Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшли дводенні збори Федерації Кіокушинкай Карате

Time Додано: неділя, 28 січ. 2018, 16:36 ( 10 міс. назад )

Президент національної Федерації кіокушинкай карате Олександр Гончаренко провів дводенні навчально-тренувальні збори із кіокушинкай карате у Бердичеві та став головним екзаменатором під час атестації юних спортсменів, вихованців Руслана Стукало і Анатолія Рябушкіна. У Бердичеві шихан не вперше. Це місто юності, колись тут проходив строкову військову службу. Згадує: у місті, свого часу, проводили три чемпіонати України із кіокушинкай: серед юнаків, юніорів та молоді.

У Бердичеві пройшли дводенні збори Федерації Кіокушинкай Карате У Бердичеві пройшли дводенні збори Федерації Кіокушинкай Карате У Бердичеві пройшли дводенні збори Федерації Кіокушинкай Карате У Бердичеві пройшли дводенні збори Федерації Кіокушинкай Карате У Бердичеві пройшли дводенні збори Федерації Кіокушинкай Карате

Два дні напружених семінарських занять відвідали близько 60 учасників. Стосовно екзамену, то складати його готуються близько 35 юних спортсменів. Оцінюватимуть знання і вміння їх за такими критеріями:

Разом із президентом національної Федерації кіокушинкай карате –інструктори із Житомира, Новоград-Волинського, керівник обласної Федерації, яка нараховує 1000 спортсменів, Олександр Гордієнко. Вони допомагатимуть шихану приймати іспит.

Привітав гостей, побажав успіхів під час складання іспиту юним спортсменам начальник Бердичівського відділу фізичної культури і спорту Ігор Марченко.

Подібні збори із кіокушинкай проходять двічі на рік. Не кожному щастить із першого разу скласти іспит і отримати вищий рівень, але цього разу, сподіваються тренери, їх вихованці впораються із поставленими завданнями.

Антон Сидорчук, наприклад, за 6 років занять кіокушинкай карате змінив уже 6-ий пояс. Тепер у нього – жовтий.

Але й до коричневого, каже хлопець, іще роки занять і тренувань.

Чимало пройдено, багато ще попереду у володаря коричневого пояса, чемпіона Європи серед кадетів, кандидата в майстри спорту, 10-класника Романа Юрчука, котрий 9 років займається цим видом спорту. У найближчих планах – весняний Чемпіонат України.

Після розминки і повторень – час іспиту. Наставники – готуються до напруженої роботи. У коридорах і на вулиці найбільші вболівальники – батьки. Вони перші радіють результатам!

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0