Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Time Додано: четвер, 15 лют. 2018, 12:58 ( 10 міс. назад )

Напередодні 29-ої річниці виводу військ з Афганістану голова міської Спілки інвалідів війни і Збройних Сил Володимир Борчан запросив до малої зали МПК ім. Шабельника воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів-афганців, матерів та вдів загиблих. Привітати іменинників, вшанувати загиблих, подякувати живим і хоч якось підтримати у нелегкі часи – головна ціль зустрічі. Від імені депутатів та міського голови привітали присутніх голова міської ради Юлія Лефтер, радник Василь Толочко. Він нагадав сумні сторінки історії: 15 лютого 29 років тому територію Афганістану покинув останній полк. У тій неоголошеній війні – 15 тис. загиблих і майже кожен четвертий – українець. 160 тисяч українців «пройшли пекло» військових дій в Афганістані. У миротворчих операцій взяли участь більше 1 тисячі бердичівлян.

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Частина з них і нині – в строю, сьогодні продовжують воювати на Сході нашої держави, і в тилу усіляко допомагають військовим, а молоді захисники Вітчизни тримають рівняння на них.

За допомогу, підтримку і співпрацю подякував Володимир Борчан керівнику територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Тамарі Кавєріній, начальнику управління праці й соціального захисту населення Наталії Омелянчук. Кожен із присутніх отримав продуктовий набір і матеріальну допомогу.

Не забули й про двох згорьованих жінок, які не дочекались дітей з війни. Стоячи аплодували й співчували матерям Анатолія Савченка і Михайла Гончаренка.

Вона була першою, у чиї двері постукало горе. За 29 років скільки сліз і нестерпного болю… Не вдалось Вірі Іванівні попрощатись із сином – ховали тоді у закритих цинкових гробах. Йому було 19-ть… У згадках та в снах Михайлик приходить дитиною.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0