Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшли змагання з автослалому

Time Додано: неділя, 22 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Якщо віднайти у Бердичеві щось на зразок автодрому, розставити на ньому штучні перешкоди, додати до всього цього швидкість і дух суперництва, можна отримати вид гонок, що називається автослалом. Саме так і зробили бердичівські юнаки. Для цих змагань, кажуть, багато не потрібно: автомобіль та водійські права.

У Бердичеві пройшли змагання з автослалому

Дмитро Гайдамаченко, організатор змагань: “Я вже давно займаюсь автоспортом і мій батько теж. Тому вирішили провести такі змагання у Бердичеві. Це не перші такі змагання у нашому місті, колись були біля будинку культури. Мета — показати, що молодь уміє керувати автомобілем, і гарно провести час”.

Автослалом придумали у Радянському Союзі, аби навчити водіїв правильно і швидко реагувати на нестандартні ситуації, що можуть трапитися на дорозі. Як вид спорту, він захоплюючий, видовищний і досить небезпечний. Завдання учасників — якнайшвидше і якнайправильніше подолати територію з перешкодами. Дистанцію проходять поодинці після сигналу судді. Проявляють всю свою майстерність у фігурному водінні.

Щоб не злетіли з дистанції, водій має тонко відчувати свій автомобіль, вміти маневрувати, обирати найкращу траєкторію руху. Круті повороти, різноманітні елементи розворотів, елегантно-швидкісний об’їзд перешкод — ніщо так не сповнює кров адреналіном, як подібні дії, відзначають автолюбителі.

Володимир Ветранюк, член екіпажу: “Це спорт і шкоди від нього немає. Хіба що спалена гума і трохи пошкоджена ходова частина. Та це не страшно. Всі отримали море емоцій від їзди”.

Після двох годин змагань визначено переможців. Це Руслан Синицький, Дмитро Гайдамаченко та Максим Солодкий. Останній подолав дистанцію найшвидше — за 45 з лишком секунд.

Максим Солодкий, переможець змагань: “Сьогодні отримав масу задоволення, сто відсотків адреналіну. Словами це не передати. Стан душі розслаблений, їду та відпочиваю”.

Хлопці планують і надалі проводити змагання з автослалому. Запрошують до гонок усіх, хто має міцні нерви, гаряче серце і ризиковану вдачу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0