Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартував Різдвяний марафон.

Time Додано: четвер, 10 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Першими його провели у загальноосвітній школі №15. На свято до навчального закладу завітали освітяни з усієї області. Діти зустріли їх піснями, танцями та веселощами. Після цього гості потрапили на справжні Андріївські вечорниці за участю школярів, батьків та вчителів. Як і годиться, на вечорницях дівчата вишивали, а хлопці кусали калиту.

У Бердичеві стартував Різдвяний марафон.

Спробував себе у ролі юнака, ласого до калити, і методист школознавства Обласного інституту післядипломної освіти Юрій Толочкин. Він уже не вперше у цьому закладі, каже, що завжди із радістю їде до Бердичева.

001+001а Юрій Толочкин, методист школознавства Житомирського обласного інституту післядипломної освіти: ォСьогодні сюди приїхали директори шкіл на засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з питань методичної роботи. У центрі цієї роботи стоїть дитина. Ми побачили, на скільки вільно поводили себе школярі перед гостями з області. Діти почували себе господарями цього навчального закладу. Я вважаю, що це свідчить про високий рівень методичної роботи.サ

Скуштувавши калити та вдосталь натанцювашись, делегація з області відвідала благодійний ярмарок. На ньому усі бажаючі мали змогу придбати іграшки, книги та ласощі. Школярі влаштували такий ярмарок, аби зібрати якомога більше коштів на подарунки обездоленим дітям. Речі, що продавали за досить низькими цінами, вони виготовили своїми руками, або ж принесли з дому. Батьки юних благодійників підтримали ініціативу, допомагали в організації свята. Триватиме Різдвяний марафон до 19 грудня — Дня святого Миколая. Завершити його вчителі та учні школи планують так само гучно, як і почали: із різдвяними піснями вони ходитимуть містом та вітатимуть перехожих з новорічними святами.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0