Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві висадилися Mika Newton, “D. Lemma”, Юлія Nelson та Маня

Time Додано: п'ятниця, 23 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У зоряний тур школами України відправилися представники вітчизняного шоу-бізу. Цікаве й оригінальне запрошення — і співачки

У Бердичеві висадилися Mika Newton, “D. Lemma”, Юлія Nelson та Маня

Mika Newton, Юлія Nelson, Маня та дует “D. Lemma” у твоєму навчальному закладі. Першою у зоряному списку опинилася житомирська школа № 7. Гостювати у Житомирі і не побувати у Бердичеві — гріх, вирішили у концертному агенстві Валерія Нужди і запросили зірок виступити у міському Палаці культури. Подібний тур аж ніяк не піар-хід, кажуть артисти, вони називають це просто доброю справою. Те, що діти — найвдячніша публіка — вже давно ні для кого не є секретом.

Mika Newton, співачка: “Настроение поднялось раз в 100. Захотелось продолжать делать что-то дальше. Детей интересует абсолютно всё: “Когда будет что-то новое?”, “Это мне нравится”, “Это — нет”, “Тебе лучше быть блондинкой”, “Тебе лучше брюнеткой”. Хочется ездить по таким турам: из детских уст ты узнаешь всю правду о себе, о своем творчестве.”

Jay B, гурт “D. Lemma”: “Когда нам предложили отправиться в этот тур, я сначала подумал: что за фигня — одни едут в предвыборные туры, а мы... Но впоследствии понял, что именно даёт это нам и остальным людям. ”

Master, гурт “D. Lemma”: “Мы ведь ездим не по лицеям и “мажорным школам”, а по школам, где учатся самые обычные дети, которые не могут иногда позволить приобрести билеты на концерт.”

Юлія Nelson, співачка: “Приятнее впечатления у меня не было. Детская публика рада тебя видеть и отдавать тебе свою энергетику всего лишь потому, что ты работаешь на сцене.”

Для них головне, щоби після концертів глядачі виходили наповненими енергією й позитивом, і не важливо — дорослий ти чи дитина. Артисти прагнуть, аби їхні глядачі й усі люди більше читали, більше думали і поважали тих, хто знаходиться поруч. Для Mikі Newton головне у житті — це чесність. До цього, каже, її привчив батько.

Mika Newton, співачка: “Моя правда вся в мои песнях. Пусть она выглядит немного философской, пускай будут “белые лошади-черные вороны”... Для меня это символы хорошего и не очень. Хочется, конечно, чтобы было больше “белых лошадей”. Хочется, чтобы хорошее было в каждом из нас.”

Кохання — головна тема творчості Юлії Nelson. Співачка хоче прищепити глядачам любов до “правильної” музики і не приховує, що пісня для неї важливіша за особисте життя. Дівчина прагне всебічно розвиватися і не проти, зокрема, спробувати себе не лише у ролі співачки, а й акторки. На питання, де, на її думку, межа між талантом й відсутністю смаку, відповідає, що покладається на інтуїцію. Головне — не перетнути невидиму лінію, яка проходить між цими поняттями.

Юлія Nelson, співачка: “Самое главное, чтобы то, что, допустим, считается эротикой и сексуальностью, не превращалось в пошлость. То, что происходит в шоу-бизнесе — пошлятина. Это не потому, что у нас плохие артисты или плохие продюсеры, а потому что люди пытаются налепить на себя ненастоящий образ. А всё ненастоящее — пошло.”

Колись тріо, а нині дуету “D. Lemma” — 7 років. Таких у країні шоу-бізнесу вважають якщо не ветеранами, то, меншою мірою, “зубатими” мешканцями. Чи вважають Jay B та Master свої хіти нетлінними? Хтозна, кажуть, і додають: нехай композиції “D. Lemma” і не винесли їх на вершини чартів, та без сумніву залишили відбиток у тисячах людських сердець.

Jay B, гурт “D. Lemma”: “Некоторые пишут, что наша песня спасла жизнь... Тогда понимаешь, что не зря занимаешься всем этим. Возможно песня, которая надолго останется на слуху, родится завтра, а может она уже создана... Посмотрим лет эдак через 10. Если будут петь наши хиты, то что ж, так тому и быть...”

Не так давно “D. Lemma” попрощалася зі своїм третім учасником — співачкою Марією Леонідівною. Нині, кажуть Jay B та Master, гурт почуває себе чудово. Ними вже написано більше половини третього альбому, через тиждень планують розпочати зйомки кліпу на нову пісню “Дим”, яку вже почали “розносити у маси”.

Jay B, гурт “D. Lemma”: “Сегодня мы сами пишем себе песни — от фонограммы до текста. У нас полный “движняк.”

Master, гурт “D. Lemma”: “У нас нынче все переменилось: новые взгляды, новые подходы и стиль тоже новый.”

Jay B, гурт “D. Lemma”: “В общем нас “прёт” так, как не “пёрло” ещё никогда. Сегодня мы так и живем — своим творчеством.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0