Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня

Time Додано: п'ятниця, 06 жовт. 2017, 17:34 ( 3 міс. назад )

Насамперед голова комісії, голова облдержадміністрації Ігор Гундич запропонував розглянути наболіле «про хід виконання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталась 21 вересня на території Бердичева та району». Доповідачами виступили заступник міського голови Сергій Онофрійчук та голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, які докладно розповіли про розміри завданих стихією збитків. 3269 звернень від фізичних осіб та 58 – від юридичних станом на 5 жовтня надійшло до міськвиконкому із приводу надання фінансової допомоги на відшкодування збитків. Тільки по місту постраждало більше 30 об’єктів комунальної власності (заклади культури, освіти, лікарняні заклади), зазнали пошкоджень більше 50% будівель та 40% споруд. Завдано значних матеріальних збитків, які, попередньо, складають більше 62 млн. грн. Майже 2 млн. грн.. виділено з місцевих резервних фондів.

Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня

Понад 4,5 млн. грн.. сягають збитки по Бердичівському району, 2 млн. 613 тис. – лише по смт. Гришківці.

Днями голова облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження про виділення 4 млн. грн. резервних коштів для подолання наслідків аномального граду у місті та районі.

На жаль, місцевих та обласних резервів недостатньо для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Тому комісія, враховуючи надані матеріали, вирішила: попередньо класифікувати подію як надзвичайну ситуацію регіонального рівня і, отримавши усі експЕртні заклЮчення, звернутись за допомогою до Кабінету Міністрів.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0