Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики

Time Додано: неділя, 13 трав. 2018, 16:30 ( 3 міс. назад )

На міському Стадіоні пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків. Більше 300 учасників змагались у таких видах, як біг на різні дистанції, стрибки у висоту та довжину. За кращий результат боролись легкоатлети із різних куточків Житомирщини. Для Аліси подібні змагання – це випробування і перевірка власних сил.

У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики

Найбільша команда – із міста Житомира, проте стрибуни-висотники – це виключно спортсмени із Бердичева. Так, на чемпіонаті перше місце серед дівчат (із результатом 1м. 70см.) – у Аліни Подольчук (тренер – Ігор Лонський). Першість отримали Роман Петрук і Нікіта Анчес (вихованці Сергія Шеремета). Діставшись висоти 193 см., хлопці добились нових рекордів і виконали перший дорослий розряд!

Із секундоміром у руках – президент федерації легкої атлетики Житомирської області Інна Євсєєва. Зазвичай, каже, подібні чемпіонати проходять на житомирському стадіоні, але нині там триває реконструкція й довелось їхати у Бердичів.

Президент федерації легкої атлетики називає головну мету проведення змагань: за результатами сформувати міцну збірну команду області для участі у майбутніх чемпіонатах України.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0