Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшли змагання з автослалому

Time Додано: неділя, 22 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Якщо віднайти у Бердичеві щось на зразок автодрому, розставити на ньому штучні перешкоди, додати до всього цього швидкість і дух суперництва, можна отримати вид гонок, що називається автослалом. Саме так і зробили бердичівські юнаки. Для цих змагань, кажуть, багато не потрібно: автомобіль та водійські права.

У Бердичеві пройшли змагання з автослалому

Дмитро Гайдамаченко, організатор змагань: “Я вже давно займаюсь автоспортом і мій батько теж. Тому вирішили провести такі змагання у Бердичеві. Це не перші такі змагання у нашому місті, колись були біля будинку культури. Мета — показати, що молодь уміє керувати автомобілем, і гарно провести час”.

Автослалом придумали у Радянському Союзі, аби навчити водіїв правильно і швидко реагувати на нестандартні ситуації, що можуть трапитися на дорозі. Як вид спорту, він захоплюючий, видовищний і досить небезпечний. Завдання учасників — якнайшвидше і якнайправильніше подолати територію з перешкодами. Дистанцію проходять поодинці після сигналу судді. Проявляють всю свою майстерність у фігурному водінні.

Щоб не злетіли з дистанції, водій має тонко відчувати свій автомобіль, вміти маневрувати, обирати найкращу траєкторію руху. Круті повороти, різноманітні елементи розворотів, елегантно-швидкісний об’їзд перешкод — ніщо так не сповнює кров адреналіном, як подібні дії, відзначають автолюбителі.

Володимир Ветранюк, член екіпажу: “Це спорт і шкоди від нього немає. Хіба що спалена гума і трохи пошкоджена ходова частина. Та це не страшно. Всі отримали море емоцій від їзди”.

Після двох годин змагань визначено переможців. Це Руслан Синицький, Дмитро Гайдамаченко та Максим Солодкий. Останній подолав дистанцію найшвидше — за 45 з лишком секунд.

Максим Солодкий, переможець змагань: “Сьогодні отримав масу задоволення, сто відсотків адреналіну. Словами це не передати. Стан душі розслаблений, їду та відпочиваю”.

Хлопці планують і надалі проводити змагання з автослалому. Запрошують до гонок усіх, хто має міцні нерви, гаряче серце і ризиковану вдачу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0