Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбувся Х дитячий християнський фестиваль «Діти з вірою у майбутнє»

Time Додано: понеділок, 20 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Торжество Христового Воскресіння оспівували у віршах та піснях учасники Х дитячого християнського фестивалю «Діти з вірою у майбутнє». Близько 200 хлопчиків та дівчаток з Житомирської та Вінницької областей з’їхалися до районного Будинку культури, щоб поділитися духовною радістю з приводу Великого Свята Пасхи. Вкотре організатором фестивалю виступили Житомирське обласне управління Союзу вільних Церков християнської Євангельської віри України та благодійна організація «Відкрите серце».

У Бердичеві відбувся Х дитячий християнський фестиваль «Діти з вірою у майбутнє»

Петро Залізний, єпископ Житомирського обл. управління Союзу вільних Церков християнської Євангельської віри України: «Ці діти — наше майбутнє. Ми хочемо навчити їх доброти, ласки, любити одне одного, а це можливо зробити лише із вірою у Бога. Тому ми доносимо цю віру й вчимо їх бути добрими. Думаю, що займатимемося цим й далі.»

Протягом тригодинного концерту сцену Будинку культури ділили як вихованці позашкільних закладів міста та району, так відвідувачі недільних шкіл 10-ти Церков християнської Євангельської віри. Ісус — істина, Він — світло, Йому немає подібних, у Ньому — життя й щастя, співали діти. Вони щасливі від того, що Христос дбає про них та захищає.

Ті, хто прищеплює дітям любов до Бога, переконані: одного навчання дітей грамоті та цифрам не досить. У світі існують десятки тисяч ерудованих та кваліфікованих шахраїв й бандитів. Головне у вихованні — це християнські моральні цінності, лише за такої умові у світі восторжествує правда й істина. І одним з перших кроків у цьому напрямку, кажуть представники Церков християнської Євангельської віри, є розуміння значення Великого Свята Христового Воскресіння.

Наталія Залізна, муз. керівник недільної школи Церкви «Філадельфія» (смт. Романів): «Багато людей не розуміють справжньої мети свята. Ми пишаємося тим, що наші діти можуть навіть деяким дорослим розповісти про цю мету — це Воскресіння Христове. Ми дуже готувалися до цього свята, переживали за те, щоб дійсно донести до людей смисл цього свята. У наших недільних школах ми намагаємося прищепити дітям любов й терпіння. Ми хочемо, щоб вони відрізнялися від інших, ставши «світлом для усього світу.»

Юні учасники фестивалю бажали усім зміцнення віри у Воскреслого Христа та надії на остаточну перемогу Божої правди й справедливості. Діти впевнені: колись любов до Ісуса увійде в душі кожного так, як увійшла в їхні серця. Тоді і люди, і країна, в якій вони живуть, подолають усі труднощі й перешкоди.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0