Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві від’ярмаркували місцеві освітяни

Time Додано: середа, 23 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Четвертий рік поспіль наприкінці року місцеві освітяни збираються разом, аби продемонструвати одне одному особливості педагогічної творчості. Із часом захід, який колись називався виставкою, перетворився на конкурс-ярмарок. Зміни не торкнулися хіба що одного: педагоги традиційно діляться своїми доробками у галузі інноваційних технологій, що враховують та використовують усі нововведення у сучасній освіті. Створюючи підручники, конспекти та збірники, кажуть вчителі, вони, перш за все, намагаються розвивати інтелектуальний рівень особистості та формувати нові та вдосконалювати вже існуючі прийоми самоосвіти й самовдосконалення. Інтенсивно й цікаво, творчо й натхненно прагнуть віднайти бердичівські педагоги свій самобутній стиль та фаховий почерк. Таким чином, кажуть, вони пропагують нові зразки навчально-виховної та науково-методичної діяльності.

У Бердичеві від’ярмаркували місцеві освітяни

Серед 224 робіт, представлених на конкурсі, більше 20-ти — написані у стінах 2-ї гуманітарної гімназії. Минулого року на обласній виставці, куди потрапляють кращі доробки місцевого конкурсу, вчителі закладу здобули 8 дипломів 1-го ступеня. Цьогоріч вони представили до уваги колег методичні посібники, збірники, мультімедійні проекти в усіх номінаціях.

Тетяна Нижник, заст. директора гуманітарної гімназії № 2 з навчальної роботи: “На мій погляд, особливо цікавим є науковий звіт про проведення дослідницької роботи на всеукраїнському рівні за науково-педагогічним проектом “Росток”. Цікавими є розробки психологічно-педагогічних семінарів соціальними педагогами. А ще — методичний посібник про організацію роботи шкільного театру, про позашкільні заходи на тему безпеки життєдіяльності. Наші вчителі представили також посібники і збірники на тему “Опорні схеми й конспекти на уроках “Основи здоров’я”. Заслуговують на увагу задачники з математики, використання ігор на уроках біології.”

Колектив НВК № 4, який у своїй скарбничці теж має чимало перемог і здобутків, представив на розсуд загалу результати роботи наукового учнівського товариства “Інтелект”. Складається воно із п’яти секцій, кожна з яких випустила книжку. Усі вони, у тій чи іншій мірі, стосуються роботи з обдарованими дітьми.

Наталія Редчиць, вчителька історії та правознавства НВК № 4: “Робота є цінною у тому сенсі, що це є передачею певного досвіду вчителям-предметникам, які тільки починають роботу з обдарованими дітьми, пошук таких дітей, які можуть розвинути свої здібності. Це — можливість задіяти усі фізичні дані таких дітей і зацікавити їх до наукової діяльності й творчості взагалі. Кожна секція випустила готову книгу, де зібрані матеріали за останні п’ять років і ділиться з усіма набутим досвідом.”

Вже 8-й рік над втіленням у життя питання впровадження інноваційних технологій у науково-навчальну роботу працюють у 6-й школі. На цьогорічний конкурс колектив представив 34 роботи, що кінцевою метою мають формування якісного понадбазового й базового рівнів освіти.

Тетяна Ткачук, заст. директора ЗОШ № 6 з навчально-виховної роботи: “Хочеться відзначити роботу вчителя географії Валентини Бічук. Її урок — то є відкриття для кожного учня. На виставку вона представила роботу, до якої є три додатки. Зокрема, цікавим є рекламний буклет “Навколо світу за 270 днів”... Цікавою є робота вчителя російської мови й зарубіжної літератури Олени Самонової. Вона видає методичні посібники, якими можуть користуватися вчителі. Хочеться відзначити й роботу директора нашої школи. Незважаючи на те, що Людмила Патій — і господарник, і фінансист, вона представила розробку уроків з економіки для учнів 5-8 класів.”

Приємно констатувати, що рік за роком роботи бердичівських освітян виборюють найвищі місця на обласній педагогічній виставці, говорить начальник міського управління освіти й науки Валентина Адаменко. На виставкових стендах у Житомирі, де представлене все краще у галузі інноваційних технологій, каже вона, доробки наших земляків зажди на видноті.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: “Цього року виставка була присвячена зовнішньому незалежному оцінюванню. Вчителі й керівники шкіл розробляли певні тести й завдання для того, аби не просто покласти все це на поличку, а щоби вони дійсно стали комусь у нагоді. Започаткована практика, при якій вчителі продають свої роботи колегам. Звісно, за символічну суму. Освітяни Бердичева завжди відрізнялися від інших педагогів своєю кмітливістю, винахідливістю, розумом й вірою у перемогу.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0