Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стріляли по ворожій території

Time Додано: вівторок, 17 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Через кілька хвилин у районі 43-го орієнтиру відбудеться напад ворогів на об’єкт, що обороняють бердичівські артилеристи. Їхнім командуванням був даний наказ попередити наступ. Вогонь війни пролунав з боку наших військових раніше за ворожий.

У Бердичеві стріляли по ворожій території

Так у 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді проходили контрольні заняття з офіцерами зі стрільби й управління вогнем. Щотижня артилеристи вчаться правильно визначати точки, куди потрібно стріляти, вивчають теорію. Наприкінці місяця їх знання перевіряють на практиці. Цього разу заняття зі стрільби проводили на базі артбригади на семи навчальних місцях.

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «Два навчальних місця — це виконання залікових вогневих завдань у двох класах. Інші п’ять — це перевірка теоретичних знань правил стрільби й управління вогнем, перевірка виконання нормативів спеціальної підготовки, вивірка приладів: чи готові ті до стрільби, а також рішення білетів балістичної та метеорологічної підготовки.»

Заняття проходили на МАПі, малому артилерійському полігоні. Це такий собі макет території, де проходять бойові дії. У 26-ій артбригаді він — один із найкращих в Україні. За командою керівника стрільби на спеціальних станках виставляються дані, що продиктував офіцер. За цими даними зі спеціального пістолету і здійснюють постріл військові. Поки що на базі Бердичівської артилерійської бригади проходять лише внутрішні заняття зі стрільби й управління вогнем. Віталій Чиж розповідає: “Після того, як командир корпусу побачив МАП, що є у місцевих військових, він вирішив: тут можуть займатися бригадно-артилерійські групи з Новограду-Волинського та Білої Церкви.”

Віталій Чиж, командир 1-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону: «У подальшому планується так, що будуть проходити заняття на цьому МАПі. Потім побудується ще один макет. Коли запустимо його в дію, кожній окремій бригадно-артилерійській групі надаватимуться класи. Тут займатимуться не лише бердичівські артилеристи, а й з усього корпусу. Це серйозний задум, і якщо він здійсниться, для артилерії корпусу буде великий “плюс”.»

У заняттях зі стрільби та управління вогнем беруть участь лише офіцери-артилеристи. Саме тут вони удосконалюють свою фахову майстерність — стрільбу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0