemma”: “Некоторые пишут, что наша песня спасла жизнь... Тогда понимаешь, что не зря занимаешься всем этим. Возможно песня, которая надолго останется на слуху, родится завтра, а может она уже создана... Посмотрим лет эдак через 10. Если будут петь наши хиты, то что ж, так тому и быть...”

Не так давно “D. Lemma” попрощалася зі своїм третім учасником — співачкою Марією Леонідівною. Нині, кажуть Jay B та Master, гурт почуває себе чудово. Ними вже написано більше половини третього альбому, через тиждень планують розпочати зйомки кліпу на нову пісню “Дим”, яку вже почали “розносити у маси”.

Jay B, гурт “D. Lemma”: “Сегодня мы сами пишем себе песни — от фонограммы до текста. У нас полный “движняк.”

Master, гурт “D. Lemma”: “У нас нынче все переменилось: новые взгляды, новые подходы и стиль тоже новый.”

Jay B, гурт “D. Lemma”: “В общем нас “прёт” так, как не “пёрло” ещё никогда. Сегодня мы так и живем — своим творчеством.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0