Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшла спартакіада з волейболу серед коледжів Житомирщини

Time Додано: п'ятниця, 19 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Вперше за багато років цей спортивний форум проходив у стінах бердичівського навчального закладу: завдяки зусиллям керівництва та викладачів фізвиховання педагогічного коледжу спортивна зала закладу перетворилася на місце, куди стало не соромно запрошувати гостей, і спартакіада перемістилася з обласного центру до Бердичева. Взяти участь у першості вирішили 8 команд: 5 з них представляли коледжі Житомира, один – Коростишева. Кольори Бердичева захищали студентки педагогічного й медичного коледжів.

У Бердичеві пройшла спартакіада з волейболу серед коледжів Житомирщини

Олександр Момот, заслужений тренер України, гол. суддя спартакіади: «На сьогодні рівень цих змагань є доволі високим: провідні гравці області, як правило, навчаються у коледжах. Взагалі ж по Житомирщині рівень волейболу зріс. Це помітно навіть з наявності у кожної команди форми й м’ячів. А звідси, відповідно, й підготовка...»

Першість тривала три дні. За цей час команди мали провести по 4 гри кожна. Налаштовані усі були лише на перемогу, не дивлячись на те, що вже багато років поспіль фаворитом ігор є команда Житомирського інституту медсестринства. Бердичівлянки, зокрема, представниці педколежу, з року в рік рахуються у «золотій середині», посідаючи 4-6 місця. Цьогоріч дівчата, очолювані тренером Богданом Антонюком, заявили: вони готові до запеклої і нелегкої, але чесної й безкомпромісної гри.

Марина Міщенко, гравець волейбольної команди БПК: «Цього разу ми добре підготовлені, провели ряд тренувань, на яких викладалися на всі 100%. Звичайно, збираємося посісти одне з призових місць. Усі трохи нервуються, але тренер нас заспокоює. Каже, що ми непогано підготовлені і усе в нас буде добре.»

Майбутні медсестри також не збиралися пасти задніх. Виявляється, потрапити до збірної Бердичівського медичного коледжу було не так вже й просто: дівчата проходили нелегкий відбір.

Людмила Гвіздон, викладач фізвиховання БМК: «Ми утворили команду шляхом тестування гравців, провели змагання за круговою системою – 81 гру. У результаті сформували збірну. Проблемою у нас є тимчасова відсутність спортивної зали, але зусиллями нашого директора і міської влади така зала обов’язково з’явиться.»

Як констатували пізніше і гравці команд, і організатори спартакіади, майже всі зустрічі вийшли по-справжньому видовищними й захопливими. Тільки от посісти верхні щаблі турнірної таблиці нашим землячкам так і не вдалося. У яскравому двобої за третє місце майбутні педагоги із невеликим відривом поступилися одній із житомирських команд. Передостаннє місце посіли студентки Бердичівського медичного коледжу.

Паралельно зі спартакіадою у Бердичеві аналогічна першість – серед юнаків – проходила у Житомирі. Четвертими серед 9 команд стали на ній наші земляки – студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки й права.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0