Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшла щорічна виставка педагогічної майстерності

Time Додано: вівторок, 23 груд. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Зміни, що відбуваються у сучасній освіті, вимагають нових підходів до навчання і виховання дітей. Такими підходами ділилися освітяни Бердичева на традиційній виставці педагогічної майстерності. Якщо у 2007-му свої надбання із впровадження у навчально-виховний процес новітніх технологій педагоги презентували особисто та за допомогою друкованих матеріалів, то цьогоріч за вчителів це робили мультімедійні засоби.

У Бердичеві пройшла щорічна виставка педагогічної майстерності

Щоб досягти поставленої мети, треба ставити завдання, які, на перший погляд, виконати неможливо. Так вважають у 1-й школі. 45 брошур, 12 міні-проектів, системи уроків та міні-конспекти представили до уваги своїх колег 60 викладачів цього закладу.

Людмила Огороднійчук, заст. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1: «Матеріали цінні як з методичного, так і з естетичного боку. Школа працює над реалізацією науково-методичного проекту «Розвиваємо творчу особистість та плекаємо таланти рідної школи». Представлені нами матеріали підпорядковані меті цього проекту — розвивати творчу особистість, сформувати конкурентноспроможного компетентного учня, який у майбутньому зможе досягти вершин на життєвому шляху.»

Віднайти самобутній стиль та власний фаховий почерк намагаються у колективі навчально-виховного комплексу № 4. Матеріали, що представлені на виставці, говорять у закладі, створені на основі історизму, перспективи та досвіду його вчителів.

Валентина Апросіна, заст. директора з навчально-виховної роботи НВК № 4: «НВК № 4 працює над проблемою гуманізації навчального процесу на основі особистісно орієнтованої та діяльно-розвивальної моделей навчання. Із метою їхньої реалізації, залучення педагогів до творчого пошуку, впровадження інновацій .... у жовтні в нашому закладі була проведена виставка. За її результатами на міську виставку було представлено 26 робіт, які рекомендувала методична рада комплексу.»

10 методичних посібників, 17 методичних збірників, 5 мультімедійних версій системи роботи закладу та 10 папок, де своїм досвідом діляться вчителі вищої категорії. І все це для того, щоб виявити та розвивати творчі здібності учнів та педагогів 2-ї гуманітарної гімназії.

Тетяна Нижник, заст. директора з науково-методичної роботи гуманітарної гімназії № 2: «Дані матеріали показують, що в гімназії створена система науково-методичної роботи, яка дозволяє нашим вчителям працювати творчо, постійно вдосконалюючи їхній професійний рівень і майстерність. Головним нашим завданням є формування життєвих ключових компетенцій, тобто, навичок, вмінь та знань, що їх учні зможуть застосовувати у подальшому.»

Матеріали, що представлені на виставці, у повній мірі відповідають сучасним вимогам викладання предметів, вважає начальник міського управління освіти і науки Тетяна Стельмах. Вони змістовні, актуальні, до того ж повно висвітлюють ту чи іншу дисципліну.

Тетяна Стельмах, начальник міського управління освіти і науки: «На мою особисту думку, непогані матеріали представила 2-га гімназія — змістовні та актуальні. Цікавий підхід та грунтовну підготовку до виставки продемонстрували у НВК № 4. Цікаві матеріали презентувала 1-ша школа. Дещо треба доопрацювати у ЗОШ № 3. Гарні матеріали підготували у 14-му колегіумі. Тобто, якщо говорити взагалі, то роботи достойні. Їх можна сміливо вивчати та використовувати на практиці.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0