Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Time Додано: четвер, 15 лют. 2018, 12:58 ( 4 міс. назад )

Напередодні 29-ої річниці виводу військ з Афганістану голова міської Спілки інвалідів війни і Збройних Сил Володимир Борчан запросив до малої зали МПК ім. Шабельника воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів-афганців, матерів та вдів загиблих. Привітати іменинників, вшанувати загиблих, подякувати живим і хоч якось підтримати у нелегкі часи – головна ціль зустрічі. Від імені депутатів та міського голови привітали присутніх голова міської ради Юлія Лефтер, радник Василь Толочко. Він нагадав сумні сторінки історії: 15 лютого 29 років тому територію Афганістану покинув останній полк. У тій неоголошеній війні – 15 тис. загиблих і майже кожен четвертий – українець. 160 тисяч українців «пройшли пекло» військових дій в Афганістані. У миротворчих операцій взяли участь більше 1 тисячі бердичівлян.

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Частина з них і нині – в строю, сьогодні продовжують воювати на Сході нашої держави, і в тилу усіляко допомагають військовим, а молоді захисники Вітчизни тримають рівняння на них.

За допомогу, підтримку і співпрацю подякував Володимир Борчан керівнику територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Тамарі Кавєріній, начальнику управління праці й соціального захисту населення Наталії Омелянчук. Кожен із присутніх отримав продуктовий набір і матеріальну допомогу.

Не забули й про двох згорьованих жінок, які не дочекались дітей з війни. Стоячи аплодували й співчували матерям Анатолія Савченка і Михайла Гончаренка.

Вона була першою, у чиї двері постукало горе. За 29 років скільки сліз і нестерпного болю… Не вдалось Вірі Іванівні попрощатись із сином – ховали тоді у закритих цинкових гробах. Йому було 19-ть… У згадках та в снах Михайлик приходить дитиною.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0