Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стріляли по ворожій території

Time Додано: вівторок, 17 серп. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Через кілька хвилин у районі 43-го орієнтиру відбудеться напад ворогів на об’єкт, що обороняють бердичівські артилеристи. Їхнім командуванням був даний наказ попередити наступ. Вогонь війни пролунав з боку наших військових раніше за ворожий.

У Бердичеві стріляли по ворожій території

Так у 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді проходили контрольні заняття з офіцерами зі стрільби й управління вогнем. Щотижня артилеристи вчаться правильно визначати точки, куди потрібно стріляти, вивчають теорію. Наприкінці місяця їх знання перевіряють на практиці. Цього разу заняття зі стрільби проводили на базі артбригади на семи навчальних місцях.

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «Два навчальних місця — це виконання залікових вогневих завдань у двох класах. Інші п’ять — це перевірка теоретичних знань правил стрільби й управління вогнем, перевірка виконання нормативів спеціальної підготовки, вивірка приладів: чи готові ті до стрільби, а також рішення білетів балістичної та метеорологічної підготовки.»

Заняття проходили на МАПі, малому артилерійському полігоні. Це такий собі макет території, де проходять бойові дії. У 26-ій артбригаді він — один із найкращих в Україні. За командою керівника стрільби на спеціальних станках виставляються дані, що продиктував офіцер. За цими даними зі спеціального пістолету і здійснюють постріл військові. Поки що на базі Бердичівської артилерійської бригади проходять лише внутрішні заняття зі стрільби й управління вогнем. Віталій Чиж розповідає: “Після того, як командир корпусу побачив МАП, що є у місцевих військових, він вирішив: тут можуть займатися бригадно-артилерійські групи з Новограду-Волинського та Білої Церкви.”

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «У подальшому планується так, що будуть проходити заняття на цьому МАПі. Потім побудується ще один макет. Коли запустимо його в дію, кожній окремій бригадно-артилерійській групі надаватимуться класи. Тут займатимуться не лише бердичівські артилеристи, а й з усього корпусу. Це серйозний задум, і якщо він здійсниться, для артилерії корпусу буде великий “плюс”.»

У заняттях зі стрільби та управління вогнем беруть участь лише офіцери-артилеристи. Саме тут вони удосконалюють свою фахову майстерність — стрільбу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0