Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві від’ярмаркували місцеві освітяни

Time Додано: середа, 23 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Четвертий рік поспіль наприкінці року місцеві освітяни збираються разом, аби продемонструвати одне одному особливості педагогічної творчості. Із часом захід, який колись називався виставкою, перетворився на конкурс-ярмарок. Зміни не торкнулися хіба що одного: педагоги традиційно діляться своїми доробками у галузі інноваційних технологій, що враховують та використовують усі нововведення у сучасній освіті. Створюючи підручники, конспекти та збірники, кажуть вчителі, вони, перш за все, намагаються розвивати інтелектуальний рівень особистості та формувати нові та вдосконалювати вже існуючі прийоми самоосвіти й самовдосконалення. Інтенсивно й цікаво, творчо й натхненно прагнуть віднайти бердичівські педагоги свій самобутній стиль та фаховий почерк. Таким чином, кажуть, вони пропагують нові зразки навчально-виховної та науково-методичної діяльності.

У Бердичеві від’ярмаркували місцеві освітяни

Серед 224 робіт, представлених на конкурсі, більше 20-ти — написані у стінах 2-ї гуманітарної гімназії. Минулого року на обласній виставці, куди потрапляють кращі доробки місцевого конкурсу, вчителі закладу здобули 8 дипломів 1-го ступеня. Цьогоріч вони представили до уваги колег методичні посібники, збірники, мультімедійні проекти в усіх номінаціях.

Тетяна Нижник, заст. директора гуманітарної гімназії № 2 з навчальної роботи: “На мій погляд, особливо цікавим є науковий звіт про проведення дослідницької роботи на всеукраїнському рівні за науково-педагогічним проектом “Росток”. Цікавими є розробки психологічно-педагогічних семінарів соціальними педагогами. А ще — методичний посібник про організацію роботи шкільного театру, про позашкільні заходи на тему безпеки життєдіяльності. Наші вчителі представили також посібники і збірники на тему “Опорні схеми й конспекти на уроках “Основи здоров’я”. Заслуговують на увагу задачники з математики, використання ігор на уроках біології.”

Колектив НВК № 4, який у своїй скарбничці теж має чимало перемог і здобутків, представив на розсуд загалу результати роботи наукового учнівського товариства “Інтелект”. Складається воно із п’яти секцій, кожна з яких випустила книжку. Усі вони, у тій чи іншій мірі, стосуються роботи з обдарованими дітьми.

Наталія Редчиць, вчителька історії та правознавства НВК № 4: “Робота є цінною у тому сенсі, що це є передачею певного досвіду вчителям-предметникам, які тільки починають роботу з обдарованими дітьми, пошук таких дітей, які можуть розвинути свої здібності. Це — можливість задіяти усі фізичні дані таких дітей і зацікавити їх до наукової діяльності й творчості взагалі. Кожна секція випустила готову книгу, де зібрані матеріали за останні п’ять років і ділиться з усіма набутим досвідом.”

Вже 8-й рік над втіленням у життя питання впровадження інноваційних технологій у науково-навчальну роботу працюють у 6-й школі. На цьогорічний конкурс колектив представив 34 роботи, що кінцевою метою мають формування якісного понадбазового й базового рівнів освіти.

Тетяна Ткачук, заст. директора ЗОШ № 6 з навчально-виховної роботи: “Хочеться відзначити роботу вчителя географії Валентини Бічук. Її урок — то є відкриття для кожного учня. На виставку вона представила роботу, до якої є три додатки. Зокрема, цікавим є рекламний буклет “Навколо світу за 270 днів”... Цікавою є робота вчителя російської мови й зарубіжної літератури Олени Самонової. Вона видає методичні посібники, якими можуть користуватися вчителі. Хочеться відзначити й роботу директора нашої школи. Незважаючи на те, що Людмила Патій — і господарник, і фінансист, вона представила розробку уроків з економіки для учнів 5-8 класів.”

Приємно констатувати, що рік за роком роботи бердичівських освітян виборюють найвищі місця на обласній педагогічній виставці, говорить начальник міського управління освіти й науки Валентина Адаменко. На виставкових стендах у Житомирі, де представлене все краще у галузі інноваційних технологій, каже вона, доробки наших земляків зажди на видноті.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: “Цього року виставка була присвячена зовнішньому незалежному оцінюванню. Вчителі й керівники шкіл розробляли певні тести й завдання для того, аби не просто покласти все це на поличку, а щоби вони дійсно стали комусь у нагоді. Започаткована практика, при якій вчителі продають свої роботи колегам. Звісно, за символічну суму. Освітяни Бердичева завжди відрізнялися від інших педагогів своєю кмітливістю, винахідливістю, розумом й вірою у перемогу.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0