Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві прокладуть тунельний шляхопровід

Time Додано: середа, 26 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Питання його доцільності обговорили учасники зустрічі, що відбулася у міського голови. Власне, у тому що будівництво такого шляхопроводу призведе до розвантаження вулиці Леніна і, зокрема, залізничного переїзду, і місцевих залізничників, і фахівців з Козятинської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці переконувати виявилося зайвим.

У Бердичеві прокладуть тунельний шляхопровід

Окрім того, завдяки існуванню тунелю, в’їзд до якого здійснюватиметься з вулиці Лілії Карастоянової, перестануть нарешті відчувати себе громадянами іншої планети мешканці району цукрорафінадного заводу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Це дасть можливість мешканцям району цукрорафінадного заводу і Хлібозаводу через вулицю Короленка діставатися центру міста, а також значно знизить напругу на вулиці Леніна, ... адже кількість транспорту на вулицях міста невпинно зростає. Заодно ми вирішимо екологічну проблему, питання безпеки руху, а також кардинально змінимо транспортну розв’язку у Бердичеві. Ведемо односторонній рух деякими вулицями, що розвантажить місто.”

Виїхавши на місце, де за планом мають прокладати шляхопровід, учасники зустрічі переконалися: ідея повинна бути втілена у життя, з її реалізацією затягувати не слід. Разом із Василем Мазуром та представниками міськвиконкому залізничники розглянули 2 варіанти будівництва тунельного шляхопроводу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми обрали 2-й варіант: дещо відійшли праворуч від першопочаткового місця. Прокол під залізничним полотном йтиме навскоси праворуч. З точку безпеки руху це буде значно краще. При цьому варіанті не виникатиме жодних земельних претензій з боку мешканців. Плюс будівництво тунелю не заважатиме жодній забудові.”

Фахівців з Козятина цікавило насамперед, чи не вплине будівництво тунелю на режим руху потягів. Бердичівські будівельники запевнили — не вплине: перед початком робіт укріплять склепіння тунелю.

Андрій Бабійчук, гол. інженер Козятинської дирекції залізничних перевезень ПЗЗ: “Залізниця ставиться до цього проекту позитивно: цей тунель дасть змогу розвантажити переїзд на вулиці Леніна. Тому наша комісія попрацює й видасть технічні умови. З нашого боку, думаю, ніяких перешкод не буде, наші фахівці підтримуватимуть його. Що ж до складності робіт, то, якщо проектом буду передбачено будівництво тунелю при безперервному русі потягів, то залізничники особливих збитків не понесуть.”

Планується, що будівництво розпочнеться наступного року. Зрозуміло, що тунельний шляхопровід вирішить багато проблем, говорить Бердичівський міський голова. Сказати, в яку цифру виллється його прокладання і коли воно завершиться, важко, говорить Василь Мазур: потрібні чималі кошти з державного бюджету. Але позитивом вже є те, каже він, що проект отримав підтримку як з боку народних обранців у Верховній Раді, так і у Міністерстві транспорту й “Укрзалізниці”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0