Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартує акція “Почуйте всі”

Time Додано: неділя, 03 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Це волонтери Всеукраїнського благодійної акції “Почуйте всі”. Незабаром вони вийдуть на вулиці Бердичева, аби зібрати кошти на медичне обладнання для дитячих лікарень. Всеукраїнський Фонд “Серце до серця” проводить таку благодійну акцію вже вчетверте. У минулому році волонтери по всі країні зібрали майже два мільйони гривень.

У Бердичеві стартує акція “Почуйте всі”

Вікторія Гаврилюк, прес-секретар Житомирського Штабу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “1 мільйон волонтерів вийде на вулиці. Ми не вимагаємо гроші, не просимо, ми просто підходимо і пропонуємо підтримати благодійну акцію”.

Четвертого травня волонтери збиратимуть гроші у навчальних закладах міста, потім вийдуть на вулиці. Кожний матиме на собі спеціальний бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Фонду, його індивідуальний номер співпадатиме із таким як на скриньці. Усім, хто не жалкуватиме грошей, наклеюватимуть символічні сердечка, аби знати, скільки небайдужих людей живе у Бердичеві. Проведенням акції у місті займається молодіжна організація “Бомонд”.

Михайло Солодкий, представник МГО “Бомонд”: “Ми зібрали 50 волонтерів для участі у акції, я сподіваюся, їх буде ще більше”.

Заповнені грішми скриньки волонтери понесуть до відділення банку. Спеціальна комісія перевірятиме цілісність скриньки. Після цього працівник установи перерахує гроші і впише зібрану суму на спеціальну картку. Проконтролювати збір коштів можна буде через інтернет. На сайті фонду буде подано список усіх волонтерів і суми, зібрані ними.

Вікторія Гаврилюк, прес-секретар Житомирського Штабу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “В минулому році в Житомирі було зібрано 50 тисяч гривень. За ці гроші ми придбали медичне обладнання для дитячої лікарні, що у Станишівці”.

Обладнання, яке задумали купити учасники акції “Почуйте всі” дуже необхідне обласній дитячій лікарні. Воно дасть змогу безкоштовно лікувати сотні маленьких мешканців Житомирщини.

Олександр Лотоцький, керівник Житомирського Штабу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “Ми плануємо зібрати 150 тисяч гривень. У Фонду є спеціальний рахунок, на який надходять гроші з усієї України. Закупкою обладнання займаються лікарі. В цьому році це будуть офтальмологи”.

Волонтери закликають бердичівлян підтримати акцію, адже кожна зібрана гривня зможе допомогти врятувати дітей, які бачать світ навпомацки.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0