Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві шукали талановитих дітей з багатодітних родин

Time Додано: четвер, 25 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Діти — то скарб сім’ї, і чим їх більше, тим багатша родина. Це добре знають у Всеукраїнському союзі жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України”. Вдесяте організація проводить загальнодержавний конкурс “Таланти багатодітної родини”. Його переможці отримують путівки до міжнародного дитячого табору “Артек”.

У Бердичеві шукали талановитих дітей з багатодітних родин

Олена Сальнікова, керівник гуртків ЦПО ім. О.Разумкова, член журі: “Є сім’ї, в яких троє, четверо, п’ятеро дітей. Звісно, вони малозабезпечені. Їм потрібна підтримка. Не кожна мама, навіть з однією-двома дітьми, дозволить купити собі путівку за 6 тисяч і відправити дитину відпочивати. Таку можливість дає союз жінок-трудівниць”.

Понад два десятки дітей з міста і району взяли участь у міському етапі конкурсу. Творчі здобутки оцінювалися в образотворчому і прикладному мистецтві, живописі, вокалі та художньому читанні. Вболівали за своїх чад вчителі та батьки.

Наталія Поліщук, мама конкурсантки: “Зараз діти дуже талановиті і треба, щоб їх бачили. Моя Тамара малює з самого дитинства. Її в художню школу взяли за малюнки раніше визначено віку, вона ще маленька була”.

Третьокласниця Тамара Поліщук встигає не лише художню школу відвідувати, а ще й бісером плести та писанки виготовляти. Проте для конкурсу принесла з десяток своїх малюнків.

Тамара Поліщук, конкурсантка: “”Малюнок на чорному фоні, різні принцеси, пташки, портрети, всякі інші малюнки”.

На захід прийшло чимало вокалістів. Серед них — брати Вадим та Назар Петренки із села Закутинці. Хлопчаки вразили публіку артистизмом та розкутістю.

Брати взяли із собою групу підтримки: старшого брата, маму та вчительку музики Олену Сергіївну. Ті, певно, хвилювалися за артистів більше, ніж вони самі.

Назар Петренко, конкурсант: “Вона нам повідомила, що буде такий конкурс. Мама погодилася, щоб ми виступили, вона сподівається, що ми виграємо і поїдемо в Житомир, а потім в “Артек”. І ми теж сподіваємося”.

Максим Петришин, восьмикласник із Никонівки, бере участь у конкурсі вдруге. Минулоріч, каже, посів тут третє місце, третім став і в області, тому до “Артеку” не потрапив. Хлопець співав без музичного супроводу, змусивши глядачів завмерти.

Максим Петришин, конкурсант: “Я ще із другого класу співаю, мене готував вчитель музики Анатолій Іванович. Я вже брав участь у різних конкурсах у Бердичеві, виступав у будинку культури. Раніше під музику співав, але вчитель під музику приїхати не зміг, то я вже акапельно заспівав”.

Як тільки не намагалися учасники бути кращими: декламували вірші, загадували загадки, розповідали гуморески, грали на музичних інструментах.

Журі визначило по троє переможців у кожному з напрямів. Тепер дітям належить добре підготуватися до обласного та всеукраїнського етапів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0