Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшла щорічна виставка педагогічної майстерності

Time Додано: вівторок, 23 груд. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Зміни, що відбуваються у сучасній освіті, вимагають нових підходів до навчання і виховання дітей. Такими підходами ділилися освітяни Бердичева на традиційній виставці педагогічної майстерності. Якщо у 2007-му свої надбання із впровадження у навчально-виховний процес новітніх технологій педагоги презентували особисто та за допомогою друкованих матеріалів, то цьогоріч за вчителів це робили мультімедійні засоби.

У Бердичеві пройшла щорічна виставка педагогічної майстерності

Щоб досягти поставленої мети, треба ставити завдання, які, на перший погляд, виконати неможливо. Так вважають у 1-й школі. 45 брошур, 12 міні-проектів, системи уроків та міні-конспекти представили до уваги своїх колег 60 викладачів цього закладу.

Людмила Огороднійчук, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1: «Матеріали цінні як з методичного, так і з естетичного боку. Школа працює над реалізацією науково-методичного проекту «Розвиваємо творчу особистість та плекаємо таланти рідної школи». Представлені нами матеріали підпорядковані меті цього проекту — розвивати творчу особистість, сформувати конкурентноспроможного компетентного учня, який у майбутньому зможе досягти вершин на життєвому шляху.»

Віднайти самобутній стиль та власний фаховий почерк намагаються у колективі навчально-виховного комплексу № 4. Матеріали, що представлені на виставці, говорять у закладі, створені на основі історизму, перспективи та досвіду його вчителів.

Валентина Апросіна, заст. директора з навчально-виховної роботи НВК № 4: «НВК № 4 працює над проблемою гуманізації навчального процесу на основі особистісно орієнтованої та діяльно-розвивальної моделей навчання. Із метою їхньої реалізації, залучення педагогів до творчого пошуку, впровадження інновацій .... у жовтні в нашому закладі була проведена виставка. За її результатами на міську виставку було представлено 26 робіт, які рекомендувала методична рада комплексу.»

10 методичних посібників, 17 методичних збірників, 5 мультімедійних версій системи роботи закладу та 10 папок, де своїм досвідом діляться вчителі вищої категорії. І все це для того, щоб виявити та розвивати творчі здібності учнів та педагогів 2-ї гуманітарної гімназії.

Тетяна Нижник, заст. директора з науково-методичної роботи гуманітарної гімназії № 2: «Дані матеріали показують, що в гімназії створена система науково-методичної роботи, яка дозволяє нашим вчителям працювати творчо, постійно вдосконалюючи їхній професійний рівень і майстерність. Головним нашим завданням є формування життєвих ключових компетенцій, тобто, навичок, вмінь та знань, що їх учні зможуть застосовувати у подальшому.»

Матеріали, що представлені на виставці, у повній мірі відповідають сучасним вимогам викладання предметів, вважає начальник міського управління освіти і науки Тетяна Стельмах. Вони змістовні, актуальні, до того ж повно висвітлюють ту чи іншу дисципліну.

Тетяна Стельмах, начальник міського управління освіти і науки: «На мою особисту думку, непогані матеріали представила 2-га гімназія — змістовні та актуальні. Цікавий підхід та грунтовну підготовку до виставки продемонстрували у НВК № 4. Цікаві матеріали презентувала 1-ша школа. Дещо треба доопрацювати у ЗОШ № 3. Гарні матеріали підготували у 14-му колегіумі. Тобто, якщо говорити взагалі, то роботи достойні. Їх можна сміливо вивчати та використовувати на практиці.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0