Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбувся концерт до Дня Перемоги

Time Додано: понеділок, 10 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Внесенням трьох прапорів: держави, міста і 26-ої артилерійської бригади розпочався концерт, присвячений Дню Перемоги. Цим днем Бердичів уже живе. Протягом останнього тижня пройшли тематичні екскурсії в музеї, книжкові виставки та літературні години у бібліотеках, уроки пам’яті у школах. Спільну історію слід пам’ятати, Перемогу — ділити, а мир — берегти.

У Бердичеві відбувся концерт до Дня Перемоги

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “65 років тому, 7 травня 1945-го року, за два кроки до переможного салюту ще кипіла війна, ще гинули наші солдати, ще отримували похоронки матері і ставали сиротами діти. Ще слово “Перемога” вимовлялося пошепки, а сьогодні, 7 травня 2010 ми добре знаємо, що слово “Перемога” в Україні і в Бердичеві звучить гордо. Ми знаємо, що подвиг тих пекельних днів безсмертний, що ветерани Великої Вітчизняної війни — це наша жива правдива і священна історія”.

Цю історію бережуть сучасники, берегтимуть і нащадки. У Бердичеві завжди було і буде особливе ставлення до ветеранів та відзначення 9-го травня, говорить міський голова. Тож нехай довічною буде слава тих, хто 65 років тому здійснив безсмертний і безцінний подвиг.

Разом із артистами публіка гортала кожен день чотирьох воєнних років. Почали з моменту оголошення війни піснею, котра була гімном лихоліття, підіймала народ на боротьбу з темною фашистською ордою.

Знецінюючи найбільшу коштовність — людське життя, війна є трагедією як для переможених, так і для переможців. Планета здригнулась від розривів бомб і гуркоту гітлерівських танків, ревіння літаків і стогонів поранених. Земля почорніла, але не вмерла. Заросли окопи і траншеї, вкрились травою воронки від вибухів. А небо знову чисте й безхмарне, на ньому видно білих провісників миру.

Повну версію урочистостей та святкового концерту дивіться незабаром на телеканалі “ВІК”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0