Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві три великих позашкільних заклади об’єднали в один

Time Додано: середа, 15 лип. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Свою діяльність як юридичні особи припинили Будинок дитячої творчості ім. О. Разумкова, міський Центр науково-технічної творчості та Екологічний центр виховання дітей та юнацтва. Рішенням останньої позачергової сесії Бердичівської міської ради їхнім правонаступником став єдиний позашкільний навчально-виховний заклад – Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Для чого це зроблено? Ну по-перше, один директор – одні єдині вимоги, говорить начальник міського управління освіти та науки.

У Бердичеві три великих позашкільних заклади об’єднали в один

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «ЦПО дасть можливість прослідкувати розгалуження різних напрямків розвитку позашкілля у різних районах. Не буде так, що, наприклад, якщо Екоцентр розташований у районі Загребелля, то тамтешні діти займатимуться виключно екологією, а до ЦНТТ ходитимуть лише мешканці центру міста. Буде одна єдина система, буде один єдиний керівник, який зможе простежити що, де і як розвивається. Забезпечиться єдиний підхід до організації всієї позашкільної освіти і з’явиться можливість працювати у канікулярний період.»

Отже, новостворений Центр позашкільної освіти працюватиме за трьома напрямками: науково-технічним, екологічно-натуралістичним та художньо-естетичним.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «На сьогодні три підрозділи мають трьох керівників. ЦНТТ, як і раніш, очолює Борис Смичок, екологічним напрямком керуватиме Василь Щукін. До цього від тимчасово виконував обов’язки директора Екоцентру, довівши, що є майстром своєї справи. У позашкілля прийшла Ірина Гончарова, яка довгий час пропрацювала головним режисером міського Палацу культури. Вона є слухачем Академії керівних кадрів культури і мистецтв.»

Що ж до керманича Центру, то ним було вирішено призначити Олену Боровську. Педагог з більш, ніж 20-річним стажем, 12 з них вона пропрацювала заступником директора «гвардійської» 12-ї школи. На думку очільника освітянської галузі Бердичева, Олена Боровська була чи не найкращим завучем у місті, вдало поєднуючи у собі якості педагога та адміністратора. Сама новопризначена директорка нині працює над утворенням нового, тепер вже єдиного, колективу. Його вона називає творчим і працездатним, вихованців Центру – розумними і життєво-активними.

Олена Боровська, директор Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова: «У всіх трьох підрозділах працюють дуже творчі люди. Хотілося б, щоб їхній потенціал розкрився на 120%. По-друге, потрібно звернути увагу на матеріально-технічне забезпечення, зокрема, ремонти. Йтимуть вони, звісно, поступово. У цьому питанні ми розраховуємо на підтримку міської влади. Що ж до навчально-виховного процесу, то, звичайно, у центрі уваги тут знаходиться учень як творча особистість з усіма його талантами і нахилами.»

На даний час, повідомила Олена Боровська, кількість гуртків повністю збережена. Викладачам та вихованцям трьох підрозділів Центру обіцяють створити комфортні умови для роботи та навчання. Про те, що усім працівникам колишнього ЦНТТ, Екоцентру та Будинку дитячої творчості було запропоновано роботу, підкреслив на позачерговій сесії міський голова. Слова Василя Мазура підтверджує Валентина Адаменко. На пропозиції, говорить вона, не погодилися одиниці.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «На сьогодні усім виплачена заробітна плата. Усі, за бажанням, переведені до інших навчальних закладів. З 13-го червня вони йдуть у відпустки. Усім збережені відпускні та матеріальна допомога. Тобто у фінансовому відношенні ніхто не постраждав.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0