Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві три великих позашкільних заклади об’єднали в один

Time Додано: середа, 15 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Свою діяльність як юридичні особи припинили Будинок дитячої творчості ім. О. Разумкова, міський Центр науково-технічної творчості та Екологічний центр виховання дітей та юнацтва. Рішенням останньої позачергової сесії Бердичівської міської ради їхнім правонаступником став єдиний позашкільний навчально-виховний заклад – Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Для чого це зроблено? Ну по-перше, один директор – одні єдині вимоги, говорить начальник міського управління освіти та науки.

У Бердичеві три великих позашкільних заклади об’єднали в один

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «ЦПО дасть можливість прослідкувати розгалуження різних напрямків розвитку позашкілля у різних районах. Не буде так, що, наприклад, якщо Екоцентр розташований у районі Загребелля, то тамтешні діти займатимуться виключно екологією, а до ЦНТТ ходитимуть лише мешканці центру міста. Буде одна єдина система, буде один єдиний керівник, який зможе простежити що, де і як розвивається. Забезпечиться єдиний підхід до організації всієї позашкільної освіти і з’явиться можливість працювати у канікулярний період.»

Отже, новостворений Центр позашкільної освіти працюватиме за трьома напрямками: науково-технічним, екологічно-натуралістичним та художньо-естетичним.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «На сьогодні три підрозділи мають трьох керівників. ЦНТТ, як і раніш, очолює Борис Смичок, екологічним напрямком керуватиме Василь Щукін. До цього від тимчасово виконував обов’язки директора Екоцентру, довівши, що є майстром своєї справи. У позашкілля прийшла Ірина Гончарова, яка довгий час пропрацювала головним режисером міського Палацу культури. Вона є слухачем Академії керівних кадрів культури і мистецтв.»

Що ж до керманича Центру, то ним було вирішено призначити Олену Боровську. Педагог з більш, ніж 20-річним стажем, 12 з них вона пропрацювала заступником директора «гвардійської» 12-ї школи. На думку очільника освітянської галузі Бердичева, Олена Боровська була чи не найкращим завучем у місті, вдало поєднуючи у собі якості педагога та адміністратора. Сама новопризначена директорка нині працює над утворенням нового, тепер вже єдиного, колективу. Його вона називає творчим і працездатним, вихованців Центру – розумними і життєво-активними.

Олена Боровська, директор Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова: «У всіх трьох підрозділах працюють дуже творчі люди. Хотілося б, щоб їхній потенціал розкрився на 120%. По-друге, потрібно звернути увагу на матеріально-технічне забезпечення, зокрема, ремонти. Йтимуть вони, звісно, поступово. У цьому питанні ми розраховуємо на підтримку міської влади. Що ж до навчально-виховного процесу, то, звичайно, у центрі уваги тут знаходиться учень як творча особистість з усіма його талантами і нахилами.»

На даний час, повідомила Олена Боровська, кількість гуртків повністю збережена. Викладачам та вихованцям трьох підрозділів Центру обіцяють створити комфортні умови для роботи та навчання. Про те, що усім працівникам колишнього ЦНТТ, Екоцентру та Будинку дитячої творчості було запропоновано роботу, підкреслив на позачерговій сесії міський голова. Слова Василя Мазура підтверджує Валентина Адаменко. На пропозиції, говорить вона, не погодилися одиниці.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «На сьогодні усім виплачена заробітна плата. Усі, за бажанням, переведені до інших навчальних закладів. З 13-го червня вони йдуть у відпустки. Усім збережені відпускні та матеріальна допомога. Тобто у фінансовому відношенні ніхто не постраждав.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0