Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві в останню путь провели Петра Калитинця

Time Додано: вівторок, 06 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Кілька сотень мешканців міста, району та області прощалися із Петром Прокоповичем Калитинцем. 1-й секретар міського комітету Компартії України, депутат Бердичівської міської ради помер 4-го січня, на 63-му році життя. Віддати останню шану Петру Калитинцю до приміщення міському КПУ прийшли представники міської влади, політичних партій та громадськості, друзі і знайомі покійного.

У Бердичеві в останню путь провели Петра Калитинця

Смерть Петра Калитинця стала великою втратою для його побратимів по партії, колег-депутатів та близьких знайомих. У пам’яті сотень людей він залишиться добрим сім’янином, гідним бердичівлянином, зразковим комуністом.

Костянтин Демчук, 2-й секретар Бердичівського райкому КПУ: “Він був істинним борцем за комуністичну ідею, за ідею соціальної справедливості. На жаль, так складається, що з життя йдуть найкращі борці.”

Костянтин Кузьменко, 1-й секретар Бердичівського міському ЛКСМУ: “Молодь Бердичівщини буде продовжувати йти шляхом, який проклав Петро Прокопович. Ми сумлінно виконуватимемо усю ту роботу, яку він не встиг завершити.”

Леонід Ткаченко, член Бердичівського міському КПУ: “Важко говорити на цю тему. Важко прощатися із такою видатною людиною. Та ми усі ходимо під Богом, і нехай земля цій людині буде пухом.”

Петро Калитинець жив не для себе, а, в першу чергу для людей, він багато зробив для кількісного та якісного зростання партійної організації Бердичева, яку очолював.

Василь Самойленко, 2-й секретар Житомирського обкому КПУ: “Напередодні Нового року ми провели засідання бюро обкому партії. Петро Калитинець був на ньому присутній: він виступав і вносив ряд пропозицій з ідейного та організаційного зміцнення міської партогранізації. У нього було багато планів щодо покращення життя бердичівлян.”

Колеги Петра Калитинця по депутатській роботі у Бердичівській міській раді кажуть: майже увесь час Петро Прокопович займався вирішенням проблем своїх земляків, його по праву можна назвати представником фракції бердичівлян.

Віталій Березовенко, депутат Бердичівської міської ради: “Незважаючи на належність до різних політичних сил, особисто я щиро поважав Петра Прокоповича і як депутата, і як людину. Поважав за незмінність ідеалів, за незмінність позиції. Він щиро відстоював інтереси простих людей. Таких, як Петро Калитинець, дуже мало. На жаль, мало...”

Олександр Підгорчук, депутат Бердичівської міської ради: “Петро Прокопович був енергійною, бадьорою та привітною людиною. Він заслуговував на те, щоб далі жити і працювати на благо своєї сім’ї та мешканців міста. Він мав ще принести користь своїми ідеями та вчинками. Нехай спочиває і буде біля Бога.”

Труну з тілом покійного пронесли вулицями міста. Поховали Петра Калитинця на центральній алеї кладовища по вулиці Войкова.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0