Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стартує акція “Почуйте всі”

Time Додано: неділя, 03 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Це волонтери Всеукраїнського благодійної акції “Почуйте всі”. Незабаром вони вийдуть на вулиці Бердичева, аби зібрати кошти на медичне обладнання для дитячих лікарень. Всеукраїнський Фонд “Серце до серця” проводить таку благодійну акцію вже вчетверте. У минулому році волонтери по всі країні зібрали майже два мільйони гривень.

У Бердичеві стартує акція “Почуйте всі”

Вікторія Гаврилюк, прес-секретар Житомирського Штабу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “1 мільйон волонтерів вийде на вулиці. Ми не вимагаємо гроші, не просимо, ми просто підходимо і пропонуємо підтримати благодійну акцію”.

Четвертого травня волонтери збиратимуть гроші у навчальних закладах міста, потім вийдуть на вулиці. Кожний матиме на собі спеціальний бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Фонду, його індивідуальний номер співпадатиме із таким як на скриньці. Усім, хто не жалкуватиме грошей, наклеюватимуть символічні сердечка, аби знати, скільки небайдужих людей живе у Бердичеві. Проведенням акції у місті займається молодіжна організація “Бомонд”.

Михайло Солодкий, представник МГО “Бомонд”: “Ми зібрали 50 волонтерів для участі у акції, я сподіваюся, їх буде ще більше”.

Заповнені грішми скриньки волонтери понесуть до відділення банку. Спеціальна комісія перевірятиме цілісність скриньки. Після цього працівник установи перерахує гроші і впише зібрану суму на спеціальну картку. Проконтролювати збір коштів можна буде через інтернет. На сайті фонду буде подано список усіх волонтерів і суми, зібрані ними.

Вікторія Гаврилюк, прес-секретар Житомирського Штабу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “В минулому році в Житомирі було зібрано 50 тисяч гривень. За ці гроші ми придбали медичне обладнання для дитячої лікарні, що у Станишівці”.

Обладнання, яке задумали купити учасники акції “Почуйте всі” дуже необхідне обласній дитячій лікарні. Воно дасть змогу безкоштовно лікувати сотні маленьких мешканців Житомирщини.

Олександр Лотоцький, керівник Житомирського Штабу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”: “Ми плануємо зібрати 150 тисяч гривень. У Фонду є спеціальний рахунок, на який надходять гроші з усієї України. Закупкою обладнання займаються лікарі. В цьому році це будуть офтальмологи”.

Волонтери закликають бердичівлян підтримати акцію, адже кожна зібрана гривня зможе допомогти врятувати дітей, які бачать світ навпомацки.

Юлія Крук

Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0