Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві водій дві години не хотів підписувати адмінпротокол

Time Додано: субота, 05 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Двогодинним складанням адміністративного протоколу, суперечкою із водієм та запізненням на оформлення ДТП обернулося виконання службових обов’язків для інспекторів ДАІ. Вони помітили, що поблизу кафе «Мірабела» в зоні дії знаку «Зупинка заборонена» зупинився автомобіль ВАЗ-2108.

У Бердичеві водій дві години не хотів підписувати адмінпротокол

Петро Бедричук, інспектор ДПС: “Водій якого вимкнув двигун, закрив автомобіль, перейшовши через дорогу, до речі, у невстановленому місці, зайшов до магазину “Евеліна”. Ми зупинилися, приблизно через 6 хвилин водій вийшов з салону, підійшов до автомобіля. Підійшовши до даного водія, я йому відрекомендувався, попросив надати для перевірки документи. Пояснив йому, що він зупинився в зоні дії знаку “Зупинка заборонена”.

За словами інспекторів ДАІ, вони пояснили водієві його права та обов’язки, запросили двох свідків і в їхній присутності склали адміністративний протокол та постанову. Водій підписувати їх не поспішав, кажуть правоохоронці. Натомість 40 хвилин провів у своєму авто, а потім став писати пояснення своїх дій.

Руслан Гайдай, водій автомобіля: «Я їхав з роботи по вулиці Леніна до суду. Датчик води на спідометрі показав сто градусів. Я припаркувався, включив аварійку, відкрив ручку капоту. Я пішов найближчий магазин, запитав, чи можна налити пляшку води, щоб долити в радіатор. Продавець погодилась і я пішов до машини взяти пляшку. Коли підходить інспектор Бедричук, не представившись, став вимагати документи. Причину зупинки на мою вимогу сказав лише з третього разу”.

Свідок події: «В мене машина стояла по цій стороні, у бусі сидів. Дивлюсь, зупинилась червона машина, водій вийшов, увімкнув аварійку і пішов у магазин. Що в нього сталось: кипіло, чи не кипіло, я не бачив. Я водієм давно працюю, якщо кипить машина, то пара йде з-під капоту. Тут нічого не було. Якби таке сталося, то водій вживає заходів: відкриває капот, дивиться, що трапилось. Капот не був відкритий”.

Водій настоював на своєму: він зробив вимушену зупинку з технічних причин. Підтвердити це можуть працівники магазину, що вони і зробили.

Працівник весільного салону: «Ну прийшов попросити пляшку води, щоб йому дали. І все”.

Зупинятися під забороняючим знаком можна у випадку крайньої необхідності, пояснюють інспектори ДАІ. В такому разі треба сповістити інших учасників дорожнього руху аварійною сигналізацією. Цього зроблено не було, говорить Петро Бедричук.

На складання адміністративного протоколу законом відводиться до трьох годин, кажуть правоохоронці. І зазвичай така процедура відбувається протягом 6-8 хвилин. Проте цього разу вона тривала близько двох годин, доки водій зрештою дописав пояснення і розписався в отриманні адмінпротоколу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0