Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Time Додано: четвер, 14 груд. 2017, 18:15 ( 3 міс. назад )

У цей день, 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Після квітневого вибуху це була перша серйозна перемога над зловісним атомом. Здобута завдяки героїзму, самопожертві, відданості ліквідаторів, людей різних професій, котрі кинулись, ціною власного життя і здоров’я, рятувати світ від атомного лиха. Усього через Чорнобиль пройшло 600 тис. осіб, більше 1 тис. – бердичівляни.

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Багато з них не дожили до сьогодення, але вберегли від біди майбутні покоління. Даруючи квіти присутнім на заході героям, учні нагадували усім: ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів.

Нині йде війна... а ту, що розпочалась 31 рік тому, ліквідатор Іван Осипчук теж називає так само, війною, зі своїми жертвами, втратами, щоденним подвигом.

Із 26 ліквідаторів пожежної охорони сьогодні лишилось 20. Вони, при можливості, зустрічаються, аби порадитись, поділитись радістю чи проблемами, разом достукатись до зачинених дверей.

На Вінницьку (до пам’ятника загиблим під час ліквідації аварії на ЧАЕС) представники влади, громадськості, навчальних і трудових колективів принесли вінки і квіти; вшанували хвилиною мовчання й покладанням квітів усіх загиблих героїв і біля пам’ятної стели «Вони врятували світ», що на вул. Шкіряників, 17 (поблизу пожежної частини).

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0