Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стріляли по ворожій території

Time Додано: вівторок, 17 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Через кілька хвилин у районі 43-го орієнтиру відбудеться напад ворогів на об’єкт, що обороняють бердичівські артилеристи. Їхнім командуванням був даний наказ попередити наступ. Вогонь війни пролунав з боку наших військових раніше за ворожий.

У Бердичеві стріляли по ворожій території

Так у 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді проходили контрольні заняття з офіцерами зі стрільби й управління вогнем. Щотижня артилеристи вчаться правильно визначати точки, куди потрібно стріляти, вивчають теорію. Наприкінці місяця їх знання перевіряють на практиці. Цього разу заняття зі стрільби проводили на базі артбригади на семи навчальних місцях.

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «Два навчальних місця — це виконання залікових вогневих завдань у двох класах. Інші п’ять — це перевірка теоретичних знань правил стрільби й управління вогнем, перевірка виконання нормативів спеціальної підготовки, вивірка приладів: чи готові ті до стрільби, а також рішення білетів балістичної та метеорологічної підготовки.»

Заняття проходили на МАПі, малому артилерійському полігоні. Це такий собі макет території, де проходять бойові дії. У 26-ій артбригаді він — один із найкращих в Україні. За командою керівника стрільби на спеціальних станках виставляються дані, що продиктував офіцер. За цими даними зі спеціального пістолету і здійснюють постріл військові. Поки що на базі Бердичівської артилерійської бригади проходять лише внутрішні заняття зі стрільби й управління вогнем. Віталій Чиж розповідає: “Після того, як командир корпусу побачив МАП, що є у місцевих військових, він вирішив: тут можуть займатися бригадно-артилерійські групи з Новограду-Волинського та Білої Церкви.”

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «У подальшому планується так, що будуть проходити заняття на цьому МАПі. Потім побудується ще один макет. Коли запустимо його в дію, кожній окремій бригадно-артилерійській групі надаватимуться класи. Тут займатимуться не лише бердичівські артилеристи, а й з усього корпусу. Це серйозний задум, і якщо він здійсниться, для артилерії корпусу буде великий “плюс”.»

У заняттях зі стрільби та управління вогнем беруть участь лише офіцери-артилеристи. Саме тут вони удосконалюють свою фахову майстерність — стрільбу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0