Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: середа, 25 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Борець за незалежність України, державний діяч, політик, лідер Народного Руху України, Герой України. Як казав про себе сам Чорновіл, він завжди чесно виконував клятву, яку дав ще у студентські роки – служити Україні і своєму народу. Нерідко він висловлювався, що хотів би ще раз прожити своє життя, у якому ніколи не було подвійного дна.

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Він хотів добра усім. Він хотів, щоб українці відчули себе, нарешті, справжньою нацією і були господарями на своїй землі. Чорновіл хотів, щоб представники усіх і народів жили дружньо, шануючи нашу мову, культуру, духовність, Церкву. Він мріяв про те, щоб ми побудували таку Україну, у якій би мріяв жити кожний... Ця велика мета проникала через усе його єство, через усю його діяльність.»

Чорноволу було призначено прожити недовге, але яскраве життя. Життя борця за добро й справедливість. Він хотів бачити свою країну незалежною, правовою, заможною та духовно багатою. Сьогодні, визнають самі українці, державі як ніколи не вистачає його знань та енергії.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Саме В.М. Чорновіл стояв у витоків вітчизняного державотворення, саме за його активної участі було прийнято Конституцію незалежної України та проголошено її незалежність. Не раз В’ячеслав Максимович бував й у Бердичеві, і багато мешканців нашого міста й досі пам’ятають його посмішку.»

В’ячеслав Чорновіл створив Рух, жив у русі, у ньому ж завершив земне існування, говорять його послідовники. На їхню думку, країна й досі недооцінила велич цієї постаті.

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Я хотів би, щоб ми вкотре не обманулися і не піддалися на якісь подачки та сувеніри ..., а твердо вірили, що доля України – в наших руках. Сьогодні я закликаю усіх українців вшанувати пам’ять цієї видатної й могутньої людини. Слава Україні! Слава В’ячеславу Максимовичу Чорноволу!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0