Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві трьома київськими гуртами спалахнув рок-фестиваль.

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Усю свою енергію учасники концерту спрямували проти СНІДу, вживання наркотиків та алкоголю. Організаторами “Спалаху” були члени молодіжного руху “Freedom” церкви “Новий час”. Freedom означає свобода. Віруючі та присутні на фестивалі свободу сприймають по-різному.

У Бердичеві трьома київськими гуртами спалахнув рок-фестиваль.

Віктор Ковтонюк, лідер молодіжного руху “Freedom”: «Это свобода с Иисусом Христом. Мы — верующее движение, которое против наркомании, против СПИДа.»

Денис Валяєв, вокаліст гурту “The Revealed”: «Мы представляем церковь в обществе. Мы, верующие, за здоровый образ жизни, в котором нет секса опасного или безопасного. Он есть только правильный: после брака.»

Перший “антиснідівський” фестиваль відбувся у Бердичеві у 2005-му році. Тоді у ньому взяли участь лише місцеві колективи. Наступний, вже більш масштабний концерт пройшов у 2007-му. На ньому перед бердичівлянами виступили гості з Києва. Цьогоріч у міському Палаці культури на сцені відіграли три київських рок-гурти: “The Reveald”, “The Homebodies” та “Alldone”. Останні вже знають місцеву публіку, її смаки та інтереси. Щоправда, цього разу, кажуть, самі вони були дещо “сируватими”, оскільки грали у новому складі, але все, що хотіли донести до молоді — донесли.

Владислав Кузьменко, барабанщик гурту “Alldone”: «Мы хотим показать, что можно делать что-то большее, чем сидеть на кровати, смотреть телевизор, курить и пить. Мне кажется, лучше заниматься музыкой и что-то доносить до людей, чем делать нехорошие вещи. Надеемся будет больше таких концертов, где молодежь будет учиться, как проявлять себя в музыке, как вести себя на концертах.»

Гурти “The Revealed” та “The Homebodies” нещодавно повернулися із всеукраїнського туру, тож приїзд до Бердичева вважають своєрідним його продовженням. Своєю творчістю вони намагаються перебороти страшну хворобу, що захоплює Україну шаленими темпами. Усі учасники фестивалю — віруюча молодь. Вони називають себе врятованими й вільними від шкідливих звичок та впливу оточуючого середовища.

Сергій Ярочевський, вокаліст гурту “The Homebodies”: «Цель группы — это нести правильные ценности в общество и говорить о том, что можно жить иначе, а не так, как сейчас живет весь мир. Хотим показать, что есть молодежь, которая живет иначе, имеет другие ценности и ведет здоровый образ жизни.»

Молодь, яка прийшла на рок-концерт, “відірвалася” на повну. Від галасу та стрибків біля сцени стіни Палацу аж дрижали.

Організатори планують влаштовувати подібні концерти хоча б раз на рік, все залежатиме від фінансів. Щотижня учасники руху “Freedom” проводять молодіжні зустрічі, на яких піднімають важливі для них теми алкоголю, наркоманії, статевих стосунків.

Віктор Ковтонюк, лідер молодіжного руху “Freedom”: «Нам самое главное, чтобы молодежь поменяла свое мышление, стала добрее, не оставалась равнодушной к тем, кто болен СПИДом. Чтобы знала: СПИД не переносится через кожу, через кашель или воздушно-капельным путем. Хотим сделать так, чтобы молодежь, которая не больна, не боялась уже заболевших.»

Більшість сучасної молоді веде неправильний спосіб життя, вважають організатори та учасники “Спалаху”. Хлопці та дівчата не уявляють, до яких наслідків призводить вживання алкоголю та наркотиків. Проблема СНІДу є однією з найактуальніших для українців. Такою вона і залишатиметься найближчим часом, кажуть віруючі, якщо вчасно не пробудити у молоді відповідальність за свої вчинки, не показати, що життя чудове і без наркотиків.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0