Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбулося засідання комісії з розрахунків за спожиті енергоносії

Time Додано: п'ятниця, 12 груд. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

Про нинішній стан заборгованості за спожиті енергоносії доповідали на засіданні профільної комісії представники місцевих енергопостачальних та комунальних підприємств. Зі слів заступника начальника управління газового господарства, за невеликий проміжок часу тариф сплати за газ збільшився на 30 з лишнім відсотків. Микола Ставнійчук оголосив ціни на природний газ, які, згідно постанови НКРЕ, вступили у силу з 1-го грудня, і стосуються тієї категорії населення, котра встановила лічильники.

У Бердичеві відбулося засідання комісії з розрахунків за спожиті енергоносії

Микола Ставнійчук, заст. начальника управління газового господарства: «За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищуватиме 2,5 тис. кубометрів на рік, тариф становитиме 48,36 копійок. При обсязі не більше 6 тис. кубометрів - 73,2 коп., не більше 12 тис. кубометрів - 149,88 коп., при обсязі понад 12 тис. кубометрів тариф складатиме 179,08 коп.»

На початку нового року, ймовірно, значно зросте ціна на електроенергію, наголосила заступник директора РЕМ Ірена Бурутіна У боржниках РЕМ - "Водоканал" та "Теплоенерго". Якщо перші, зазначила Ірена Бурутіна, гасять заборгованість згідно графіку, то "Бердичівтеплоенерго" із 375 тис. грн. сплатило лише шосту частину. Населення за спожиту електроенергію винно 1,5 мільйони. "Бердичіводоканал", зі слів його керівника Миколи Ревуцького, страждає через установи державного і обласного підпорядкування та через борг населення, який зріс на 70 тис. грн. Згадував мешканців міста і представник "Бердичівтеплоенерго".

Сергій Марчук, нач. відділу маркетингу та збуту КП "Бердичівтеплоенерго": "Борг населення на 1.11.2008 р складає 2,7 млн. грн. Є тенденція до зменшення (у серпні борг становив 3,7 млн.). Але у цьому місяці проплати з боку населення низькі."

Умови розрахунків з боку енергопостачальних компаній стають дедалі жорсткішими, наголосив заступник Бердичівського міського голови. Газові ліміти, говорить Володимир Пономарчук, місто отримуватиме кожних 10 днів лише за умови своєчасної оплати.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "На сьогодні місто має заборгованість за спожитий газ. Ми проплатили лише 50% того, що спожили. Щодо електроенергії, то у грудні "Теплоенерго" її спожив на 500 тис. грн... На днях ми отримали додаткову угоду на порядок розрахунків з ДК "Газ України". Якщо ми споживаємо газу понад встановлений ліміт, то нам нараховується 200-відсоткова оплата. Ну а далі чекають штраф та пеня."

Зі слів Володимира Пономарчука, незабаром, скоріш за все, більше сплачуватимуть за тепло мешканці Червоної Гори.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "На Червоній Горі сьогодні тариф на опалення складає 1,77 грн., що менше, ніж в цілому по місту. Зараз там, у ДВЖРЕП № 3, якому від ліквідованої КЕЧ серед іншого перейшли послуги теплопостачання, завершується перевірка розрахованих тарифів інспекцією з контролю за цінами... Очікується підвищення цього тарифу. Між 1,77 грн. на Червоній Горі та 2,99 грн. по місту - відчутна різниця. Можливо, він буде менше від загальноміського, та, все ж таки, буде збільшений."

Тарифи за житлово-комунальні послуги лягли тягарем на сімейні бюджеті, визнає заступник міського голови, при цьому на допомогу зовні не слід очікувати. Міська влада вкотре нагадує бердичівлянам про необхідність сплати боргів та про існування системи нарахування пільг і субсидій, пропонуючи звертатися до управління праці та соціального захисту населення.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0