Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Time Додано: четвер, 15 лют. 2018, 12:58 ( близько 1 місяця назад )

Напередодні 29-ої річниці виводу військ з Афганістану голова міської Спілки інвалідів війни і Збройних Сил Володимир Борчан запросив до малої зали МПК ім. Шабельника воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів-афганців, матерів та вдів загиблих. Привітати іменинників, вшанувати загиблих, подякувати живим і хоч якось підтримати у нелегкі часи – головна ціль зустрічі. Від імені депутатів та міського голови привітали присутніх голова міської ради Юлія Лефтер, радник Василь Толочко. Він нагадав сумні сторінки історії: 15 лютого 29 років тому територію Афганістану покинув останній полк. У тій неоголошеній війні – 15 тис. загиблих і майже кожен четвертий – українець. 160 тисяч українців «пройшли пекло» військових дій в Афганістані. У миротворчих операцій взяли участь більше 1 тисячі бердичівлян.

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Частина з них і нині – в строю, сьогодні продовжують воювати на Сході нашої держави, і в тилу усіляко допомагають військовим, а молоді захисники Вітчизни тримають рівняння на них.

За допомогу, підтримку і співпрацю подякував Володимир Борчан керівнику територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Тамарі Кавєріній, начальнику управління праці й соціального захисту населення Наталії Омелянчук. Кожен із присутніх отримав продуктовий набір і матеріальну допомогу.

Не забули й про двох згорьованих жінок, які не дочекались дітей з війни. Стоячи аплодували й співчували матерям Анатолія Савченка і Михайла Гончаренка.

Вона була першою, у чиї двері постукало горе. За 29 років скільки сліз і нестерпного болю… Не вдалось Вірі Іванівні попрощатись із сином – ховали тоді у закритих цинкових гробах. Йому було 19-ть… У згадках та в снах Михайлик приходить дитиною.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0