Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві від’ярмаркували місцеві освітяни

Time Додано: середа, 23 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Четвертий рік поспіль наприкінці року місцеві освітяни збираються разом, аби продемонструвати одне одному особливості педагогічної творчості. Із часом захід, який колись називався виставкою, перетворився на конкурс-ярмарок. Зміни не торкнулися хіба що одного: педагоги традиційно діляться своїми доробками у галузі інноваційних технологій, що враховують та використовують усі нововведення у сучасній освіті. Створюючи підручники, конспекти та збірники, кажуть вчителі, вони, перш за все, намагаються розвивати інтелектуальний рівень особистості та формувати нові та вдосконалювати вже існуючі прийоми самоосвіти й самовдосконалення. Інтенсивно й цікаво, творчо й натхненно прагнуть віднайти бердичівські педагоги свій самобутній стиль та фаховий почерк. Таким чином, кажуть, вони пропагують нові зразки навчально-виховної та науково-методичної діяльності.

У Бердичеві від’ярмаркували місцеві освітяни

Серед 224 робіт, представлених на конкурсі, більше 20-ти — написані у стінах 2-ї гуманітарної гімназії. Минулого року на обласній виставці, куди потрапляють кращі доробки місцевого конкурсу, вчителі закладу здобули 8 дипломів 1-го ступеня. Цьогоріч вони представили до уваги колег методичні посібники, збірники, мультімедійні проекти в усіх номінаціях.

Тетяна Нижник, заст. директора гуманітарної гімназії № 2 з навчальної роботи: “На мій погляд, особливо цікавим є науковий звіт про проведення дослідницької роботи на всеукраїнському рівні за науково-педагогічним проектом “Росток”. Цікавими є розробки психологічно-педагогічних семінарів соціальними педагогами. А ще — методичний посібник про організацію роботи шкільного театру, про позашкільні заходи на тему безпеки життєдіяльності. Наші вчителі представили також посібники і збірники на тему “Опорні схеми й конспекти на уроках “Основи здоров’я”. Заслуговують на увагу задачники з математики, використання ігор на уроках біології.”

Колектив НВК № 4, який у своїй скарбничці теж має чимало перемог і здобутків, представив на розсуд загалу результати роботи наукового учнівського товариства “Інтелект”. Складається воно із п’яти секцій, кожна з яких випустила книжку. Усі вони, у тій чи іншій мірі, стосуються роботи з обдарованими дітьми.

Наталія Редчиць, вчителька історії та правознавства НВК № 4: “Робота є цінною у тому сенсі, що це є передачею певного досвіду вчителям-предметникам, які тільки починають роботу з обдарованими дітьми, пошук таких дітей, які можуть розвинути свої здібності. Це — можливість задіяти усі фізичні дані таких дітей і зацікавити їх до наукової діяльності й творчості взагалі. Кожна секція випустила готову книгу, де зібрані матеріали за останні п’ять років і ділиться з усіма набутим досвідом.”

Вже 8-й рік над втіленням у життя питання впровадження інноваційних технологій у науково-навчальну роботу працюють у 6-й школі. На цьогорічний конкурс колектив представив 34 роботи, що кінцевою метою мають формування якісного понадбазового й базового рівнів освіти.

Тетяна Ткачук, заст. директора ЗОШ № 6 з навчально-виховної роботи: “Хочеться відзначити роботу вчителя географії Валентини Бічук. Її урок — то є відкриття для кожного учня. На виставку вона представила роботу, до якої є три додатки. Зокрема, цікавим є рекламний буклет “Навколо світу за 270 днів”... Цікавою є робота вчителя російської мови й зарубіжної літератури Олени Самонової. Вона видає методичні посібники, якими можуть користуватися вчителі. Хочеться відзначити й роботу директора нашої школи. Незважаючи на те, що Людмила Патій — і господарник, і фінансист, вона представила розробку уроків з економіки для учнів 5-8 класів.”

Приємно констатувати, що рік за роком роботи бердичівських освітян виборюють найвищі місця на обласній педагогічній виставці, говорить начальник міського управління освіти й науки Валентина Адаменко. На виставкових стендах у Житомирі, де представлене все краще у галузі інноваційних технологій, каже вона, доробки наших земляків зажди на видноті.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: “Цього року виставка була присвячена зовнішньому незалежному оцінюванню. Вчителі й керівники шкіл розробляли певні тести й завдання для того, аби не просто покласти все це на поличку, а щоби вони дійсно стали комусь у нагоді. Започаткована практика, при якій вчителі продають свої роботи колегам. Звісно, за символічну суму. Освітяни Бердичева завжди відрізнялися від інших педагогів своєю кмітливістю, винахідливістю, розумом й вірою у перемогу.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0