Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відкрився Х-й Всеукраїнський футбольний турнір на призи Леоніда Копитка

Time Додано: понеділок, 31 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Чотири команди з Бердичівської, Житомирської та Чуднівської дитячо-юнацьких спортивних шкіл зібрав Х-й Всеукраїнський футбольний турнір на призи тренера-викладача Леоніда Копитка. Вдесяте колеги та друзі легендарного бердичівського футболіста й наставника, керівники міської влади та юні гравці 93-94 р.н. зібралися для того, щоб висловити свою повагу одному зі старійшин бердичівського футболу та позмагатися за головний приз турніру.

У Бердичеві відкрився Х-й Всеукраїнський футбольний турнір на призи Леоніда Копитка

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Усе, що розпочинається у Бердичеві, має гармонійний розвиток, тому, що існує, по-перше, підтримка міського голови, по-друге, існують ті, хто розпочинав справу і продовжує її сьогодні, по-третє, існують учні Л. С. Копитка, які, окрім того, що навчилися гарно грати у футбол, розуміють, що усім разом можна підтримувати гарну справу.”

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Коли б не було таких людей, як Леонід Копитко, футбол у Бердичеві не набрав би таких висот і такого значення. Повірте, і міський голова, і представники депутатського корпусу в особливий спосіб ставляться саме до футболу... Звідси і існування спеціалізованої школи з футболу, і велика кількість достойних команд, і перемоги на різних рівнях.”

Кожен турнір, наголосив сам Леонід Копитко, дає змогу вихованцям спортивних шкіл перевірити себе на футбольну майстерність. Винуватець свята зізнався: із особливою цікавістю він слідкуватиме за юними бердичівлянами, адже одну з місцевих команд очолює його учень — у минулому талановитий футболіст Олександр Репутацький.

Леонід Копитко, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: “Дивлячись на хлопців 93-го р.н., я бачу, що у подальшому ... вони обов’язково додадуть у грі. Вони й зараз демонструють змістовну гру, але хотілося б, щоб виступали ще краще.”

Перед тим, як на поле вийшли представники Чуднова й Житомира, між собою встигли відіграти дві бердичівські команди: за перемогу боролися вихованці Олександра Репутацького та Володимира Керносенка. Матч завершився бойовою нічиєю 0:0.

Олександр Репутацький, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: “У плані підготовки до чемпіонату України цей турнір нам, тренерам, дає можливість виявити слабкі сторони команди, визначити перспективи награвання, підготувати гравців у функціональному, технічному й психологічному плані.”

Микола Рудницький, гравець команди ДЮСШ м. Бердичева 1993-го р.н.: “Я гадаю, що усі команди непогано підготувалися до цього турніру, адже через тиждень-два розпочнеться першість області і України з футболу. Усім необхідна сильна підготовка і в усіх шанси приблизно однакові.”

На рахунку 7:0 чуднівці, здається, повністю змирилися із неминучістю прикрої поразки. Гра гостей показала, що наші земляки цілком можуть претендувати на перших два місця. Довести свою перевагу над суперниками бердичівляни зможуть у неділю, під час фінальних двобоїв.

Леонід Копитко, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: “ Будь-який турнір дає змогу перевірити себе на футбольну зрілість. Такого не може бути, щоб команда виходила на поле і не акумулювала у собі футбольні знання. Обов’язково набувається певний досвід, і знаходить своє відображення те, чому хлопці вчаться на тренуваннях.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0