Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відзначили День незалежності України

Time Додано: понеділок, 24 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві відзначили День незалежності України. Під блакитно-жовтим прапором єдності городяни зібралися на святковий концерт, підготовлений творчими колективами міста.

У Бердичеві відзначили День незалежності України

Для людини 18-річчя — то знаковий вік, тому що вона набуває нових прав та обов’язків. Так само для країни настав час відповідати за сказане і зроблене, відзначив у вітальному слові міський голова Василь Мазур і закликав усіх пам’ятати, що стан держави залежить від її громадян.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Від нашої миролюбивості залежить її злагода, від нашої порядності - її надійність, від нашої любові і шани — її велич і краса, а від нашого розуму — її мудрість. Тож побажаємо нашій неньці-Україні, а з нею — усім нам, добра й достатку, миру і процвітання”.

День народження країни кожен розцінює по-своєму. Хтось переживав складні часи становлення її самостійності, хтось народився буремного 91-го, а дехто всі 5-6 років свого життя провів у вже незалежній Україні. Їхні погляди різняться, проте всі вони зичать Батьківщині усього найкращого.

Анатолій Максимов, учасник Зразкового аматорського ансамблю танцю “Яворочок”: “Це свято, коли Україна стала вільною країною, і всі люди не залежать від інших, вони вільні”.

Олег Макарчук, учасник Народного ансамблю пісні і танцю “Зорецвіт”: “Ми, українці, повинні бути патріотичними до цього свята. Це наше, можна сказати, найголовніше свято в цій країні”.

Володимир Ковальчук, учасник Народного ансамблю пісні і танцю “Зорецвіт”: “В це свято хочу побажати всьому українському народу, особливо бердичівлянам, щастя, здоров’я і процвітання”.

Тетяна Щенявська, солістка міського Палацу культури: “Свобода, це свобода слова, це незалежність, це квітуча прекрасна наша Україна, це щасливі люди, які в ній живуть”.

Від слова — до діла. А точніше, до танців та співів. У них якнайкраще виражається багатство й неповторність народної творчості та любов до рідного краю. Споконвічні серйозність та набожність українців на сцені переплітаються з їх природнім гумором та жартівливістю. Лунають слова про вічні теми: материнство, патріотизм, батьківщину, мову і кохання. Завдяки майстерності артистів глядачі виглядали як одна родина.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0