Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві триває призовна кампанія “Осінь-2009”

Time Додано: середа, 07 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві триває призовна кампанія “Осінь-2009”. Близько 50-ти юнакам щодня члени призовної комісії оголошують кінцевий вердикт: придатний до армійської служби, відстрочка або ж, за станом здоров’я, у запас. Останнім після 15-го грудня у військкоматі видадуть військовий квиток, ну а тим, кому все ж таки судилося служити, начальник відділення вручає повістки. Призовників уважно вислуховують — починаючи від лікаря і психолога, закінчуючи представником правоохоронних органів й військовим комісаром. Бажаючих “закосити”, кажуть члени комісії, вони поки що не зустрічали, ну хіба що деякі хлопці скромно просили не відправляти їх до армії, посилаючись на те, що скоро одружаться, а їхні дружини ось-ось завагітніють. Взагалі ж у своїй більшості, говорить військовий комісар, юнаки морально готові приміряти на себе роль захисника Вітчизни.

У Бердичеві триває призовна кампанія “Осінь-2009”

Олег Коріненко, військовий комісар: “План призову “Осінь-2009” у нас складає 95 чоловік. Разом із тим Бердичівський комісаріат завжди боровся не лише за кількість, а й за якість призову... Стосовно здоров’я, то хлопці до нас йдуть приблизно 50х50: є хворі, є здорові. У більшості з них є бажання служити. Сьогодні, на мою думку, юнаки розуміють, що значних успіхів у житті без служби у ЗСУ не досягнеш.”

Є серед призовників чимало тих, хто закінчив вищі навчальні заклади. Особливого захвату від того, що йдуть до армії, зізнаються, вони не відчувають, розуміючи, проте, що служба — справа потрібна.

Олександр Пінчук, призовник: “Я — правознавець і хочу присвятити себе службі у правоохоронних органах, до лав яких, мене без служби в армії, очевидно, не візьмуть. Взагалі вважаю, що відслужити повинен кожен, тому до лав ЗСУ йду з легким серцем. Думаю, все буде добре.”

Сергій Румянцев, призовник: “У кожного зараз є переживання і радість. Хтось, звісно, не дуже радий, адже мав на цей рік свої плани. Але бадьорості духу ніхто не втрачає. Батьки також кажуть, що служба в армії — це добре, у ній потрібно відслужити.”

Ці хлопці, говорять члени комісії, здебільшого отримали гарну освіту, вільно спілкуються на різні теми та не виглядають провінціалами у порівнянні з ровесниками із великих міст. Щодо ж фізичної загартованості, то її відсутністю страждає молодь в усій країні, і над цим, наголошує військовий комісар, потрібно працювати й працювати. Та загалом, Олег Коріненко переконаний: юнаки гідно служитимуть і представлятимуть рідні місто й район у військових частинах.

Олег Коріненко, військовий комісар: “Бердичівляни служили й служать добре. Від командирів частин приходить багато схвальних відгуків. Ті, хто вже звільнився, згадує цю комісію, дякуючи її членам за путівку у життя. Усі розуміють, що ми робимо потрібну й важливу справу. Думаю, ми якісно виконаємо план і, як завжди, будемо на І-х місцях не лише в області, а й у державі.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0