Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Time Додано: четвер, 14 груд. 2017, 18:15 ( 6 міс. назад )

У цей день, 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Після квітневого вибуху це була перша серйозна перемога над зловісним атомом. Здобута завдяки героїзму, самопожертві, відданості ліквідаторів, людей різних професій, котрі кинулись, ціною власного життя і здоров’я, рятувати світ від атомного лиха. Усього через Чорнобиль пройшло 600 тис. осіб, більше 1 тис. – бердичівляни.

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Багато з них не дожили до сьогодення, але вберегли від біди майбутні покоління. Даруючи квіти присутнім на заході героям, учні нагадували усім: ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів.

Нині йде війна... а ту, що розпочалась 31 рік тому, ліквідатор Іван Осипчук теж називає так само, війною, зі своїми жертвами, втратами, щоденним подвигом.

Із 26 ліквідаторів пожежної охорони сьогодні лишилось 20. Вони, при можливості, зустрічаються, аби порадитись, поділитись радістю чи проблемами, разом достукатись до зачинених дверей.

На Вінницьку (до пам’ятника загиблим під час ліквідації аварії на ЧАЕС) представники влади, громадськості, навчальних і трудових колективів принесли вінки і квіти; вшанували хвилиною мовчання й покладанням квітів усіх загиблих героїв і біля пам’ятної стели «Вони врятували світ», що на вул. Шкіряників, 17 (поблизу пожежної частини).

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0