Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартував Різдвяний марафон.

Time Додано: четвер, 10 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Першими його провели у загальноосвітній школі №15. На свято до навчального закладу завітали освітяни з усієї області. Діти зустріли їх піснями, танцями та веселощами. Після цього гості потрапили на справжні Андріївські вечорниці за участю школярів, батьків та вчителів. Як і годиться, на вечорницях дівчата вишивали, а хлопці кусали калиту.

У Бердичеві стартував Різдвяний марафон.

Спробував себе у ролі юнака, ласого до калити, і методист школознавства Обласного інституту післядипломної освіти Юрій Толочкин. Він уже не вперше у цьому закладі, каже, що завжди із радістю їде до Бердичева.

001+001а Юрій Толочкин, методист школознавства Житомирського обласного інституту післядипломної освіти: ォСьогодні сюди приїхали директори шкіл на засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з питань методичної роботи. У центрі цієї роботи стоїть дитина. Ми побачили, на скільки вільно поводили себе школярі перед гостями з області. Діти почували себе господарями цього навчального закладу. Я вважаю, що це свідчить про високий рівень методичної роботи.サ

Скуштувавши калити та вдосталь натанцювашись, делегація з області відвідала благодійний ярмарок. На ньому усі бажаючі мали змогу придбати іграшки, книги та ласощі. Школярі влаштували такий ярмарок, аби зібрати якомога більше коштів на подарунки обездоленим дітям. Речі, що продавали за досить низькими цінами, вони виготовили своїми руками, або ж принесли з дому. Батьки юних благодійників підтримали ініціативу, допомагали в організації свята. Триватиме Різдвяний марафон до 19 грудня — Дня святого Миколая. Завершити його вчителі та учні школи планують так само гучно, як і почали: із різдвяними піснями вони ходитимуть містом та вітатимуть перехожих з новорічними святами.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0