Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві відбулося закриття місячника оборонно-масової роботи

Time Додано: п'ятниця, 12 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Протягом місяця у місті проводилися заходи у рамках місячника оборонно-масової роботи, який був присвячений Дню Збройних Сил України. Його організатори — обласна, районна та міська влада, ветеранські організації та міськрайонне товариство сприяння обороні України — намагалися зробити його насиченим та цікавим, як для юнаків і дівчат, так і для дорослих. Молодь отримала нагоду ознайомитися з історією створення 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, технікою, що знаходиться на її озброєнні та з побутом бердичівських військових. Міськрайонна організація ТСОУ провела ряд тематичних вечорів за участю учнів і студентів навчальних закладів та ветеранів Великої Вітчизняної війни. У місті пройшли змагання зі стрільби із пневматичної зброї, на яких юнаки та дівчата змагалися у влучності. Поки майбутні захисники Вітчизни намагалися поцілити в «десятку», колишні — демонстрували вправність у керуванні автомобілями, беручи участь у змаганнях з фігурного водіння.

У Бердичеві відбулося закриття місячника оборонно-масової роботи

Під урочисті звуки військового оркестру у міському Палаці культури відбулося закриття місячника. Подібні заходи, переконані його учасники, дають змогу доторкнутися до славних сторінок історії української армії та виховати у молоді повагу до захисників Вітчизни.

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Патріотизм є одним із найпрекрасніших почуттів людини. Він завжди вирізняв наших пращурів, і саме видатні патріоти нашої Батьківщини стояли на захисті України, виборюючи її незележність.»

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Від імені міської влади мені ... хотілося б висловити усім вдячність за ту роботу, що була проведена у трудових колективах, школах, вищих навчальних закладах. Я дякую також ветеранам ВВв, військовим та міськрайонній організації ТСОУ. Це — надзвичайно важлива робота.»

Грамоти, кубки, перехідні вимпели та грошові винагороди вручили організатори заходу призерам та переможцям усіх етапів місячника. Кращою міською первинною організацією ТСОУ було визнано осередок при ПТУ № 4. Серед інших відзначили і учасників конкурсу творів, присвячених ЗСУ, який проходив у Бердичівському районі. Переможцем на ньому став Дмитро Олішицький.

Дмитро Олішицький, учень Хажинської загальноосвітньої школи: «На написання твору мене надихнув мій класний керівник. Я, не задумуючись, погодився, бо тема захисту Вітчизни та історія мені близькі. Особисто моя мама не хоче, щоб я служив. Ну а мене і тяне до армії, і ні водночас. Сьогодні там трапляється багато смертельних випадків.»

Голова міськрайонної організації ТСОУ відзначив: його колектив і надалі докладатиме значних зусиль для виховання у молоді таких якостей, як патріотизм та повага до подвигу дідів та прадідів. Сьогодні, вважає Олександр Федорчук, їм є чим пишатись і над чим працювати.

Олександр Федорчук, голова Бердичівської міськрайонної організації ТСОУ: «Хочеться, щоб наша молодь на обласних змаганнях займала лише 1 місце, а не 3-тє, як цього року. Сьогодні нам є до чого прагнути. Та ті результати, які демонструють юнаки, дівчата та їхні вчителі, свідчать про те, що вони розуміють ситуацію, яка склалася і підтримують нашу державу у її бажанні стати могутнішою. І це, на мою думку, головне.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0