Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відзначили День незалежності України

Time Додано: понеділок, 24 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві відзначили День незалежності України. Під блакитно-жовтим прапором єдності городяни зібралися на святковий концерт, підготовлений творчими колективами міста.

У Бердичеві відзначили День незалежності України

Для людини 18-річчя — то знаковий вік, тому що вона набуває нових прав та обов’язків. Так само для країни настав час відповідати за сказане і зроблене, відзначив у вітальному слові міський голова Василь Мазур і закликав усіх пам’ятати, що стан держави залежить від її громадян.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Від нашої миролюбивості залежить її злагода, від нашої порядності - її надійність, від нашої любові і шани — її велич і краса, а від нашого розуму — її мудрість. Тож побажаємо нашій неньці-Україні, а з нею — усім нам, добра й достатку, миру і процвітання”.

День народження країни кожен розцінює по-своєму. Хтось переживав складні часи становлення її самостійності, хтось народився буремного 91-го, а дехто всі 5-6 років свого життя провів у вже незалежній Україні. Їхні погляди різняться, проте всі вони зичать Батьківщині усього найкращого.

Анатолій Максимов, учасник Зразкового аматорського ансамблю танцю “Яворочок”: “Це свято, коли Україна стала вільною країною, і всі люди не залежать від інших, вони вільні”.

Олег Макарчук, учасник Народного ансамблю пісні і танцю “Зорецвіт”: “Ми, українці, повинні бути патріотичними до цього свята. Це наше, можна сказати, найголовніше свято в цій країні”.

Володимир Ковальчук, учасник Народного ансамблю пісні і танцю “Зорецвіт”: “В це свято хочу побажати всьому українському народу, особливо бердичівлянам, щастя, здоров’я і процвітання”.

Тетяна Щенявська, солістка міського Палацу культури: “Свобода, це свобода слова, це незалежність, це квітуча прекрасна наша Україна, це щасливі люди, які в ній живуть”.

Від слова — до діла. А точніше, до танців та співів. У них якнайкраще виражається багатство й неповторність народної творчості та любов до рідного краю. Споконвічні серйозність та набожність українців на сцені переплітаються з їх природнім гумором та жартівливістю. Лунають слова про вічні теми: материнство, патріотизм, батьківщину, мову і кохання. Завдяки майстерності артистів глядачі виглядали як одна родина.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0