Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стали відомі перші результати Всеукраїнської благодійної акції "Почуйте всі"

Time Додано: понеділок, 11 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Парку ім. Шевченка бердичівські волонтери відзначили завершення Всеукраїнської благодійної акції "Почуйте всі". Починаючи з 5-го травня представники молодіжної громадської організації “БОМОНД” за підтримки органів міської влади та колективу Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова збирали кошти на придбання обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.

У Бердичеві стали відомі перші результати Всеукраїнської благодійної акції "Почуйте всі"

Тамара Ковалик, нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: "У нашого міста є величезний потенціал - це наша молодь... Коли звичайна молодіжна громадська організація, звичайно, за підтримки міського голови, є ініціатором такої доброї справи, то це говорить про те, що наша молодь активна. Їй небайдужі проблеми дітей й проблеми міста. Ця акція виховує самих юнаків та дівчат."

Зі слів членів "БОМОНДу", на їхні заклики пожертвувати кілька гривень на добру справу мешканці Бердичева відгукувалися доволі активно. Волонтери пояснювали, що підрахунок кінцевої суми та її подальша доля обов’язково будуть чесними й прозорими. Навчений гірким досвідом народ, який звик із підозрою ставитися до подібних акцій, здебільшого все ж таки вірив молоді.

Михайло Солодкий, голова МГО "БОМОНД": "Від нашої організації кошти у місті збирали близько 40-ка волонтерів. Щодо попередніх результатів, то я думаю, ми зібрали 4-5 тис. грн. Це незначна сума, але ... окрім наших волонтерів гроші збирали і через управління освіти, і працівники міської лікарні, ... тому, думаю, що усією областю ми назбираємо необхідних 150 тисяч. Також ми намагатимемося допроситися ще тисяч 20 у спонсорів. Це допоможе придбати необхідне обладнання."

Завершення акції відбулося гучно й роково. На запрошення бердичівських організаторів заходу, вперше до Бердичева завітав житомирський фанк-гурт "Антипоп". Зі слів його учасників, без їхньої участі рідко проходять будь-які соціальні проекти та благодійні акції. Активно виказувати свою життєву позицію - один із головних принципів членів гурту, тому вони із радістю відгукнулися на пропозицію бердичівлян виступити перед місцевою молоддю.

Дмитро Скоропад, продюсер фанк-гурту "Антипоп" (м. Житомир): "У парку я помітив багато людей із "сердечками", тобто вони внесли посильну допомогу у рамках цієї акції... Насправді, вона виконує дуже важливу функцію у нашому суспільстві. Я це підтримую і вважаю, що й інші повинні такі заходи підтримувати. Ми повинні робити все для того, щоб розвивати благодійність в Україні та й розвиватися самим."

Роман Талько, соліст фанк-гурту "Антипоп" (м. Житомир): "Конечно же, я поддерживаю эту акцию, потому что помощь детям - это всегда прекрасно, всегда по-доброму... Мы постоянно принимаем участие в подобных мероприятиях. Ну а касаемо зрительского приёма... Мы играли свою музыку. Людей танцевало очень мало. Может не все её поняли, ну а может кое-кто не очнулся ещё от зимней спячки."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0