Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві проповідував євангеліст з Канади

Time Додано: неділя, 21 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Якщо ти знаєш магазин із красивим та дешевим одягом, ти неодмінно захочеш розповісти про нього своїм найкращим друзям. Він має у серці Христа, знає, що той його любить, тому прагне розповісти про це якомога більшій кількості людей. Так пояснює свою місіонерську діяльність Джордж Давидюк. Всесвітньо відомий євангеліст, канадець з українським корінням, він уже сорок подорожує світом, проповідуючи людям благу звістку. У 86-му та 91-му роках Джордж відвідував Бердичів, цього року на запрошення церкви “Різдва Христового” співак-проповідник завітав до міста знову.

У Бердичеві проповідував євангеліст з Канади

Іноземець повинен говорити іноземною. Але гість вразив публіку мелодійною українською мовою. Джордж Давидюк є вихідцем із Західної України, його батьки під час Другої Світової війни виїхали в Америку. Та про рідну мову не забували.

Джордж Давидюк, євангеліст-місіонер, співак (США): “Тато наполягав, щоб я говорив рідною мовою, бо навіть у 50-60-х роках, коли кордони були закриті і коли між Америкою та Україною точилася “холодна війна”Є, він вірив, що одного дня Україна стане незалежною державою, матиме свою мову. І що одного разу я сюди приїду і матиму можливість спілкуватися з людьми рідною мовою. І так сталося”.

Нині Джордж у вісімдесятий раз перебуває на Україні, перший візит відбувся у 1973-му році. Хлопцеві було 19, разом з однодумцями він подорожував як інтурист. Побував у 15-ти містах, тоді, каже, зрозумів, хто він є, і яка його місія

Джордж Давидюк, євангеліст-місіонер, співак (США): “Тоді радянська влада сильно обмежувала поширення християнської ідеології. Вони закривали церкви. У Москві на той час працювала лише одна протестантська церква. Тоді Біблію не друкували і забирали її у віруючих. На митниці у нас першочергово питали, чи є у нас література, і вже потім, - чи маємо ми золото”.

Євангеліст приїхав із двома своїми друзями — Василем Микичуком та Миколою Шуром. Разом несуть людям Боже слово та християнські пісні уже майже 20 років.

Джордж Давидюк, євангеліст-місіонер, співак (США): “Може, це видасться комусь іронічним, але Василю було 13, коли я приїхав в його рідне місто Кременець. Я подарував йому та його брату жуйку. Коли він виріс, я запросив його співати зі мною. Одного разу наш тенор захворів і не зміг поїхати на Україну. Тоді мій приятель сказав, що знає одного тенора. І познайомив мене з Миколою”.

На відміну від своїх друзів, Джордж не навчався музиці спеціально. Каже, за роки виступів відшліфував свій голос, а ноти не вміє читати і досі. Складати музику та тексти пісень йому допомагає Бог.

Джордж Давидюк, євангеліст-місіонер, співак (США): “Коли я пишу пісні, намагаюсь передати у них те, що передав мені Бог. Ми не бачимо Його, не чуємо, але він реальний. Іноді людям важко зрозуміти, чи цікавиться Господь конкретно ними, адже він Творець загальний, він створив усе і всіх. Чуючи пісню, вони чують особисті слова: “Я тебе люблю”, “Я за тебе вмер”,...”

Вони не прийшли показати себе чи нав’язати свою віру, наголошували гості. Їхня ціль — сказати кожному, що Господь його любить, що він все пробачає. Варто лише до нього звернутися і він покаже шлях зі складної ситуації. Бог є вірним другом, який ніколи не зрадить і який завжди поряд.

Хто б ти не був і в яку б церкву не ходив, не будь байдужим до Христа, закликає місіонер. Одного разу людська невіра, гріхи та небажання їх позбуватися вже прибили святого Сина до хреста. Звертаючись до бердичівлян, Джордж Давидюк бажав їм у першу чергу дбати про свою духовність.

Джордж Давидюк, євангеліст-місіонер, співак (США): “Я бажаю, щоб люди жили не тільки щасливо і безпечно, але щоб звернулися до свого Творця. Якщо держави, не має значення, Україна чи Америка, збережуть духовні якості, то всі інші потреби впорядкуються. Бо все починається з серця”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0