Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: середа, 25 бер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Борець за незалежність України, державний діяч, політик, лідер Народного Руху України, Герой України. Як казав про себе сам Чорновіл, він завжди чесно виконував клятву, яку дав ще у студентські роки – служити Україні і своєму народу. Нерідко він висловлювався, що хотів би ще раз прожити своє життя, у якому ніколи не було подвійного дна.

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Він хотів добра усім. Він хотів, щоб українці відчули себе, нарешті, справжньою нацією і були господарями на своїй землі. Чорновіл хотів, щоб представники усіх і народів жили дружньо, шануючи нашу мову, культуру, духовність, Церкву. Він мріяв про те, щоб ми побудували таку Україну, у якій би мріяв жити кожний... Ця велика мета проникала через усе його єство, через усю його діяльність.»

Чорноволу було призначено прожити недовге, але яскраве життя. Життя борця за добро й справедливість. Він хотів бачити свою країну незалежною, правовою, заможною та духовно багатою. Сьогодні, визнають самі українці, державі як ніколи не вистачає його знань та енергії.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Саме В.М. Чорновіл стояв у витоків вітчизняного державотворення, саме за його активної участі було прийнято Конституцію незалежної України та проголошено її незалежність. Не раз В’ячеслав Максимович бував й у Бердичеві, і багато мешканців нашого міста й досі пам’ятають його посмішку.»

В’ячеслав Чорновіл створив Рух, жив у русі, у ньому ж завершив земне існування, говорять його послідовники. На їхню думку, країна й досі недооцінила велич цієї постаті.

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Я хотів би, щоб ми вкотре не обманулися і не піддалися на якісь подачки та сувеніри ..., а твердо вірили, що доля України – в наших руках. Сьогодні я закликаю усіх українців вшанувати пам’ять цієї видатної й могутньої людини. Слава Україні! Слава В’ячеславу Максимовичу Чорноволу!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0