Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбувся фестиваль християнської музики та пісні

Time Додано: неділя, 23 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбувся фестиваль християнської музики та пісні, присвячений святу Преображення Господньго. У фестивалі взяли участь Об’єднаний хор євангелистських церков Бердичева, духовий оркестр «Алілуя» з міста Горохів Волинської області, а також гурт «Скінія» з міста Вінниця. Як розповів пастор церкви “Різдва Христового” Петро Стахов, у Бердичеві такого масштабу фестиваль набув вперше. В організаторів є бажання не зупинятися і надалі проводити подібні заходи.

У Бердичеві відбувся фестиваль християнської музики та пісні

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: «Ми зібралися у цьому місці, щоб прославити ім’я Господа і розказати людям про його чудні діла. Бажаємо жителям нашого міста, аби вони отримали Боже Благословіння і щоб їхні серця були преображенні Божим духом.»

Художній керівник Вінницького гурту «Скінія» задоволений тим, що на свято прийшло багато людей. Каже, що учасники колективу раді будь-якій кількості слухачів, та чим тих більше, тим приємніше грати духовну музику і прославляти Бога.

Микола Кудименко, художній керівник гурту “Скінія” м. Вінниця: «Ми не впреше у Бердичеві. Нам приємно навіть проїжджати це місто, а коли нас запрошують поспівати і розказати про Господа, то ми завжди погоджуємось.»

Горохівський духовий оркестр існує 17 років, розповідає диригент Віктор Назарчук. До Бердичева вони завітали вперше, хоч на подібних заходах у інших містах виступали неодноразово.

Віктор Назарчук, диригент духового оркестру “Алілуя” м. Горохів: «Ми їздимо за запрошеннями церков переважно із Західної України, а от сьогодні Бердичів. Для нас це велика честь, приїхати, щоб прославити Господа, Його ім’я, і на свідоцтво грішникам для покаяння.»

Зінаїда Прокопчук, прихожанка церкви “Вефіль”: «Прослухавши спів хору, звучання духовної музики, від якої душа наче піднімається до небес, я отримала велике задоволення. Ожне жаль, що ті люди, які не знають Бога, не прийшли послухати цю чудову музику.»

“Якщо твоє серце відкрите для Господа, значить у ньому любов” — проголошували учасники концерту. Вони намагалися донести до слухачів Божу благодать, мир і любов. Сподіваються, що це їм вдалося.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0