Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня

Time Додано: п'ятниця, 06 жовт. 2017, 17:34 ( 10 міс. назад )

Насамперед голова комісії, голова облдержадміністрації Ігор Гундич запропонував розглянути наболіле «про хід виконання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталась 21 вересня на території Бердичева та району». Доповідачами виступили заступник міського голови Сергій Онофрійчук та голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, які докладно розповіли про розміри завданих стихією збитків. 3269 звернень від фізичних осіб та 58 – від юридичних станом на 5 жовтня надійшло до міськвиконкому із приводу надання фінансової допомоги на відшкодування збитків. Тільки по місту постраждало більше 30 об’єктів комунальної власності (заклади культури, освіти, лікарняні заклади), зазнали пошкоджень більше 50% будівель та 40% споруд. Завдано значних матеріальних збитків, які, попередньо, складають більше 62 млн. грн. Майже 2 млн. грн.. виділено з місцевих резервних фондів.

Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня

Понад 4,5 млн. грн.. сягають збитки по Бердичівському району, 2 млн. 613 тис. – лише по смт. Гришківці.

Днями голова облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження про виділення 4 млн. грн. резервних коштів для подолання наслідків аномального граду у місті та районі.

На жаль, місцевих та обласних резервів недостатньо для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Тому комісія, враховуючи надані матеріали, вирішила: попередньо класифікувати подію як надзвичайну ситуацію регіонального рівня і, отримавши усі експЕртні заклЮчення, звернутись за допомогою до Кабінету Міністрів.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0