Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відкрито новий дитячий клуб “Рожеве слоненя”

Time Додано: четвер, 21 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Поряд із дитячими садочками, Центром позашкілля та різноманітними гуртками, у Бердичеві з’явився клуб для дітей віком від трьох до десяти років. Його назва — “Рожеве слоненя”. Ініціаторами створення закладу у Бердичеві виступили громадські організації “Фенікс” та “Воскресіння”.

У Бердичеві відкрито новий дитячий клуб “Рожеве слоненя”

У цьому, розповіла голова однієї з них Любов Трибун, їм посприяли волонтери Корпусу Миру. У “Слоненяткові” раді бачити діток і великих, і малих. Клуб не лише задовольнить потреби кожного хлопчика чи дівчинки, а й їхніх батьків.

Любов Трибун, голова БМГО “Фенікс”: «У вихідні можна буде приводити дитину, і з нею займатимуться наші волонтери-аніматори. Вони вже досвідчені, проводили багато акцій. Таким чином можна буде залишити дитину на годину-півтори і зайнятися своїми справами, якщо вони є.»

Присутній на урочистому відкритті клубу заступник міського голови Іван Демусь зазначив, що робота з дітьми — одна з найблагородніших та найпотрібніших у суспільстві. Саме цим і займатимуться волонтери дитячого клубу “Рожеве слоненя”.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Безумовно, робиться все для того, щоб наші діти були зайняті. Уваги до дітей багато ніколи не буває. Дуже добре, що громадські організації “Фенікс” та “Воскресіння” відкрили клуб. Нехай приміщення не таке вже й велике, але воно ошатне, діти мають змогу прийти і позайматись у камерній обстановці. У нашому місті ми всі гарні справи робимо разом.»

Весела біганина з піратом, зайцем, східною принцесою і лагідним бичком та багато іншого. У день відкриття клубу діти не лише отримали масу задоволення та вражень від ігор, а й поповнили свої кармани смачними подарунками. Сподобалось усе, кажуть маленькі гості.

Софія Вахницька, учасниця свята: «Мені подобаються зайчик і пірат тому, що я люблю на когось нападати і полювати на когось, а ще стрибати.»

Джина Аетович, учасниця свята: «Мне тут очень нравится. Все игры понравились. Хотела очень маску — и вот есть бабочка.»

Варвара Вознюк, учасниця свята: «Ми сюди всередину ходимо із Софією. Мені подобається, як ми тут граємося, ходимо і стрибаємо.»

До того, як відкрили клуб, розповідає Любов Трибун, вона разом із волонтерами цілий місяць проводили пробні заняття з дітьми. Адже у “Рожевому слоненяткові”, не лише розважатимуться, а й ретельно готуватимуться до школи, вивчатимуть англійську та польську мови. До усього, що викладатимуть у клубі, запевняють його засновники, вони підійшли серйозно та відповідально.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0