Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики

Time Додано: неділя, 13 трав. 2018, 16:30 ( 10 дн. назад )

На міському Стадіоні пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків. Більше 300 учасників змагались у таких видах, як біг на різні дистанції, стрибки у висоту та довжину. За кращий результат боролись легкоатлети із різних куточків Житомирщини. Для Аліси подібні змагання – це випробування і перевірка власних сил.

У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики У Бердичеві пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з легкої атлетики

Найбільша команда – із міста Житомира, проте стрибуни-висотники – це виключно спортсмени із Бердичева. Так, на чемпіонаті перше місце серед дівчат (із результатом 1м. 70см.) – у Аліни Подольчук (тренер – Ігор Лонський). Першість отримали Роман Петрук і Нікіта Анчес (вихованці Сергія Шеремета). Діставшись висоти 193 см., хлопці добились нових рекордів і виконали перший дорослий розряд!

Із секундоміром у руках – президент федерації легкої атлетики Житомирської області Інна Євсєєва. Зазвичай, каже, подібні чемпіонати проходять на житомирському стадіоні, але нині там триває реконструкція й довелось їхати у Бердичів.

Президент федерації легкої атлетики називає головну мету проведення змагань: за результатами сформувати міцну збірну команду області для участі у майбутніх чемпіонатах України.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0