Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Time Додано: четвер, 14 груд. 2017, 18:15 ( близько 1 місяця назад )

У цей день, 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Після квітневого вибуху це була перша серйозна перемога над зловісним атомом. Здобута завдяки героїзму, самопожертві, відданості ліквідаторів, людей різних професій, котрі кинулись, ціною власного життя і здоров’я, рятувати світ від атомного лиха. Усього через Чорнобиль пройшло 600 тис. осіб, більше 1 тис. – бердичівляни.

У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС У Бердичеві вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Багато з них не дожили до сьогодення, але вберегли від біди майбутні покоління. Даруючи квіти присутнім на заході героям, учні нагадували усім: ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів.

Нині йде війна... а ту, що розпочалась 31 рік тому, ліквідатор Іван Осипчук теж називає так само, війною, зі своїми жертвами, втратами, щоденним подвигом.

Із 26 ліквідаторів пожежної охорони сьогодні лишилось 20. Вони, при можливості, зустрічаються, аби порадитись, поділитись радістю чи проблемами, разом достукатись до зачинених дверей.

На Вінницьку (до пам’ятника загиблим під час ліквідації аварії на ЧАЕС) представники влади, громадськості, навчальних і трудових колективів принесли вінки і квіти; вшанували хвилиною мовчання й покладанням квітів усіх загиблих героїв і біля пам’ятної стели «Вони врятували світ», що на вул. Шкіряників, 17 (поблизу пожежної частини).

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0