Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві урочисто перерізали червону стрічку ... біля нової-старої криниці

Time Додано: понеділок, 08 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Чимало нових об’єктів відкрилося останнім часом у Бердичеві: автовокзал, ряд промислових підприємств, магазини, музеї... Мешканці п’ятиповерхівки, що на Ново-Іванівській, 36, запросили усіх бажаючих на відкриття... криниці, якій, до речі, ... більше 20-ти років. Сяяла на сонці червона стрічка, на колодязі гордо, хоча й дещо незвично для споруди такого роду, виблискувала назва «Бердичівська».

У Бердичеві урочисто перерізали червону стрічку ... біля нової-старої криниці

Чому все так урочисто? Тому що відкриттю нової-старої криниці передував по-справжньому серйозний конфлікт.

Любов Кулик, голова правління ОСББ «Відродження»: «Нам мешканці будинку по вул. Н.-Іванівській, 32 не хотіли дати дозвіл на ремонт цієї криниці. Вона була нахилена, санітарний стан її був незадовільним... Поміг нам у розв’язанні конфлікту Бердичівський міський голова, який дав дозвіл на ремонт колодязю. Ми усі одразу ж взялися за ремонт.»

Разом із Любов’ю Кулик та активісткою місцевого руху за повернення криниці людям Надією Бражніченко стрічку перерізав секретар Бердичівської міської ради. Важко уявити, говорить Василь Толочко, що ще кілька місяців тому, неодноразові засідання профільної депутатської комісії з конфлікту між мешканцями багатоповерхівки та власниками сусіднього приватного будинку тривали по кілька годин.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Сюди неодноразово виїжджали члени комісії з питань земельних відносин, керівники земельного відділу... Ми провели необхідні заміри і з’ясували, що криниця розташована на землі загального користування. Але конфлікт не вирішувався, і тоді за його розв’язання взявся міський голова. Після цього справа зрушилася з «мертвої точки».

Вода у криниці чиста та смачна. У цьому щодня переконуються жителі прилеглих вулиць та районів. Долучитися до їхнього числа мешканці п’ятиповерхівки запрошують усіх бажаючих.

Любов Кулик, голова правління ОСББ «Відродження»: «На криниці написано, аби усі приходили до нас і брали воду. Адже чим більше братимуть, тим чистішою вона буде.»

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Хочеться побажати усім, хто вип’є цієї води, стати здоровими й багатими.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0