Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відкрили сучасний рибопереробний завод

Time Додано: понеділок, 07 черв. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Бердичів знову поповнився новим підприємством, цього разу рибопереробним. На території колишнього військового містечка по вулиці Залізничній місцевий підприємець Олександр Ревега збудував один із найсучасніших заводів по переробці риби. Ідею, каже, виношував протягом довгого часу.

У Бердичеві відкрили сучасний рибопереробний завод

Олександр Ревега, підприємець: «Думка зародилася 5 років тому. Наша продукція користується попитом, і ми вирішили збудувати гарний та потужний завод, що прикрашатиме наше місто.»

На урочисте відкриття були запрошені представники міської, районної та обласної влад. Губернатор Житомирщини Сергій Рижук вже втретє у Бердичеві перерізає червону стрічку. Якщо так піде і далі, каже, то він готовий приїздити до міста ще раз і ще раз.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Це подія не тільки для Бердичева, а й для усієї області. Для нас, чиновників, це поштовх брати приклад, як сприяти бізнесу, як оптимальніше робити інвестиційний клімат, щоб насамперед наш вітчизняний інвестор освоював простори нашої держави.»

Функціонування заводу принесе місту нові робочі місця та надходження до бюджету, зазначив міський голова Василь Мазур. Тому Бердичівська влада намагалася якомога сильніше підтримати Олександра Ревегу, допомогти у будівництві заводу, що відповідає усім європейським вимогам та стандартам.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Коли ми говоримо про те, куди і яким напрямком йти Україні, то бердичівські підприємці створюють Європу у нашому місті. Мені приємно, що Олександру Ревезі за підтримки усіх служб міста, області та району вдалося реалізувати цей необхідний для міста проект.»

Після освячення підприємства та урочистого перерізання стрічки, усі запрошені на відкриття рушили оглядати територію заводу. А це — 1440 кв. м. Зараз тут працює 50 чоловік, у майбутньому можливо 200, каже Олександр Ревега. За добу на підприємстві оброблятимуть близько 20-ти тон риби.

Олександр Ревега, підприємець: «Тут ми будемо виробляти рибні пресерви, солену рибу та морепродукти. У нас є можливість розширення, тож плануємо ввести лінію копченої риби. обов’язковим буде експорт та імпорт, для цього є найсучасніші холодильні камери. На підприємстві збережено всі європейські вимоги.»

Усе устаткування, що є на заводі, підприємець пригледів на закордонних виставках. Окрім суперсучасного обладнання тут створені належні умови праці для робітників: вони забезпечені спеціальним одягом, для них облаштовані кімнати для прийому їжі та душові. У перспективі заводу — робота у двозмінному режимі, що дасть можливість розширити робочі місця до трьохсот.

Оскільки рибна продукція, що її виготовляє Ревега, користується попитом на теренах України, то підприємець і надалі планує відкривати нові підприємства, розширювати виробництва та піднімати престиж Бердичева.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0