Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня

Time Додано: п'ятниця, 06 жовт. 2017, 17:34 ( 5 міс. назад )

Насамперед голова комісії, голова облдержадміністрації Ігор Гундич запропонував розглянути наболіле «про хід виконання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталась 21 вересня на території Бердичева та району». Доповідачами виступили заступник міського голови Сергій Онофрійчук та голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, які докладно розповіли про розміри завданих стихією збитків. 3269 звернень від фізичних осіб та 58 – від юридичних станом на 5 жовтня надійшло до міськвиконкому із приводу надання фінансової допомоги на відшкодування збитків. Тільки по місту постраждало більше 30 об’єктів комунальної власності (заклади культури, освіти, лікарняні заклади), зазнали пошкоджень більше 50% будівель та 40% споруд. Завдано значних матеріальних збитків, які, попередньо, складають більше 62 млн. грн. Майже 2 млн. грн.. виділено з місцевих резервних фондів.

Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня Виїзне засідання обласної комісії з питань НС: негоду на Бердичівщині назвали як ситуацію регіонального рівня

Понад 4,5 млн. грн.. сягають збитки по Бердичівському району, 2 млн. 613 тис. – лише по смт. Гришківці.

Днями голова облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження про виділення 4 млн. грн. резервних коштів для подолання наслідків аномального граду у місті та районі.

На жаль, місцевих та обласних резервів недостатньо для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Тому комісія, враховуючи надані матеріали, вирішила: попередньо класифікувати подію як надзвичайну ситуацію регіонального рівня і, отримавши усі експЕртні заклЮчення, звернутись за допомогою до Кабінету Міністрів.

Репортаж Олени Лук’янюк





Chatbubbles Коментарів: 0