Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшли баскетбольні поєдинки між вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи

Time Додано: неділя, 28 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі підсумки року підводять, організовуючи першості з різних видів спорту серед своїх вихованців. Протягом кількох днів у місті тривала першість з баскетболу серед учнів 95-96 р.н. До фінальної частини змагань потрапили 4 команди : дві з них представляли НВК № 4, одна — школу № 12. Четвертою командою була збірна у складі 2-ї гімназії, 1-ї та 5-ї шкіл. Чотири команди — три тренерських школи: Юрія Кузіка, Леоніда Зелінського та Олега Філіповського. Вихованці першого — учні НВК № 4 мали підтримати реноме баскетбольної кузні Бердичева. Їм це вдалося: хоча суперники виявилися не з простих, одна з команд 4-го комплексу виборола перемогу у першості.

У Бердичеві пройшли баскетбольні поєдинки між вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи

Олександр Новіков, учень НВК № 4: “Наш тренер, даючи нам настанови на гру, наголошував: головне — не перемога, а участь. Взагалі, наші старші товариші відомі у Бердичеві своїми перемогами, тому нам є на кого рівнятися. Турнір гарний, він повинен проводитися й надалі.”

Житомирщина — одна з двох областей України, де не проводяться турніри та чемпіонати серед гравців різних вікових категорій, говорять тренери. На їхню думку це погано: спортсменам треба по кілька років чекати, щоб потрапити на ті чи інші змагання.

Олег Філіповський, тренер-викладач з баскетболу Бердичівської ДЮСШ: “Треба, щоб всі грали по вікових категоріях. Починаючи з 4-го класу. Щоби його учні боролися не з шестикласниками, а зі своїми однолітками. У суперників має бути однаковий рівень, тоді визначення сильнішого буде справедливішим...”

Своєрідною “фішкою” першості стали 2 конкурси — штрафних та триочкових кидків. За 1 хвилину гравці мали як найбільше поцілити у кошик. Для цього потрібна неабияка спритність та підготовка, кажуть фахівці. Якщо ти гарно виглядаєш на майданчику, демонструючи чудові проходи, то не обов’язково виявишся найвлучнішим. Краще за всіх із кидками на швидкість впорався учень 12-ї школи Вадим Власюк. За що й отримав подарунки.

Тренери запевняють: вони й надалі докладатимуть усіх зусиль, щоб про баскетбольний Бердичів знали усюди.

Юрій Кузік, тренер-викладач з баскетболу Бердичівської ДЮСШ: “Ми будемо допомагати дітям у підвищенні їхнього професійного рівня. Вважаю, що і ми, вчителі, і учні готові до досягнення нових високих результатів. Ми маємо підтримувати статус Бердичева.”

А вони й підтримують. Баскетболісти, очолювані Юрієм Кузіком нещодавно повернулися переможцями зі Всеукраїнського турніру серед спортивних шкіл. На рахунку вихованок Валерія Пушкарьова — 2 перших місця: одне з них — на спартакіаді школярів області, де у фінальному поєдинку вони перемогли суперників із перевагою у кілька десятків очок. Кращими бердичівські баскетболістки стали і у 2-му турі першості України серед команд 92-го р.н. Там вони переграли суперниць із Хмельницького, Запоріжжя та минулорічного чемпіона України — команду з Одеси.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0