Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відзначили 64-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У день 64-ї річниці визволення Бердичева від німецько-фашистських загарбників над площею Соборною лунали пісні воєнних років. Біля Вічного вогню зібралася громадськість, військові та учнівська і студентська молодь міста. Ветерани Великої Вітчизняної війни, незважаючи на мороз, прийшли на урочистість. Ще й досі у пам’яті воїнів-визволителів - бойові епізоди зими 44-го року.

У Бердичеві відзначили 64-у річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Степан Лівінський, визволитель Бердичева: "Тут тримали оборону німецькі танки. Нам, піхоті, було дуже важко вести бої. У наших рядах йшли артилеристи, коректувальники, "сорокап’ятки". Дуже допомагали. Ми за ними йшли. Коли ввійшли до міста, то воно було в руїнах. Ми побачили страшні наслідки окупації. А коли почули, що 38 тисяч чоловік були розстріляні та закатовані у в’язницях, то нас це дуже вразило. І зрозуміло, що ми ще з більшою енергією продовжили бої за визволення міста".

Міський голова Василь Мазур, який відкрив мітинг з нагоди

64-річчя визволення Бердичева від німецьких загарбників, назвав 5 січня Днем Перемоги для мешканців міста. Ветерани війни, каже він, - наша совість та мужність і взірець патріотизму.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Я думаю, що ті люди, які жили та живуть у місті Бердичеві, завжди будуть пам’ятати тих, хто подарував це свято. І сьогодні я хочу низько вклонитися від усієї міської громади, від мешканців міста, від його молоді ветеранам Великої Вітчизняної війни, які визволяли наше місто. Хочу побажати їм міцного здоров’я, щоб багато років були разом із нами. Дуже добре, що вони серед нас і показують приклад, як потрібно жити і любити свою Батьківщину".

Хвилиною мовчання вшанували на мітингу пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної. На їхню честь пролунали залпи салюту.

Ветеранів війни привітали керівництво 26 артбригади та представники партійних організацій міста. Віддаючи шану подвигу колишніх фронтовиків, їх поздоровила учнівська молодь.

З концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності міського Палацу культури та інші таланти Бердичева. Попри холоди, народний аматорський хор ветеранів війни та праці дарував свої пісні визволителям міста.

Урочистим маршем перед учасниками мітингу пройшли військові 26 артилерійської бригади.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0