Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартував 12-й Міжнародний турнір з боксу на призи В.Кличка

Time Додано: п'ятниця, 02 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Дванадцятий раз Бердичів зустрів одне з найважливіших спортивних свят — Міжнародний турнір з боксу серед молоді на призи В.Кличка. Цього року у ньому візьмуть участь 74 спортсмени із 12 країн. Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Молдова, Казахстан, Росія, Туреччина, Україна — це далеко не повний їх перелік, з кожним роком географія країн-учасниць розширюється, відзначають в оргкомітеті.

У Бердичеві стартував 12-й Міжнародний турнір з боксу на призи В.Кличка

12 років тому Бердичівський міський голова Василь Мазур, керівник спортивного клубу “Крос” Олег Сікорський та перший віце-президент Федерації боксу України Ігор Гайдамака звернулись до братів Кличків із пропозицією започаткувати у Бердичеві турнір. Ідею підтримали у боксерському світі, відтоді на час поєдинків місто перетворюється на євроазійську Мекку молодіжного боксу. На урочистому відкритті турніру бердичівляни передали Віталію та Володимиру Кличкам картину. Пропаганда будь-якого виду спорту корисна і для тих, хто ним займається, і для авторитету Бердичева, говорить міський голова.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Цей турнір дав путівку у життя багатьом спортсменам. Наприклад, Василь Ломаченко, який спочатку переміг у цьому турнірі, потім став чемпіоном світу і найкращим боксером планети. Але нас цікавлять не лише високі досягнення, а й залучення молоді до цього надзвичайно серйозного і гарного виду спорту”.

Окрім Василя Ломаченка, турнір відкрив імена Максима Третяка, Сергія Дерев’янченка, В’ячеслава Глазкова, Володимира Матвійчука, Івана Кабанчука та багатьох інших бердичівських боксерів. Те, як у нашому місті плекають спорт, викликає захоплення і вдячність гостей.

Марія Власенко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА: “Дозвольте передати вітання від голови облдержадміністрації Сергія Рижука та побажати всім вам перемог у житті та спорті. Щиро дякую міські раді та міському голові за велику роботу з пропаганди олімпійських видів спорту, за виховання майбутніх призерів та чемпіонів”.

Схвально відгукується про турнір суддя міжнародної категорії, віце-президент олімпійського комітету Вірменії, технічний делегат Європейської конфедерації боксу Деренік Габриєлян. Не кожне місто, каже, має право проводити змагання такого рівня.

Деренік Габриєлян, технічний делегат Європейської конфедерації боксу: “Я хочу поблагодарить присутствующих за теплый прием и гостеприимство. Уважаемые спонсоры! Хвала вам и честь за то, что помогаете нашему любимому виду спорта — Его величеству боксу! Дорогие судьи и оргкомитет во главе с Василием Мазуром, - вы сделали очень много, что все присутствующие государства и спортсмены, которые их представляют, чувствовали себя тепло и хорошо».

Урочистим маршем та оплесками стоячи присутні вітали найголовніших учасників турніру — боксерів. Серед них є призери та чемпіони світу і Європи, слабкі на бердичівський турнір не їдуть.

Для бердичівських боксерів участь у змаганнях є особливо відповідальною, відзначає їхній тренер Олег Сікорський. Городяни можуть приходити вболівати за наших Дмитра Процака і Демеріка Григоряна.

Олег Сікорський, керівник спортивного клубу “Крос”: “Ребята прошли два этапа подготовки по 14 дней. Думаю, что в призерах они должны быть. Сегодня очень сильный состав собрался из 12 стран — это ребята, которые имеют лицензии на молодежные Олимпийские игры, это приехавшие после чемпионатов Европы и мира. Так что наша задача — участвовать».

Боксерські поєдинки триватимуть до суботи, третього липня. Починаючи з дванадцятої години, проходитимуть фінальні бої, після яких стануть відомими імена переможців.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0