Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві шукали талановитих дітей з багатодітних родин

Time Додано: четвер, 25 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Діти — то скарб сім’ї, і чим їх більше, тим багатша родина. Це добре знають у Всеукраїнському союзі жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України”. Вдесяте організація проводить загальнодержавний конкурс “Таланти багатодітної родини”. Його переможці отримують путівки до міжнародного дитячого табору “Артек”.

У Бердичеві шукали талановитих дітей з багатодітних родин

Олена Сальнікова, керівник гуртків ЦПО ім. О.Разумкова, член журі: “Є сім’ї, в яких троє, четверо, п’ятеро дітей. Звісно, вони малозабезпечені. Їм потрібна підтримка. Не кожна мама, навіть з однією-двома дітьми, дозволить купити собі путівку за 6 тисяч і відправити дитину відпочивати. Таку можливість дає союз жінок-трудівниць”.

Понад два десятки дітей з міста і району взяли участь у міському етапі конкурсу. Творчі здобутки оцінювалися в образотворчому і прикладному мистецтві, живописі, вокалі та художньому читанні. Вболівали за своїх чад вчителі та батьки.

Наталія Поліщук, мама конкурсантки: “Зараз діти дуже талановиті і треба, щоб їх бачили. Моя Тамара малює з самого дитинства. Її в художню школу взяли за малюнки раніше визначено віку, вона ще маленька була”.

Третьокласниця Тамара Поліщук встигає не лише художню школу відвідувати, а ще й бісером плести та писанки виготовляти. Проте для конкурсу принесла з десяток своїх малюнків.

Тамара Поліщук, конкурсантка: “”Малюнок на чорному фоні, різні принцеси, пташки, портрети, всякі інші малюнки”.

На захід прийшло чимало вокалістів. Серед них — брати Вадим та Назар Петренки із села Закутинці. Хлопчаки вразили публіку артистизмом та розкутістю.

Брати взяли із собою групу підтримки: старшого брата, маму та вчительку музики Олену Сергіївну. Ті, певно, хвилювалися за артистів більше, ніж вони самі.

Назар Петренко, конкурсант: “Вона нам повідомила, що буде такий конкурс. Мама погодилася, щоб ми виступили, вона сподівається, що ми виграємо і поїдемо в Житомир, а потім в “Артек”. І ми теж сподіваємося”.

Максим Петришин, восьмикласник із Никонівки, бере участь у конкурсі вдруге. Минулоріч, каже, посів тут третє місце, третім став і в області, тому до “Артеку” не потрапив. Хлопець співав без музичного супроводу, змусивши глядачів завмерти.

Максим Петришин, конкурсант: “Я ще із другого класу співаю, мене готував вчитель музики Анатолій Іванович. Я вже брав участь у різних конкурсах у Бердичеві, виступав у будинку культури. Раніше під музику співав, але вчитель під музику приїхати не зміг, то я вже акапельно заспівав”.

Як тільки не намагалися учасники бути кращими: декламували вірші, загадували загадки, розповідали гуморески, грали на музичних інструментах.

Журі визначило по троє переможців у кожному з напрямів. Тепер дітям належить добре підготуватися до обласного та всеукраїнського етапів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0