Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Time Додано: середа, 25 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Борець за незалежність України, державний діяч, політик, лідер Народного Руху України, Герой України. Як казав про себе сам Чорновіл, він завжди чесно виконував клятву, яку дав ще у студентські роки – служити Україні і своєму народу. Нерідко він висловлювався, що хотів би ще раз прожити своє життя, у якому ніколи не було подвійного дна.

У Бердичеві вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Він хотів добра усім. Він хотів, щоб українці відчули себе, нарешті, справжньою нацією і були господарями на своїй землі. Чорновіл хотів, щоб представники усіх і народів жили дружньо, шануючи нашу мову, культуру, духовність, Церкву. Він мріяв про те, щоб ми побудували таку Україну, у якій би мріяв жити кожний... Ця велика мета проникала через усе його єство, через усю його діяльність.»

Чорноволу було призначено прожити недовге, але яскраве життя. Життя борця за добро й справедливість. Він хотів бачити свою країну незалежною, правовою, заможною та духовно багатою. Сьогодні, визнають самі українці, державі як ніколи не вистачає його знань та енергії.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Саме В.М. Чорновіл стояв у витоків вітчизняного державотворення, саме за його активної участі було прийнято Конституцію незалежної України та проголошено її незалежність. Не раз В’ячеслав Максимович бував й у Бердичеві, і багато мешканців нашого міста й досі пам’ятають його посмішку.»

В’ячеслав Чорновіл створив Рух, жив у русі, у ньому ж завершив земне існування, говорять його послідовники. На їхню думку, країна й досі недооцінила велич цієї постаті.

Іван Лобай, голова Бердичівської міської організації НРУ: «Я хотів би, щоб ми вкотре не обманулися і не піддалися на якісь подачки та сувеніри ..., а твердо вірили, що доля України – в наших руках. Сьогодні я закликаю усіх українців вшанувати пам’ять цієї видатної й могутньої людини. Слава Україні! Слава В’ячеславу Максимовичу Чорноволу!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0