Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Time Додано: четвер, 15 лют. 2018, 12:58 ( 7 міс. назад )

Напередодні 29-ої річниці виводу військ з Афганістану голова міської Спілки інвалідів війни і Збройних Сил Володимир Борчан запросив до малої зали МПК ім. Шабельника воїнів-інтернаціоналістів, інвалідів-афганців, матерів та вдів загиблих. Привітати іменинників, вшанувати загиблих, подякувати живим і хоч якось підтримати у нелегкі часи – головна ціль зустрічі. Від імені депутатів та міського голови привітали присутніх голова міської ради Юлія Лефтер, радник Василь Толочко. Він нагадав сумні сторінки історії: 15 лютого 29 років тому територію Афганістану покинув останній полк. У тій неоголошеній війні – 15 тис. загиблих і майже кожен четвертий – українець. 160 тисяч українців «пройшли пекло» військових дій в Афганістані. У миротворчих операцій взяли участь більше 1 тисячі бердичівлян.

У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав У Бердичеві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Частина з них і нині – в строю, сьогодні продовжують воювати на Сході нашої держави, і в тилу усіляко допомагають військовим, а молоді захисники Вітчизни тримають рівняння на них.

За допомогу, підтримку і співпрацю подякував Володимир Борчан керівнику територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Тамарі Кавєріній, начальнику управління праці й соціального захисту населення Наталії Омелянчук. Кожен із присутніх отримав продуктовий набір і матеріальну допомогу.

Не забули й про двох згорьованих жінок, які не дочекались дітей з війни. Стоячи аплодували й співчували матерям Анатолія Савченка і Михайла Гончаренка.

Вона була першою, у чиї двері постукало горе. За 29 років скільки сліз і нестерпного болю… Не вдалось Вірі Іванівні попрощатись із сином – ховали тоді у закритих цинкових гробах. Йому було 19-ть… У згадках та в снах Михайлик приходить дитиною.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0