Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Увага дитині – успіх країні»

Time Додано: середа, 13 лист. 2019, 19:14 ( 8 міс. назад )

У міському Палаці культури відбувся обласний фестиваль-конкурс «Увага дитині – успіх країні», учасниками якого стали родини з Бердичева, Бердичівського, Ружинського, Любарського районів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

У Бердичеві пройшов обласний фестиваль-конкурс  «Увага дитині – успіх країні»

Започаткований два роки тому службою у справах дітей Житомирської облдержадміністрації, конкурс має на меті підтримати талановиті родини, дати можливість обдарованим дітям заявити про себе за допомогою вокалу, танцю, віршів, рукоділля, грі на музичних інструментах тощо.

Із 2013-го року юні таланти підтримує благодійний фонд «Надія є», який неодноразово проводив заходи для обдарованих дітей у різних містах. Такі мистецькі заходи допомагають відкривати справжніх зірочок із великим творчим майбутнім.

Учасники конкурсу здебільшого виступали разом із своїми прийомними батьками та опікунами. Чи не найбільшою була делегація з Андріяшівки. Загалом у її родині 7 дітей, четверо з яких прийомні, розповідає Олеся Гаврилюк, переселенка з Луганської області. Разом із п’ятьма дітками жінка декламує вірш своєї тітки, у якому - важкі воєнні спогади та пережиті почуття.

Учасників із Бердичева було важко не помітити. Адже вони зривали грона гучних оплесків виконанням єврейських танків та пісень, а ще – неперевершеною грою на роялі.

Аби розвивати таланти своїх дітей, прийомні батьки водять їх до різних гуртків, часто в інших містах, оплачують приватні уроки та заохочують до творчості власним прикладом. Юних козачат Ваню та Настю Василевських бабуся віддала на танці із трьох рочків і зараз її онучата є окрасою бердичівського ансамблю «Яворочок».

Організатори не визначали переможців, бо головне, кажуть, - це те, що діти показали свої таланти широкому загалу, і що всі побачили, які вони неординарні та яскраві! Усіх учасників нагородили пам’ятними медалями, грамотами та сумками із солодощами і наборами для творчості.

Крім Бердичева, фестивалі-конкурси «Увага дитині – успіх країні» протягом листопада пройдуть ще у Житомирі, Новограді-Волинському та Коростені.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0