Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: середа, 25 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Борець за незалежність України, державний діяч, політик, лідер Народного Руху України, Герой України. Як казав про себе сам Чорновіл, він завжди чесно виконував клятву, яку дав ще у студентські роки – служити Україні і своєму народу. Нерідко він висловлювався, що хотів би ще раз прожити своє життя, у якому ніколи не було подвійного дна.

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Він хотів добра усім. Він хотів, щоб українці відчули себе, нарешті, справжньою нацією і були господарями на своїй землі. Чорновіл хотів, щоб представники усіх і народів жили дружньо, шануючи нашу мову, культуру, духовність, Церкву. Він мріяв про те, щоб ми побудували таку Україну, у якій би мріяв жити кожний... Ця велика мета проникала через усе його єство, через усю його діяльність.»

Чорноволу було призначено прожити недовге, але яскраве життя. Життя борця за добро й справедливість. Він хотів бачити свою країну незалежною, правовою, заможною та духовно багатою. Сьогодні, визнають самі українці, державі як ніколи не вистачає його знань та енергії.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Саме В.М. Чорновіл стояв у витоків вітчизняного державотворення, саме за його активної участі було прийнято Конституцію незалежної України та проголошено її незалежність. Не раз В’ячеслав Максимович бував й у Бердичеві, і багато мешканців нашого міста й досі пам’ятають його посмішку.»

В’ячеслав Чорновіл створив Рух, жив у русі, у ньому ж завершив земне існування, говорять його послідовники. На їхню думку, країна й досі недооцінила велич цієї постаті.

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Я хотів би, щоб ми вкотре не обманулися і не піддалися на якісь подачки та сувеніри ..., а твердо вірили, що доля України – в наших руках. Сьогодні я закликаю усіх українців вшанувати пам’ять цієї видатної й могутньої людини. Слава Україні! Слава В’ячеславу Максимовичу Чорноволу!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0