Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартував ХІ-й боксерський турнір на призи В. Кличка

Time Додано: четвер, 02 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

В одинадцяте прийшло до Бердичева одне з найвизначніших спортивних свят — свято сили, мужності, витримки та спритності... В одинадцяте місто приймало міжнародний молодіжний боксерський турнір на призи олімпійського чемпіона Володимира Кличка.

У Бердичеві стартував ХІ-й боксерський турнір на призи В. Кличка

Протягом трьох років змагання проходять у статусі “турніру категорії “А”, вони внесені до офіційного календарю Європейської Асоціації Аматорського Боксу. Кілька днів 79 спортсменів з 9-ти країн світу виборюватимуть право потрапити на чемпіонат Європи, який відбудеться у Польщі. Вперше бої відбуваються на ринзі, що його у 2008-му подарували Бердичеву брати Клички.

Традиційно із відкриттям турніру учасників та гостей привітали члени оргкомітету на чолі з головою міської федерації боксу та міста Бердичева Василем Мазуром. На його думку та на думку спортивних чиновників, представників боксерських асоціацій та суддів, турнір з року в рік набирає обертів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Спорт у Бердичеві живе і розвивається! Ми робимо все, щоби якомога більше країн приїжджало до нашого міста. Сьогодні у цей сонячний день мені приємно оголосити, що наше місто робить посильний внесок у розвиток боксу та спорту в Україні.”

Традиційні хліб-сіль — технічному делегату ігор — заслуженому тренерові Азербайджану, майстру спорту з боксу Ніфталі Гулєєву. У свою чергу, останній вручив пам’ятні медалі та вимпели Василю Мазуру, головному судді змагань Анатолію Пацатому та керівнику СК “Крос” Олегу Сікорському.

Ніфталі Гулєєв, технічний делегат турніру (Азербайджан): “Мы стараемся, чтобы молодые боксёры имели представление об Олимпийских играх, знали, что такое быть чемпионом. Это очень хорошая традиция. Турнир в Бердичеве организован на очень высоком уровне. Тут продумано всё: и проживание, и проведение боёв. Мэр вашего города действительно старается, чтобы спорт развивался и в городе, и в стране.”

Керівник “Кросу” Олег Сікорський не тільки готував до боїв бердичівських спортсменів. Щороку на його плечі, окрім всього, лягають і організаційні проблеми.

Олег Сікорський, керівник СК “Крос”: “В этом году тяжело было проводить этот турнир. Тяжело, несмотря на то, что делаем мы это уже 11-й раз. Хочется поблагодарить и спонсоров, и боксеров, и судей, и городскую федерацию во главе с В. К. Мазуром... Как бы тяжело ни было, они все помогают нам. Помогают, потому что этот турнир — событие для Бердичева, потому что развитие бокса — это большое и нужное дело.”

Дмитро Процак, Демерік Григорян, Валерій Бірюк... Ці хлопці представляють на турнірі Бердичів. Усі троє — кандидати в майстри спорту. Дмитро — чемпіон України, Демерік — переможець Всеукраїнської спартакіади школярів, Валерій — призер міжнародного турніру на призи льотчика-космонавта Поповича. Усіх трьох — вихованців клубу “Крос” — тренують Олег та Ігор Сікорські та тренер клубу, єдиний на Житомирщині суддя Європейської Асоціації Аматорського Боксу Віктор Ананьєв. І самі боксери, і їхні тренери налаштовані дати суперникам рішучий та не останній бій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0