Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартував ХІ-й боксерський турнір на призи В. Кличка

Time Додано: четвер, 02 лип. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

В одинадцяте прийшло до Бердичева одне з найвизначніших спортивних свят — свято сили, мужності, витримки та спритності... В одинадцяте місто приймало міжнародний молодіжний боксерський турнір на призи олімпійського чемпіона Володимира Кличка.

У Бердичеві стартував ХІ-й боксерський турнір на призи В. Кличка

Протягом трьох років змагання проходять у статусі “турніру категорії “А”, вони внесені до офіційного календарю Європейської Асоціації Аматорського Боксу. Кілька днів 79 спортсменів з 9-ти країн світу виборюватимуть право потрапити на чемпіонат Європи, який відбудеться у Польщі. Вперше бої відбуваються на ринзі, що його у 2008-му подарували Бердичеву брати Клички.

Традиційно із відкриттям турніру учасників та гостей привітали члени оргкомітету на чолі з головою міської федерації боксу та міста Бердичева Василем Мазуром. На його думку та на думку спортивних чиновників, представників боксерських асоціацій та суддів, турнір з року в рік набирає обертів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Спорт у Бердичеві живе і розвивається! Ми робимо все, щоби якомога більше країн приїжджало до нашого міста. Сьогодні у цей сонячний день мені приємно оголосити, що наше місто робить посильний внесок у розвиток боксу та спорту в Україні.”

Традиційні хліб-сіль — технічному делегату ігор — заслуженому тренерові Азербайджану, майстру спорту з боксу Ніфталі Гулєєву. У свою чергу, останній вручив пам’ятні медалі та вимпели Василю Мазуру, головному судді змагань Анатолію Пацатому та керівнику СК “Крос” Олегу Сікорському.

Ніфталі Гулєєв, технічний делегат турніру (Азербайджан): “Мы стараемся, чтобы молодые боксёры имели представление об Олимпийских играх, знали, что такое быть чемпионом. Это очень хорошая традиция. Турнир в Бердичеве организован на очень высоком уровне. Тут продумано всё: и проживание, и проведение боёв. Мэр вашего города действительно старается, чтобы спорт развивался и в городе, и в стране.”

Керівник “Кросу” Олег Сікорський не тільки готував до боїв бердичівських спортсменів. Щороку на його плечі, окрім всього, лягають і організаційні проблеми.

Олег Сікорський, керівник СК “Крос”: “В этом году тяжело было проводить этот турнир. Тяжело, несмотря на то, что делаем мы это уже 11-й раз. Хочется поблагодарить и спонсоров, и боксеров, и судей, и городскую федерацию во главе с В. К. Мазуром... Как бы тяжело ни было, они все помогают нам. Помогают, потому что этот турнир — событие для Бердичева, потому что развитие бокса — это большое и нужное дело.”

Дмитро Процак, Демерік Григорян, Валерій Бірюк... Ці хлопці представляють на турнірі Бердичів. Усі троє — кандидати в майстри спорту. Дмитро — чемпіон України, Демерік — переможець Всеукраїнської спартакіади школярів, Валерій — призер міжнародного турніру на призи льотчика-космонавта Поповича. Усіх трьох — вихованців клубу “Крос” — тренують Олег та Ігор Сікорські та тренер клубу, єдиний на Житомирщині суддя Європейської Асоціації Аматорського Боксу Віктор Ананьєв. І самі боксери, і їхні тренери налаштовані дати суперникам рішучий та не останній бій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0