Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві водій дві години не хотів підписувати адмінпротокол

Time Додано: субота, 05 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Двогодинним складанням адміністративного протоколу, суперечкою із водієм та запізненням на оформлення ДТП обернулося виконання службових обов’язків для інспекторів ДАІ. Вони помітили, що поблизу кафе «Мірабела» в зоні дії знаку «Зупинка заборонена» зупинився автомобіль ВАЗ-2108.

У Бердичеві водій дві години не хотів підписувати адмінпротокол

Петро Бедричук, інспектор ДПС: “Водій якого вимкнув двигун, закрив автомобіль, перейшовши через дорогу, до речі, у невстановленому місці, зайшов до магазину “Евеліна”. Ми зупинилися, приблизно через 6 хвилин водій вийшов з салону, підійшов до автомобіля. Підійшовши до даного водія, я йому відрекомендувався, попросив надати для перевірки документи. Пояснив йому, що він зупинився в зоні дії знаку “Зупинка заборонена”.

За словами інспекторів ДАІ, вони пояснили водієві його права та обов’язки, запросили двох свідків і в їхній присутності склали адміністративний протокол та постанову. Водій підписувати їх не поспішав, кажуть правоохоронці. Натомість 40 хвилин провів у своєму авто, а потім став писати пояснення своїх дій.

Руслан Гайдай, водій автомобіля: «Я їхав з роботи по вулиці Леніна до суду. Датчик води на спідометрі показав сто градусів. Я припаркувався, включив аварійку, відкрив ручку капоту. Я пішов найближчий магазин, запитав, чи можна налити пляшку води, щоб долити в радіатор. Продавець погодилась і я пішов до машини взяти пляшку. Коли підходить інспектор Бедричук, не представившись, став вимагати документи. Причину зупинки на мою вимогу сказав лише з третього разу”.

Свідок події: «В мене машина стояла по цій стороні, у бусі сидів. Дивлюсь, зупинилась червона машина, водій вийшов, увімкнув аварійку і пішов у магазин. Що в нього сталось: кипіло, чи не кипіло, я не бачив. Я водієм давно працюю, якщо кипить машина, то пара йде з-під капоту. Тут нічого не було. Якби таке сталося, то водій вживає заходів: відкриває капот, дивиться, що трапилось. Капот не був відкритий”.

Водій настоював на своєму: він зробив вимушену зупинку з технічних причин. Підтвердити це можуть працівники магазину, що вони і зробили.

Працівник весільного салону: «Ну прийшов попросити пляшку води, щоб йому дали. І все”.

Зупинятися під забороняючим знаком можна у випадку крайньої необхідності, пояснюють інспектори ДАІ. В такому разі треба сповістити інших учасників дорожнього руху аварійною сигналізацією. Цього зроблено не було, говорить Петро Бедричук.

На складання адміністративного протоколу законом відводиться до трьох годин, кажуть правоохоронці. І зазвичай така процедура відбувається протягом 6-8 хвилин. Проте цього разу вона тривала близько двох годин, доки водій зрештою дописав пояснення і розписався в отриманні адмінпротоколу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0