Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вироблятимуть автомобільне скло за найкращими світовими стандартами

Time Додано: субота, 27 черв. 2015, 06:00 ( більше 3 року назад )

Відзначаючи один за одним успіх місцевої освіти, культури, галузі спорту тощо, у Бердичеві – місті, відомому, серед іншого, своїми підприємницькими та виробничими традиціями – дещо скучили за урочистостями на відкриті нових сучасних промислових підприємств. І ось напередодні Дня міста, Дня Конституції України, Дня молоді та Днів Польської культури один із флагманів місцевої автомобільної промисловості – ТОВ «СенаторАвто» – зробив Бердичеву чудовий подарунок: на Низгірецькій, 16, відкрилося нове підприємство з виробництва автомобільного скла. Вони назвалися Safe Glass Factory – «заводом безпечного скла», історія їхнього народження своїм корінням йде до 2009-го року, а розташувалися вони у реконструйованих та відбудованих власними силами приміщеннях колишнього заводу АМАСКО. Вони – то головні натхненники Safe Glass Factory, його локомотив та батько з матір’ю є Денис і Анна Сенаторови.

У Бердичеві вироблятимуть автомобільне скло за найкращими світовими стандартами

Поява такого потужного підприємства, на думку Бердичівського міського голови, сприяє зміцненню місцевої економіки та підвищенню авторитету Бердичева. І цей факт, підкреслив Василь Мазур, однозначно є гарною новиною.

Завод будувався у непрості для країни часи, зауважив заступник голови Житомирської ОДА В’ячеслав Поліщук, і те, що його керівники змогли не лише довести задумане до логічного кінця, а й зробити це на вищому рівні, приємно вражає.

Їм і насправді було непросто, говорить генеральний директор Safe Glass Factory Денис Сенаторов: ще 6 років тому його команда почала ввозити до України матеріали, необхідні для переобладнання авто, і вже тоді, за рейтингами фахівців, посіла у цій галузі перше місце у країні. Із часом дійшли думки, що українська держава потребує виробництва свого власного автомобільного скла – та такого, яке б за якістю не поступалося ані європейському, ані світовому взагалі. Так виникло рішення придбати напівзруйновані приміщення АМАСКО. Далі була реконструкція, а паралельно – укладання угод з італійцями на поставку найсучаснішого обладнання. Такого, аби відповідало усім необхідним вимогам, відрізнялося високою точністю, продуктивністю та надійністю. Зрозуміло, подібні масштаби вимагали чималих вкладень, та, зрештою, подружжю Сенаторових вдалося втілити частину задуманого у життя.

Спочатку, розповідають керівники заводу, вони запустили лінію з виробництва бокового автоскла – його виготовляють, загартовуючи у печах під високим тиском. Пізніше було відкрито наступну лінію – з неї виходило вітрове скло та ламіноване. До технічного відділу за 1,5 мільйони гривень придбали надточне вимірювальне обладнання, а випробовували вітрове та загартоване скло тут само на заводі – у сучасній спеціальній лабораторії.

Сьогодні у Safe Glass Factory всерйоз займаються освоєнням європейських ринків: моніторять останні ноу-хау, вивчають сучасні тенденції у сфері автомобільного скла. Ринок мінливий, зауважують засновники заводу, тож їхнє дітище повинно бути максимально мобільним та здатним оперативно реагувати на усі примхи ринку.

Подружжя Сенаторових не звикло сидіти, склавши руки: їхнє життя – це постійний рух і копітка робота. Копітка робота їхня – то робота й упевненість у завтрашньому дні для сотень бердичівлян, то податки і, зрештою, успіх. Людей, міста, області, української держави. І у планах Дениса та Анни – закріплювати цей успіх.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0