Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві стали відомі перші результати Всеукраїнської благодійної акції "Почуйте всі"

Time Додано: понеділок, 11 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Парку ім. Шевченка бердичівські волонтери відзначили завершення Всеукраїнської благодійної акції "Почуйте всі". Починаючи з 5-го травня представники молодіжної громадської організації “БОМОНД” за підтримки органів міської влади та колективу Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова збирали кошти на придбання обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.

У Бердичеві стали відомі перші результати Всеукраїнської благодійної акції "Почуйте всі"

Тамара Ковалик, нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: "У нашого міста є величезний потенціал - це наша молодь... Коли звичайна молодіжна громадська організація, звичайно, за підтримки міського голови, є ініціатором такої доброї справи, то це говорить про те, що наша молодь активна. Їй небайдужі проблеми дітей й проблеми міста. Ця акція виховує самих юнаків та дівчат."

Зі слів членів "БОМОНДу", на їхні заклики пожертвувати кілька гривень на добру справу мешканці Бердичева відгукувалися доволі активно. Волонтери пояснювали, що підрахунок кінцевої суми та її подальша доля обов’язково будуть чесними й прозорими. Навчений гірким досвідом народ, який звик із підозрою ставитися до подібних акцій, здебільшого все ж таки вірив молоді.

Михайло Солодкий, голова МГО "БОМОНД": "Від нашої організації кошти у місті збирали близько 40-ка волонтерів. Щодо попередніх результатів, то я думаю, ми зібрали 4-5 тис. грн. Це незначна сума, але ... окрім наших волонтерів гроші збирали і через управління освіти, і працівники міської лікарні, ... тому, думаю, що усією областю ми назбираємо необхідних 150 тисяч. Також ми намагатимемося допроситися ще тисяч 20 у спонсорів. Це допоможе придбати необхідне обладнання."

Завершення акції відбулося гучно й роково. На запрошення бердичівських організаторів заходу, вперше до Бердичева завітав житомирський фанк-гурт "Антипоп". Зі слів його учасників, без їхньої участі рідко проходять будь-які соціальні проекти та благодійні акції. Активно виказувати свою життєву позицію - один із головних принципів членів гурту, тому вони із радістю відгукнулися на пропозицію бердичівлян виступити перед місцевою молоддю.

Дмитро Скоропад, продюсер фанк-гурту "Антипоп" (м. Житомир): "У парку я помітив багато людей із "сердечками", тобто вони внесли посильну допомогу у рамках цієї акції... Насправді, вона виконує дуже важливу функцію у нашому суспільстві. Я це підтримую і вважаю, що й інші повинні такі заходи підтримувати. Ми повинні робити все для того, щоб розвивати благодійність в Україні та й розвиватися самим."

Роман Талько, соліст фанк-гурту "Антипоп" (м. Житомир): "Конечно же, я поддерживаю эту акцию, потому что помощь детям - это всегда прекрасно, всегда по-доброму... Мы постоянно принимаем участие в подобных мероприятиях. Ну а касаемо зрительского приёма... Мы играли свою музыку. Людей танцевало очень мало. Может не все её поняли, ну а может кое-кто не очнулся ещё от зимней спячки."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0