Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартував Кубок міського голови з міні-футболу

Time Додано: субота, 10 січ. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Не у спортзалі заводу “Прогрес”, як минулого року, а на стадіоні 10-ї школи, відомому у місті як “тирса”, стартував турнір з міні-футболу на перехідний Кубок міського голови. Ні низька температура, ні сніг, ні, власне, тирса не завадили представникам 12-ти команд віддати шану улюбленій грі. Позмагатися за кубок до Бердичева приїхали навіть з Козятина та селища Глухівці. Умови не самі підходящі, погоджуються організатори турніру, але, як то кажуть, “маємо, те, що маємо”. До того ж на початку 2008-го вони обіцяли зробити його традиційним, та й самі учасники виявили неабияку зацікавленість в існуванні подібних зустрічей.

У Бердичеві стартував Кубок міського голови з міні-футболу

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: “То, что зал продали не городу — это одно. Люди же хотят играть футбол. Любой другой зал в Бердичеве не позволяет нам провести подобный турнир. Площадку мы, как могли, подготовили, коммунальщики нам в этом помогли. Ну и если учасники изъявят желание, мы проведем чемпионат города.”

Не дивлячись на холод та масу, що утворилася під ногами, футболісти віддавалися грі “на повну”. Переможним результатом 5:0 у зустрічі з представниками 2-го складу ФК “Бердичів” гравці команди “Меркурій-Альянс” лишилися задоволені. Могли б, кажуть, виступити ще краще, та...

Сергій Гвоздь, гравець команди “Меркурій-Альянс”: “Холод-то нам не страшен, а вот поле... Хотелось бы, конечно более высокого качества, чтобы игроки смогли показать действительно футбол, а не борьбу...”

За деякі команди виявили бажання пограти футболісти з багатьох відомих в області та за її межами клубів, тож рівень учасників турніру є досить високим, кажуть організатори. Усі намагатимуться здобути перемогу і боротимуться за неї до фінального свистка.

Олександр Шершньов, президент клубу “Меркурій”: “В команду входят как игроки, которые когда-то играли в футбол, так и молодые футболисты. Кубок — это, конечно, не чемпионат: тут всякое бывает, не всегда выигрывает сильнейший. Но мы всегда рассчитываем на победу.”

Турнір триватиме 3 дні. Фінальний поєдинок за кубок відбудеться 12 січня о 15-й годині.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0