Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві привітали працівників соціальної сфери

Time Додано: п'ятниця, 01 лист. 2019, 14:47 ( 8 міс. назад )

У першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Тож напередодні винуватців свята запросили до актової зали міськвиконкому, аби привітати… Вони спілкуються і щодень мають справу з людьми, у яких є проблеми сімейні чи зі здоров’ям, працевлаштуванням, соціальною адаптацією. Тому милосердя, добро, співчуття і емпатія – головні риси тих, хто любить людей і свою роботу соціального працівника.

У Бердичеві привітали працівників соціальної сфери

День працівника соціальної сфери відзначають фахівці пенсійного фонду, управління праці, служби зайнятості, територіального центру, фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, які мають добре серце і дарують людям надію на краще життя. Грамотами, квітами, словами вдячності вітали представників соціальних структур міста, а також їх керівників: серед усіх відзначили нелегку і відповідальну роботу управління праці, сім’ї та соціального захисту населення.

Нещодавно управління праці отримало для роботи іще одне, додаткове приміщення, зазначила у своєму виступі начальник Наталія Омелянчук.

На тему добра і любові може безкінечно говорити Тамара Марківна Кавєріна, котра вже не один десяток літ очолює міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів. Підопічні центру – це близько 1,5 тис. людей похилого віку, серед яких чимало одиноких громадян. І до кожного потрібно дібрати лагідне слово, допомогти і підтримати.

Артисти МПК підготували для присутніх у залі працівників соціальної сфери цікаву концертну програму, аби розважити їх від щоденної нелегкої праці, викликати посмішку і задоволення від почутого у свою адресу.

Автор: Олена Лук'янюк

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0