Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартувала Весняна толока з благоустрою міста

Time Додано: понеділок, 31 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У Бердичеві стартувала Весняна толока із впорядкування міста. Згідно з Указом Президента вона проходить у країні до 20 квітня. Це – перший загальноміський суботник у межах двомісячника з благоустрою, що триватиме до 11 травня.

У Бердичеві стартувала Весняна толока з благоустрою міста

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань НС: «Ми планували провести суботник 21. 03. 08. Та погода завадила. Проводимо 28-го березня. Зараз погода сприяє. Підняли всі школи, виконком, територіальний центр, управління праці. Вийшли окремі підприємства. До кінця дня ми будемо знати весь обсяг робіт. Скільки вийшло людей. Чистота - запорука нашого успіху. Коли мешканці міста, проходячи вулицями, кажуть, що брудно, то треба, щоб вони самі дбали за чистоту міста. І не лише на суботнику, а й протягом року".

Депутати різних фракцій майже у повному складі впорядковували територію кладовища по вулиці Войкова. Погодні умови сприяли хорошому робочому настрою народних обранців. Працювали дружньо, із жартами.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Зроблено багато роботи сьогодні, щоб привести міське кладовище у порядок. Тим більше, що йдуть великі, гарні свята. А кладовище - це святиня. І депутатський корпус із усією відповідальністю поставився до такої благородної роботи".

Працівники управління освіти та науки і територіального центру наводили порядок у сквері за костелом Святої Варвари. Видовище тут – із неприємних. Сміття викидають усі, кому заманеться, кажуть учасники суботника.

Раїса Чорноплеча, заступник начальника управління освіти і науки: «Бердичів - наш рідний дім, найкраще місто, де ми народилися, виросли та народили і виховуємо своїх дітей. Але, на жаль, є ось такі негарні приклади сміттєзвалищ, як біля святині нашої - костелу Святої Варвари. Треба людям більше звертати уваги на свою духовність, навчати дітей і самим вчитися, в першу чергу, цінувати святині, свій рідний дім. І, звичайно, не кидати сміття, яке маємо тут вигрібати".

Якби мешканці міста дбали за його затишок, як у власному будинку, вважають учасники суботника, то у Бердичеві було б більше зон для відпочинку людей.

Олена Михаленко, соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: «Чистоту і порядок біля територіального центру ми підтримуємо завжди, а сьогодні прийшли всі разом на суботник, щоб прибрати в цьому сквері. Дорогі мешканці міста, ми вас дуже просимо, щоб ви не смітили в таких місцях. Адже як приємно прийти відпочити у чистоті та затишку, на природі. Щоб у нашому місті були гарні місця. Давайте підтримувати чистоту!"

Поки учні на канікулах, вчителі прибирали не лише навколо шкіл. Вони вийшли навести чистоту на вулицях міста. Хоча деяким педагогам допомоги вихованців вочевидь не вистачало. Лише частина приватних підприємств взяла участь у роботах із благоустрою міста.

В цілому на суботнику працювало близько тисячі трьохсот чоловік. Було задіяно 26 одиниць техніки. Всього вивезли приблизно 450 кубометрів сміття. Наступного тижня мають висаджувати дерева.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0