Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбулося засідання комісії з розрахунків за спожиті енергоносії

Time Додано: п'ятниця, 12 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Про нинішній стан заборгованості за спожиті енергоносії доповідали на засіданні профільної комісії представники місцевих енергопостачальних та комунальних підприємств. Зі слів заступника начальника управління газового господарства, за невеликий проміжок часу тариф сплати за газ збільшився на 30 з лишнім відсотків. Микола Ставнійчук оголосив ціни на природний газ, які, згідно постанови НКРЕ, вступили у силу з 1-го грудня, і стосуються тієї категорії населення, котра встановила лічильники.

У Бердичеві відбулося засідання комісії з розрахунків за спожиті енергоносії

Микола Ставнійчук, заст. начальника управління газового господарства: «За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищуватиме 2,5 тис. кубометрів на рік, тариф становитиме 48,36 копійок. При обсязі не більше 6 тис. кубометрів - 73,2 коп., не більше 12 тис. кубометрів - 149,88 коп., при обсязі понад 12 тис. кубометрів тариф складатиме 179,08 коп.»

На початку нового року, ймовірно, значно зросте ціна на електроенергію, наголосила заступник директора РЕМ Ірена Бурутіна У боржниках РЕМ - "Водоканал" та "Теплоенерго". Якщо перші, зазначила Ірена Бурутіна, гасять заборгованість згідно графіку, то "Бердичівтеплоенерго" із 375 тис. грн. сплатило лише шосту частину. Населення за спожиту електроенергію винно 1,5 мільйони. "Бердичіводоканал", зі слів його керівника Миколи Ревуцького, страждає через установи державного і обласного підпорядкування та через борг населення, який зріс на 70 тис. грн. Згадував мешканців міста і представник "Бердичівтеплоенерго".

Сергій Марчук, нач. відділу маркетингу та збуту КП "Бердичівтеплоенерго": "Борг населення на 1.11.2008 р складає 2,7 млн. грн. Є тенденція до зменшення (у серпні борг становив 3,7 млн.). Але у цьому місяці проплати з боку населення низькі."

Умови розрахунків з боку енергопостачальних компаній стають дедалі жорсткішими, наголосив заступник Бердичівського міського голови. Газові ліміти, говорить Володимир Пономарчук, місто отримуватиме кожних 10 днів лише за умови своєчасної оплати.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "На сьогодні місто має заборгованість за спожитий газ. Ми проплатили лише 50% того, що спожили. Щодо електроенергії, то у грудні "Теплоенерго" її спожив на 500 тис. грн... На днях ми отримали додаткову угоду на порядок розрахунків з ДК "Газ України". Якщо ми споживаємо газу понад встановлений ліміт, то нам нараховується 200-відсоткова оплата. Ну а далі чекають штраф та пеня."

Зі слів Володимира Пономарчука, незабаром, скоріш за все, більше сплачуватимуть за тепло мешканці Червоної Гори.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "На Червоній Горі сьогодні тариф на опалення складає 1,77 грн., що менше, ніж в цілому по місту. Зараз там, у ДВЖРЕП № 3, якому від ліквідованої КЕЧ серед іншого перейшли послуги теплопостачання, завершується перевірка розрахованих тарифів інспекцією з контролю за цінами... Очікується підвищення цього тарифу. Між 1,77 грн. на Червоній Горі та 2,99 грн. по місту - відчутна різниця. Можливо, він буде менше від загальноміського, та, все ж таки, буде збільшений."

Тарифи за житлово-комунальні послуги лягли тягарем на сімейні бюджеті, визнає заступник міського голови, при цьому на допомогу зовні не слід очікувати. Міська влада вкотре нагадує бердичівлянам про необхідність сплати боргів та про існування системи нарахування пільг і субсидій, пропонуючи звертатися до управління праці та соціального захисту населення.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0