Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві в останню путь провели Петра Калитинця

Time Додано: вівторок, 06 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Кілька сотень мешканців міста, району та області прощалися із Петром Прокоповичем Калитинцем. 1-й секретар міського комітету Компартії України, депутат Бердичівської міської ради помер 4-го січня, на 63-му році життя. Віддати останню шану Петру Калитинцю до приміщення міському КПУ прийшли представники міської влади, політичних партій та громадськості, друзі і знайомі покійного.

У Бердичеві в останню путь провели Петра Калитинця

Смерть Петра Калитинця стала великою втратою для його побратимів по партії, колег-депутатів та близьких знайомих. У пам’яті сотень людей він залишиться добрим сім’янином, гідним бердичівлянином, зразковим комуністом.

Костянтин Демчук, 2-й секретар Бердичівського райкому КПУ: “Він був істинним борцем за комуністичну ідею, за ідею соціальної справедливості. На жаль, так складається, що з життя йдуть найкращі борці.”

Костянтин Кузьменко, 1-й секретар Бердичівського міському ЛКСМУ: “Молодь Бердичівщини буде продовжувати йти шляхом, який проклав Петро Прокопович. Ми сумлінно виконуватимемо усю ту роботу, яку він не встиг завершити.”

Леонід Ткаченко, член Бердичівського міському КПУ: “Важко говорити на цю тему. Важко прощатися із такою видатною людиною. Та ми усі ходимо під Богом, і нехай земля цій людині буде пухом.”

Петро Калитинець жив не для себе, а, в першу чергу для людей, він багато зробив для кількісного та якісного зростання партійної організації Бердичева, яку очолював.

Василь Самойленко, 2-й секретар Житомирського обкому КПУ: “Напередодні Нового року ми провели засідання бюро обкому партії. Петро Калитинець був на ньому присутній: він виступав і вносив ряд пропозицій з ідейного та організаційного зміцнення міської партогранізації. У нього було багато планів щодо покращення життя бердичівлян.”

Колеги Петра Калитинця по депутатській роботі у Бердичівській міській раді кажуть: майже увесь час Петро Прокопович займався вирішенням проблем своїх земляків, його по праву можна назвати представником фракції бердичівлян.

Віталій Березовенко, депутат Бердичівської міської ради: “Незважаючи на належність до різних політичних сил, особисто я щиро поважав Петра Прокоповича і як депутата, і як людину. Поважав за незмінність ідеалів, за незмінність позиції. Він щиро відстоював інтереси простих людей. Таких, як Петро Калитинець, дуже мало. На жаль, мало...”

Олександр Підгорчук, депутат Бердичівської міської ради: “Петро Прокопович був енергійною, бадьорою та привітною людиною. Він заслуговував на те, щоб далі жити і працювати на благо своєї сім’ї та мешканців міста. Він мав ще принести користь своїми ідеями та вчинками. Нехай спочиває і буде біля Бога.”

Труну з тілом покійного пронесли вулицями міста. Поховали Петра Калитинця на центральній алеї кладовища по вулиці Войкова.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0