Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Time Додано: четвер, 14 груд. 2017, 18:15 ( 12 міс. назад )

У цей день, 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Після квітневого вибуху це була перша серйозна перемога над зловісним атомом. Здобута завдяки героїзму, самопожертві, відданості ліквідаторів, людей різних професій, котрі кинулись, ціною власного життя і здоров’я, рятувати світ від атомного лиха. Усього через Чорнобиль пройшло 600 тис. осіб, більше 1 тис. – бердичівляни.

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Багато з них не дожили до сьогодення, але вберегли від біди майбутні покоління. Даруючи квіти присутнім на заході героям, учні нагадували усім: ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів.

Нині йде війна... а ту, що розпочалась 31 рік тому, ліквідатор Іван Осипчук теж називає так само, війною, зі своїми жертвами, втратами, щоденним подвигом.

Із 26 ліквідаторів пожежної охорони сьогодні лишилось 20. Вони, при можливості, зустрічаються, аби порадитись, поділитись радістю чи проблемами, разом достукатись до зачинених дверей.

На Вінницьку (до пам’ятника загиблим під час ліквідації аварії на ЧАЕС) представники влади, громадськості, навчальних і трудових колективів принесли вінки і квіти; вшанували хвилиною мовчання й покладанням квітів усіх загиблих героїв і біля пам’ятної стели «Вони врятували світ», що на вул. Шкіряників, 17 (поблизу пожежної частини).

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0