Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві провели перші міжрайонні дитячі змагання з риболовлі “КіндерФіш — 2009”.

Time Додано: вівторок, 30 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Ловись рибка, велика і мала. Щось подібне шепотіли собі учасники перших у Бердичеві міжрайонних дитячих змагань з риболовлі “КіндерФіш — 2009”. Організатори чемпіонату переконані: рибна ловля - один з найцікавіших і непередбачуваних видів активного відпочинку. І привчати до нього потрібно змалку.

У Бердичеві провели перші міжрайонні дитячі змагання з риболовлі “КіндерФіш — 2009”.

Микола Городченко, організатор змагань “КіндерФіш-2009”: “Головна мета наших змагань — привити дітям любов до риболовного спорту. Я цим займаюся кілька років. Діти більше любитимуть природу, навколишній світ. Ці змагання будуть щорічними, і я сподіваюся, що наступного року участь у них візьме не 40 учасників, а набагато більше”.

Біля річки завзяті рибалки та рибачки зібралися із самісінького ранку. Колона із дітей та групи підтримки розтягнулася від центрального пляжу аж до пішохідного мосту. Берег розділили на сектори, кожному часнику дозволили використати по дві вудки. Батькам - лише підказували та допомагали слушними порадами.

Олег Щіпов, батько учасника змагань: “Я позитивно ставлюсь до таких змагань. Діти не тиняються на вулиці, займаються корисною справою”.

Комусь щастило більше, комусь менше. Ось почин у Ярослава Петриченка. Він рибалка зі стажем. Біля води школяр проводить усе літо. Каже: немає більшого задоволення, аніж самому піймати, а потім з'їсти рибу. За годину у його відрі заплюскотіло три хвости. Піймав і сома — але довелося випустити: на розвід.

Ярослав Петриченко, учасник змагань “КіндерФіш-2009”: “ Я на свого батька рівняюся. Він мене навчив цій справі”.

Дівчатам щастить менше. Анастасія впіймала хіба що рака. На вудку дівчини вже потрапляли карасі та окуні, але цього разу чомусь не клює.

Анастасія Савелко, учасниця змагань “КіндерФіш-2009”: “Щось не ловиться. А от у тата виходить. Я рибу не дуже люблю їсти, але коли він приносить — їм”.

Для усіх без винятку учасників перших дитячих змагань з рибної ловлі організатори та спонсори підготували подарунки. За найбільший улов школярі отримали пам'ятні кубки та медалі. Наймайстернішим рибалкою став Олександр Луцик, друге місце за Ярославом Петриченком, третє — за Олександром Сопком.

Призами відзначили і тих, хто зловив найбільшу, найменшу та найпершу рибу. А серед дівчаток судді визначили кращу рибачку.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0