Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбувся перший відкритий чемпіонат міста з більярду

Time Додано: неділя, 23 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Мистецтво тактики і стратегії в Бердичеві. У клубі “Піраміда” провели перший відкритий чемпіонат міста з російського більярду. Своє уміння раціонально мислити і майстерність володіння києм показали 12 бердичівлян, 6 житомирян і 2 двоє радомишльців. Усі — професіонали.

У Бердичеві відбувся перший відкритий чемпіонат міста з більярду

Як вид спорту більярд у нашому місті веде свій відлік із травня. Саме тоді на базі клубу “Піраміда” було створено міську федерацію спортивного більярду. Таким чином організатори хочуть вивести гру із підпілля, популяризувати її і частіше проводити різноманітні чемпіонати.

Петро Петровський, виконавчий директор клубу “Піраміда”: “Все буде з часом. Чим більше буде учасників — тим більше перемог. Я думаю, ми кожного місяця будемо організовувати турніри”.

Аби у Бердичеві відбувся такий чемпіонат, руку доклало чимало досвідчених людей. Зокрема віце-президенти Федерації спортивного більярду України Андрій Заостровцев та Олександр Колежук. Нашим гравцям добре відомий досвід Житомира у проведенні чемпіонатів з більярду. Обласний центр у цьому напрямку зробив крок уперед. Там існує дві федерації. Постійно проводять клубні турніри та жіночі чемпіонати.

Юрій Ногачів, головний суддя чемпіонату: “Ми раді, що у вашому місті відкрився такий клуб. Раді будемо зустрічатися на турнірах в Житомирі. Поки що найбільшого розвитку цей спорт набув саме там. Але потроху готується Бердичів, Коростишів, Радомишль”.

Досвід житомирян зробив свою справу. Лише вони пройшли до півфіналу. Із рахунком 4:1 переграв свого суперника Артур Буланов і посів третє місце. У фіналі чемпіонату зійшлися два кандидати у майстри спорту — Айрат Маскулов та Андрій Самборський. Вони — давні суперники, і вже не раз зустрічалися за більярдним столом. вирішальний поєдинок тривав до четвертої перемоги. Остання Андрію Самборському далася найважче. Із києм він не розлучається з дитинства. Цією грою захоплювався його батько.

Андрій Самборський, переможець чемпіонату Бердичева з більярду: “Ми 5 разів зустрічалися. Сьогодні пересилив я”.

Головним спонсором свята виступив салон “Сіті- фото”. Призерів нагородили грошовими нагородами. Організатори чепіонату сподіваються, що наступного разу їх вручатимуть не гостям, а бердичівлянам.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський





Chatbubbles Коментарів: 0